Προς το περιεχόμενο

Επίδομα βενζίνης. Πότε? Και πληροφορίες


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, VirusX2gr είπε

image.png.7d29bd0c91018cbc3bf89bd382075b43.png

Και πρόθυμη για τηλεφωνική εξυπηρέτηση η Viva.. 

Τελικά εμείς είμαστε μ@λ@κες που την επιλέξαμε, αυτοί την δουλειά τους κάνουν.. 

Το +30 211 7604 000 είναι το νούμερο της Viva Wallet, το 11876 είναι για το viva.gr (εισιτήρια θεάματος κλπ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχαμε το θέμα της καθυστέρησης της άυλης, τώρα προκύπτει θέμα απόρριψης της συναλλαγής σε πρατήριο. Άρα, όποιος πληρώσει επιτυχώς, καλό είναι να το γράψει. 

Στα ειδησεογραφικά site δεν έχουν αναφέρει απολύτως κανένα πρόβλημα λες και όλα κυλούν ομαλά...

Επεξ/σία από 1comment
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην πρώτη αίτηση έχω βάλει gmail, στη δεύτερη σε άλλο αφμ βγάζει μήνυμα το email χρησιμοποιείται ήδη, μπορώ να βάλω email που είναι προσωρινά (Temp Mail) η θα έχω θέμα?

Επεξ/σία από maarinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, 1comment είπε

Στα ειδησεογραφικά site δεν έχουν αναφέρει απολύτως κανένα πρόβλημα λες και όλα κυλούν ομαλά...

Τα ειδησεογραφικά λειτουργούν όπως το σκρουτζ με τις αρνητικές κριτικές.. :P 

 

Στείλτε όλοι μήνυμα στο Μανεση να κάνουν μια αναφορά μπας και γίνει κάτι.. 

Επεξ/σία από VirusX2gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, maarinos είπε

Στην πρώτη αίτηση έχω βάλει gmail, στη δεύτερη σε άλλο αφμ βγάζει μήνυμα το email χρησιμοποιείται ήδη, μπορώ να βάλω email που είναι προσωρινά (Temp Mail) η θα έχω θέμα?

Αν είναι gmail βάλε οπουδήποτε μέσα στο όνομα σου μια τελεία. Παλι σε εσένα θα παραδοθεί το μήνυμα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, jimakos00 said:

Μου απέρριψαν την αίτηση παρόλο που είμαι πολύ κάτω στο εισοδηματικό κριτήριο και παρόλο που του πατέρα μου του έγινε δεκτό. (ο καθένας το έχει στο όνομά του)

Μήπως επειδή το δικό μου είναι με μηδενικά τέλη κυκλοφορίας;

Ή μήπως επειδή δηλώνω φιλοξενούμενος;

 

Δεν νομίζω ότι οφείλεται στο ότι δηλώνεις φιλοξενούμενος. Περισσότερο στα μηδενικά τέλη μάλλον οφείλεται. Νομίζω δεν έχουν προβλέψει για τέτοιες περιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, antbyron είπε

Δεν νομίζω ότι οφείλεται στο ότι δηλώνεις φιλοξενούμενος. Περισσότερο στα μηδενικά τέλη μάλλον οφείλεται. Νομίζω δεν έχουν προβλέψει για τέτοιες περιπτώσεις.

Μηδενικά τέλη ;Μηπως το θεωρούν ηλεκτρικό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, 1comment είπε

Είχαμε το θέμα της καθυστέρησης της άυλης, τώρα προκύπτει θέμα απόρριψης της συναλλαγής σε πρατήριο. Άρα, όποιος πληρώσει επιτυχώς, καλό είναι να το γράψει. 

Στα ειδησεογραφικά site δεν έχουν αναφέρει απολύτως κανένα πρόβλημα λες και όλα κυλούν ομαλά...

Πλήρωσα χθες για βενζίνη με την άυλη της alpha, κανένα πρόβλημα, εκτός του ότι με τα 55 ευρώ ουτε καν γέμισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dsvee είπε

Πλήρωσα χθες για βενζίνη με την άυλη της alpha, κανένα πρόβλημα, εκτός του ότι με τα 55 ευρώ ουτε καν γέμισε...

Πόσες μερες έκανε να βγει η άυλη κάρτα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα να κανω την αιτηση και μου βγαζει το εξης μηνυμα

Αναφορά σε κείμενο

Ο αριθμός κυκλοφρίας χρησιμοποιείται ήδη

1. Ειναι δυνατον να επετρεψε το συστημα να χρησιμοποιηθει ηδη ο αριθμος μου χωρις αντιστοιχιση με τον λογαριασμο μου?

Ειδα οτι στη διευθυνση κατοικιας εχει προσυμπληρωμενη αυτη που εμενα μεχρι περσι στα μεσα του χρονου, οχι την καινουρια.
Αλλα απο τοτε εχω χρησιμοποιησει αλλα pages του gov και εχουν φορτωσει την καινουρια διευθυνση, και στο taxis φαινεται η καινουρια.

2. Υπαρχει καποιο email επικοινωνιας για το fuelpass? Βλεπω μονο ενα τηλεφωνο, που αμφιβαλλω οτι θα μπορεις να πιασεις γραμμη.

Επεξ/σία από parmenidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, A_panM είπε

Σε μένα έκανα Δευτέρα αίτηση και χθες βγήκε η άυλη κάρτα.

Εμενα χθες εγκρίθηκε η αίτηση άρα αν βάλουμε και το ΣΚ μέσα, υπολογιζω καμια βδομάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...