Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, eko13 είπε

Καμμια φορα προτιμας να δει κατι που ξερεις παρα να ρισκαρεις με κατι καινουργιο, σαν το Κωνσταντινου και Ελενης ενα πραγμα... Εγω πχ εχω δει καμμια δεκαρια φορες το Transformers το πρωτο, ενω πιστευω πολλοι θα ξαναδουν απο την αρχη σειρες οπως το XFiles. Δεν ειπε κανεις οτι θα πληρωσει 90 ευρω το χρονο για να δει ολα αυτα σε επαναληψη... Αλλα σιγουρα ειναι θετικο να ξερεις οτι θα ειναι ολα εκει απο την αρχη και μαζεμενα. Προφανως και αν εισαι φαν της αμερικανιας θα ενθουσιαστεις, αν εισαι πιο ψαχμενος ισως τα βρεις τρε μπαναλ. Για αυτο αλλωστε εχει ανταποκριση και το cinobo. Η αληθεια ειναι μια, το netflix χανει κοσμο και θα συνεχισει να χανει κοσμο, ευχαριστημενο να ειναι αν κρατα την πρωτια, αλλα αυτο θα εξαρτηθει και απο τους αλλους...

Δε διαφωνώ μαζί σου, αλλά εφόσον πχ σου αρέσουν 2-3 σειρές/ταινίες, καλύτερο δε θα ήταν να τις είχες αγορασμένες/"αγορασμένες" και να τις έβλεπες όποτε ήθελες χωρίς συνδρομές κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, archiezulu είπε

Που τη χάνουμε ρε αδερφέ πες μας εσύ τι έκανες αναλυτικά 

Αν ανατρέξεις πίσω τις σελίδες του νήματος θα δεις πολλαπλές απαντήσεις σε αυτό με την διαδικασία που γίνεται 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jmirko15 είπε

Δε διαφωνώ μαζί σου, αλλά εφόσον πχ σου αρέσουν 2-3 σειρές/ταινίες, καλύτερο δε θα ήταν να τις είχες αγορασμένες/"αγορασμένες" και να τις έβλεπες όποτε ήθελες χωρίς συνδρομές κτλ;

Η ευκολια του να τα εχεις σε οποια (smart) συσκευη θες. Εχω spotify κοντα 8 χρονια τωρα για αυτον τον λογο. Κατεβασμενα μονο για κανα αμαξι (cd)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε βρει τροπο να δειξει 4K σε υπολογιστη μεσω chrome? Για ultrawide βρηκα extension και γεμιζει κανονικα την οθονη χωρις crop το θεμα ειναι το 1080p σε 1440p monitor δεν δειχνει και τοσο καλα οσο το 4K. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, kormos είπε

Αν ανατρέξεις πίσω τις σελίδες του νήματος θα δεις πολλαπλές απαντήσεις σε αυτό με την διαδικασία που γίνεται 🙂

Κατι έχει αλλάξει. Την έκανα την διαδικασία σε 5 λεπτά με κινητό και καρτά ελληνική alpha. Το μόνο που άλλαξε είναι η κάρτα(1η προσπάθεια revolut,2η Πειραιώς) ανεπιτυχώς. Μόνο υπηκοότητα δεν πήρα

Επεξ/σία από Rattlehead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kormos είπε

Αν ανατρέξεις πίσω τις σελίδες του νήματος θα δεις πολλαπλές απαντήσεις σε αυτό με την διαδικασία που γίνεται 🙂

Τα έχω δοκιμάσει όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Κατι έχει αλλάξει. Την έκανα την διαδικασία σε 5 λεπτά με κινητό και καρτά ελληνική alpha. Το μόνο που άλλαξε είναι η κάρτα(1η προσπάθεια revolut,2η Πειραιώς) ανεπιτυχώς. Μόνο υπηκοότητα δεν πήρα

 

4 λεπτά πριν, archiezulu είπε

Τα έχω δοκιμάσει όλα 

Επειδή για λογαριασμό τρίτου έκανα εχθές γι αυτό επιμένω ότι κάτι κάνετε λάθος 🙂

Εγώ είμαι συνδρομητής χρόνια πίσω, πριν βγουν όλα αυτά τα "τρικ" 🙂

 

Και για την υπόθεση...

