Προς το περιεχόμενο

Revolut SOS


mary2007lou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τηλέφωνο άμεσης επικοινωνίας με την Revolut στην Ελλάδα; Η μόνη επιλογή που βλέπω είναι η επικοινωνία μέσω εφαρμογής, όμως δεν είμαι  πελάτης της κι εννοείται δεν έχω σκοπό να δώσω τα στοιχεία μου προκειμένου να μου λύσουν την απορία πως άδειασαν τον τραπεζικό μου λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τηλέφωνο άμεσης επικοινωνίας με την Revolut στην Ελλάδα; Η μόνη επιλογή που βλέπω είναι η επικοινωνία μέσω εφαρμογής, όμως δεν είμαι  πελάτης της κι εννοείται δεν έχω σκοπό να δώσω τα στοιχεία μου προκειμένου να μου λύσουν την απορία πως άδειασαν τον τραπεζικό μου λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mary2007lou είπε

Καλησπέρα σας. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει τηλέφωνο άμεσης επικοινωνίας με την Revolut στην Ελλάδα; Η μόνη επιλογή που βλέπω είναι η επικοινωνία μέσω εφαρμογής, όμως δεν είμαι  πελάτης της κι εννοείται δεν έχω σκοπό να δώσω τα στοιχεία μου προκειμένου να μου λύσουν την απορία πως άδειασαν τον τραπεζικό μου λογαριασμό.

αφου δεν είσαι πελάτης πως σου αδειασαν τον τραπεζικό σου λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mary2007lou είπε

Αυτό θα πρέπει να μου το απαντήσουν αυτοί. Άδειασαν τον λογαριασμό μου στην Εθνική τράπεζα

Tην ΕΤΕ πρέπει να ρωτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ρώτησα κι εγγράφως έχω την συναλλαγή που έγινε εν αγνοία μου. Φαίνεται να έκανα κατάθεση σε μετρητά όλα τα χρήματα μου προς την Revolut. Επαναλαμβάνω, δεν έχω καμία σχέση με την εταιρεία, δεν είμαι πελάτης της. Για αυτό και πρέπει να μιλήσω άμεσα μαζί τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισό λεπτό. φαίνεται να έγινε κατάθεση σε λογαριασμό της revolut, μέχρι εδώ το καταλαβαίνω. δικαιούχος σε αυτό το λογαριασμό ποιος; η μεταφορά των χρημάτων πώς έγινε ; από e-banking, από κατάστημα ; πώς ; 

κάτι λείπει από το παζλ

επίσης για τι ποσό μιλάμε αν επιτρέπεται ;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να δώσω περισσότερες πληροφορίες, μιλάμε ξεκάθαρα για απάτη. Θα πρέπει να μιλήσω άμεσα μαζί τους, να δω τι έχουν να μου πουν κι αυτοί για αυτό κι επιμένω αν γνωρίζει κάποιος τηλέφωνο επικοινωνίας για να το λύσουμε όμορφα και πολιτισμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mary2007lou είπε

Δεν θέλω να δώσω περισσότερες πληροφορίες, μιλάμε ξεκάθαρα για απάτη. Θα πρέπει να μιλήσω άμεσα μαζί τους, να δω τι έχουν να μου πουν κι αυτοί για αυτό κι επιμένω αν γνωρίζει κάποιος τηλέφωνο επικοινωνίας για να το λύσουμε όμορφα και πολιτισμένα

Βρες ποιος είχε πρόσβαση στον λογαριασμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει αναφερθεί και στο παρελθόν στο topic της Revolut.

Υποκλέπτουν τα στοιχεία καρτών ή e-banking στην τράπεζα του χρήστη (εθνική σε αυτή την περίπτωση) και αδειάζουν το λογαριασμό του, βάζοντας αιτιολογία Revolut1234 ή κάτι αντίστοιχο. 

Επεξ/σία από stelakis1914
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Βρες ποιος είχε πρόσβαση στον λογαριασμό σου.

Κανείς δεν έχει πρόσβαση στις κάρτες μου και γι'αυτό είχα το κεφάλι μου ήσυχο χρόνια τώρα. Μέχρι που η ΕΤΕ ή η Revolut ή δεν ξέρω ποιος άλλος αποφάσισαν να με γδάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mary2007lou είπε

Κανείς δεν έχει πρόσβαση στις κάρτες μου και γι'αυτό είχα το κεφάλι μου ήσυχο χρόνια τώρα. Μέχρι που η ΕΤΕ ή η Revolut ή δεν ξέρω ποιος άλλος αποφάσισαν να με γδάρουν.

Απο κάρτα έγινε η συναλλαγή ή απο λογαριασμό;

Δεν χρησιμοποιείς πουθενά κάρτα;Κάπου που να την έβγαλαν φωτό χωρίς να το πάρεις είδηση;Που και πάλι θα σε ενημέρωνε η ΕτΕ ότι υπάρχει μια κίνηση και θέλει επιβεβαίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stelakis1914 είπε

Έχει αναφερθεί και στο παρελθόν στο topic της Revolut.

Υποκλέπτουν τα στοιχεία καρτών ή e-banking στην τράπεζα του χρήστη (εθνική σε αυτή την περίπτωση) και αδειάζουν το λογαριασμό του, βάζοντας αιτιολογία Revolut1234 ή κάτι αντίστοιχο. 

Από το πρωί διαβάζω αμέτρητες καταγγελίες κατά της Revolut με περιπτώσεις σαν την δική μου. Έλεος!!!

3 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Απο κάρτα έγινε η συναλλαγή ή απο λογαριασμό;

Δεν χρησιμοποιείς πουθενά κάρτα;Κάπου που να την έβγαλαν φωτό χωρίς να το πάρεις είδηση;Που και πάλι θα σε ενημέρωνε η ΕτΕ ότι υπάρχει μια κίνηση και θέλει επιβεβαίωση.

 

5 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Απο κάρτα έγινε η συναλλαγή ή απο λογαριασμό;

Δεν χρησιμοποιείς πουθενά κάρτα;Κάπου που να την έβγαλαν φωτό χωρίς να το πάρεις είδηση;Που και πάλι θα σε ενημέρωνε η ΕτΕ ότι υπάρχει μια κίνηση και θέλει επιβεβαίωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mary2007lou είπε

Από το πρωί διαβάζω αμέτρητες καταγγελίες κατά της Revolut με περιπτώσεις σαν την δική μου. Έλεος!!!

Θα σου πρότεινα να μην πιστευεις όλα οσα  διαβάζεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...