Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω developer


Katerina25
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Επισκέπτης,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/4/2022 στις 3:43 ΜΜ, Katerina25 είπε

Ψάχνω developer ένα ή περισσότερους για να κάνω την ιδέα μου πραγματικότητα που είναι μία εφαρμογή στο κινητό, φυσικά με αμοιβή.

Να έχεις υπόψη πως δεν είναι κάτι που το έκανα και τέλος. Υπάρχει ο κύκλος ζωής λογισμικού. Όταν με το καλό ξεκινήσεις φρόντισε να έχεις ένα πλάνο με τι συγκεκριμένα θα κάνει η εφαρμογή. Σ αυτό το πλάνο θα μείνεις καθόλη την διάρκεια ανάπτυξης της. Οτιδήποτε προκύπτει στην πορεία το σημειώνεις για να προστεθεί στις επόμενες εκδόσεις. Διαφορετικά αν κάθε φορά προσθέτεις κι άλλες λειτουργίες τότε δεν θα κυκλοφορήσει ποτέ. Κάθε φορά θα φτάνεις σε μια σταθερή έκδοση της εφαρμογής πρώτου προσθέσεις νέα στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
Στις 22/4/2022 στις 3:43 ΜΜ, Katerina25 είπε

Ψάχνω developer ένα ή περισσότερους για να κάνω την ιδέα μου πραγματικότητα που είναι μία εφαρμογή στο κινητό, φυσικά με αμοιβή.

Άνοιξε καλύτερα μια αγγελία στις θέσεις εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/4/2022 στις 10:38 ΜΜ, bazzil είπε

Να έχεις υπόψη πως δεν είναι κάτι που το έκανα και τέλος. Υπάρχει ο κύκλος ζωής λογισμικού. Όταν με το καλό ξεκινήσεις φρόντισε να έχεις ένα πλάνο με τι συγκεκριμένα θα κάνει η εφαρμογή. Σ αυτό το πλάνο θα μείνεις καθόλη την διάρκεια ανάπτυξης της. Οτιδήποτε προκύπτει στην πορεία το σημειώνεις για να προστεθεί στις επόμενες εκδόσεις. Διαφορετικά αν κάθε φορά προσθέτεις κι άλλες λειτουργίες τότε δεν θα κυκλοφορήσει ποτέ. Κάθε φορά θα φτάνεις σε μια σταθερή έκδοση της εφαρμογής πρώτου προσθέσεις νέα στοιχεία.

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Γνωρίζω πολύ καλά, πώς θέλω να είναι η εφαρμογή μου από την αρχή μέχρι το τέλος(λειτουργίες) . Οσον αφορά για μελλοντικές εκδόσεις, ναι έχεις δίκιο. 

Αρα, θεωρώ ότι μπορεί να κυκλοφορήσει γρήγορα απλά χρειάζομαι τα άτομα για να το κάνουν πράξη

Στις 24/4/2022 στις 3:47 ΠΜ, Mrs. Hyde είπε

Άνοιξε καλύτερα μια αγγελία στις θέσεις εργασίας.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ψαχνω, συγκεκριμενα wordpress deveoper με woocommerce να τα σεταρει ολα γιατι δεν εχω το χρονο/εγκεφαλο να τα κανω εγω. Καποιος/α που να ξερει πααρα πολυ καλα το wordpress.org  ή ειδικευεται κιοολας σε αυτο. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/4/2022 στις 3:43 ΜΜ, Katerina25 είπε

Ψάχνω developer ένα ή περισσότερους για να κάνω την ιδέα μου πραγματικότητα που είναι μία εφαρμογή στο κινητό, φυσικά με αμοιβή.

Στείλε μου pm , αν θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...