Προς το περιεχόμενο

επιλογή soundbar


madnifestah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, kallair είπε

Κανενα απολυτως προβλημα με το γουφερ, την ηχομπαρα ή τα πισω ηχεια. προβλημα εχω με την γυναικα, που μου λεει να το χαμηλωσω...😅

Σε ευχαριστώ πολύ. Μάλλον αυτή θα χτυπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/8/2022 στις 6:42 ΠΜ, dkmaster είπε

Συγγνώμη που ξεθάβω το θέμα αλλά επειδή με ενδιαφέρει. @kallair θέλω να πάρω και εγώ την συγκεκριμένη LG αλλά έχω διαβάσει πάρα πάρα πολλά σχόλια ότι μετά από 1 χρόνο πεθαίνει το woofer. Εσύ έχεις αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα;

Ισχύει πως έχουν θέμα. Αφορά κάποιες παρτίδες από Μάρτιο έως τέλος του 2020. Αγορασμένη τον 10/2020, πριν κάνα μήνα δεν άναβε το woofer. Δοκίμασα άλλα καλώδια αλλά δεν άναβε. Ψάχνοντας βρήκα σε ξένα forum αρκετά θέματα. Επικοινώνησα με την lg , πήγε service και περιμένω νέο. Επίσης με ενημέρωσαν πως το νέο έχει πάλι 2 έτη εγγύηση. Επίσης επειδή έψαξα, πολύ, το πρόβλημα οφείλεται σε πλακέτα , η οποία μετά από update αστοχεί. 

 

Κατά τα άλλα πρόκειται για καλή επιλογή σε αυτά τα χρήματα και με πολύ καλή απόδοση αναλογικά.

Τα πίσω ηχεία απογειώνουν την όλη εμπειρία.

υ.γ. Λύση για εκτός εγγύησης επισκευή:

 

Επεξ/σία από Badass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Badass είπε

Ισχύει πως έχουν θέμα. Αφορά κάποιες παρτίδες από Μάρτιο έως τέλος του 2020. Αγορασμένη τον 10/2020, πριν κάνα μήνα δεν άναβε το woofer. Δοκίμασα άλλα καλώδια αλλά δεν άναβε. Ψάχνοντας βρήκα σε ξένα forum αρκετά θέματα. Επικοινώνησα με την lg , πήγε service και περιμένω νέο. Επίσης με ενημέρωσαν πως το νέο έχει πάλι 2 έτη εγγύηση. Επίσης επειδή έψαξα, πολύ, το πρόβλημα οφείλεται σε πλακέτα , η οποία μετά από update αστοχεί. 

 

Κατά τα άλλα πρόκειται για καλή επιλογή σε αυτά τα χρήματα και με πολύ καλή απόδοση αναλογικά.

Τα πίσω ηχεία απογειώνουν την όλη εμπειρία.

υ.γ. Λύση για εκτός εγγύησης επισκευή:

 

Σε ευχαριστώ πολύ, θα βγει σύντομα σε προσφορά εδώ που είμαι και θα κοιτάξω αν μπορέσω να δω ημερομηνία κατασκευής. Ο ήχος της πάντως μου άρεσε υπερβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...