Προς το περιεχόμενο

Επίδομα βενζίνης. Πότε? Και πληροφορίες


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι ότι ακόμα δεν ξεκίνησε, που από αρχές Απριλίου πήγε μέχρι 15, σωστά? 

Έχετε καταλάβει πως θα είναι  η φάση? Όπως τα 150 ευρώ για τον εμβολιασμό? Δηλαδή θα πάρω 40 + 5 λόγω πληρωμή με κινητό κάθε μήνα για 3 μήνες? Ή θα πληρώνω με δικά μου χρήματα και θα έχω έκπτωση 0.2/λίτρο και θα πιστώνεται σε λογαριασμό μου + μπόνους 5 ευρώ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Φαντάζομαι ότι ακόμα δεν ξεκίνησε, που από αρχές Απριλίου πήγε μέχρι 15, σωστά? 

Έχετε καταλάβει πως θα είναι  η φάση? Όπως τα 150 ευρώ για τον εμβολιασμό? Δηλαδή θα πάρω 40 + 5 λόγω πληρωμή με κινητό κάθε μήνα για 3 μήνες? Ή θα πληρώνω με δικά μου χρήματα και θα έχω έκπτωση 0.2/λίτρο και θα πιστώνεται σε λογαριασμό μου + μπόνους 5 ευρώ? 

40+5 Συνολκα για 3 μηνες για εισοδηματα μεχρι 30.000 ευρω

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Καλά αν είναι για 45 ευρώ για συνολικά 3 μήνες, να τα χ@σω. 

Αλλά από τα άρθρα καταλαβαίνω προσωπικά για κάθε μήνα 

1000% μέχρι τώρα που μιλάμε είναι 45€ για 3 μήνες και μόνο αν κατέβει η εφαρμογή στο κινητό αλλιώς 40€. Απλά θα μπορείς να τα ξοδέψεις μια και έξω αν θέλεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, Fordakias7 είπε

Η επιδότηση αφορά μόνος όσους βάζουν από 60λτ τον μήνα και πάνω;;

Όλους όσους έχουν εισόδημα κάτω από 30.000€, απλώς αν βάζεις παραπάνω επιδοτούνται μόνο τα πρώτα 60 L.

Επεξ/σία από GodzillaCover
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, liakinen είπε

1000% μέχρι τώρα που μιλάμε είναι 45€ για 3 μήνες και μόνο αν κατέβει η εφαρμογή στο κινητό αλλιώς 40€. Απλά θα μπορείς να τα ξοδέψεις μια και έξω αν θέλεις.

Τι λες ?????????? Για να παθει εγκεφαλικο το αμαξι ?????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν διευκρινίσει αν θα το πιστώνουν στο τραπεζικό λογαριασμό ούτως ή άλλως ή θα θέλουν παραστατικό και πως θα αφαιρείται η "επιδότηση" από την αξία της βενζίνης κλπ. Πολλά μπερδεμένα σημεία. Επίσης αν δουλεύει σαν ψηφιακό πορτοφόλι θα αφαιρείται από μια απόδειξη;

Το έκαναν πολύπλοκο χωρίς λόγο. Ας έκαναν μια μικρή οριζόντια μείωση ΕΦΚ στην αντλία ή ας μη μας πέταγαν το "φιλοδώρημα" στα μούτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2022 στις 11:49 ΜΜ, kalmik είπε

Το έκαναν πολύπλοκο χωρίς λόγο. Ας έκαναν μια μικρή οριζόντια μείωση ΕΦΚ στην αντλία ή ας μη μας πέταγαν το "φιλοδώρημα" στα μούτρα.

Με απευθείας μείωση του ΕΦΚ το βλέπω να πηγαίναν στην τσέπη των βενζινοπολών ( αγόρασα με την παλιά τιμή, το κλασικό ). Καλύτερα στην τράπεζα του καθενός, αλλά οριζόντια, όπως λες... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2022 στις 11:49 ΜΜ, kalmik είπε

 

Το έκαναν πολύπλοκο χωρίς λόγο. Ας έκαναν μια μικρή οριζόντια μείωση ΕΦΚ στην αντλία ή ας μη μας πέταγαν το "φιλοδώρημα" στα μούτρα.

αχα ναι τωρα...... και μετα ξαφνικα θα εβλεπες εκει που περιμενεις 20 λεπτα λιγοτερα εχεις 5 6 λεπτα....... και αυτο επειδη τα εβαλαν στην τσεπουλα τους βενζιναδες........ στην ελλαδα ζουμε ξυπναααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...