Δοκιμές γίνονται με:

     Πληρωμένο VPN και όχι Free?

     Νέα δημιουργία πίσω από VPN νέου Γκουγκλ λογαριασμό?

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει αντιμετωπίσει κανένας πρόβλημα με τον ήχο;;;στο κινητό και στο τάμπλετ παίζει κανονικά.στο tvbox μου παίζει πχ το xmen ,μπλουι κανονικά αλλά μόλις βάζω ταινία δεν έχω ήχο καθόλου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

 

Επειδή για λογαριασμό τρίτου έκανα εχθές γι αυτό επιμένω ότι κάτι κάνετε λάθος 🙂

Εγώ είμαι συνδρομητής χρόνια πίσω, πριν βγουν όλα αυτά τα "τρικ" 🙂

 

Και για την υπόθεση...

Δοκιμές γίνονται με:

     Πληρωμένο VPN και όχι Free?

     Νέα δημιουργία πίσω από VPN νέου Γκουγκλ λογαριασμό?

 

Μφχ

 

12 λεπτά πριν, siegfried_gr είπε

Εμένα πάντως το πρόβλημα μου το έλυσε η πληρωμή VPN. Δούλεψε αμέσως

Το δικό μου το έκανα με windscribe ,έχω το πρόγραμμα με τα 30gb το μηνα.Και είχε δουλέψει.ο λογαριασμός είναι τουρκικός 1000%,η κάρτα πέρασε με δεδομένα Τουρκίας και απορρίπτει συνέχεια την πληρωμή ΟΧΙ η Disney αλλά το play store.οταν μπαίνεις μέσα λέει ότι η Disney είναι σε αναμονή πληρωμης 350 λιρών.αφου όταν πήγα να αλλάξω και να βάλω ελληνική κάρτα ,έγραψε ότι "οι εν αναμονή πληρωμές θα μεταφερθούν στην νέα κάρτα".και εν συνεχεία ,πάρε πάλι ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

 

Επειδή για λογαριασμό τρίτου έκανα εχθές γι αυτό επιμένω ότι κάτι κάνετε λάθος 🙂

Εγώ είμαι συνδρομητής χρόνια πίσω, πριν βγουν όλα αυτά τα "τρικ" 🙂

 

Και για την υπόθεση...

Δοκιμές γίνονται με:

     Πληρωμένο VPN και όχι Free?

     Νέα δημιουργία πίσω από VPN νέου Γκουγκλ λογαριασμό?

 

Μφχ

Με πληρωμένο windscribe παλεύω 5 μέρες τώρα μηπως περάσει με alpha?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

 

Το δικό μου το έκανα με windscribe ,έχω το πρόγραμμα με τα 30gb το μηνα.Και είχε δουλέψει.ο λογαριασμός είναι τουρκικός 1000%,η κάρτα πέρασε με δεδομένα Τουρκίας και απορρίπτει συνέχεια την πληρωμή ΟΧΙ η Disney αλλά το play store.οταν μπαίνεις μέσα λέει ότι η Disney είναι σε αναμονή πληρωμης 350 λιρών.αφου όταν πήγα να αλλάξω και να βάλω ελληνική κάρτα ,έγραψε ότι "οι εν αναμονή πληρωμές θα μεταφερθούν στην νέα κάρτα".και εν συνεχεία ,πάρε πάλι ακυρο

Το κινητό που χρησιμοποιείς είναι καθαρό από άλλους Google λογαριασμούς; Σε φίλο που είχε 2 λογαριασμούς επάνω ( τον κανονικό και τον τουρκικό) πέρασε όταν κατήργησε από το τηλέφωνο τον κανονικό και άφησε μόνο τον τουρκικό. Μετά τον έβαλε πάλι κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, siegfried_gr είπε

Εμένα πάντως το πρόβλημα μου το έλυσε η πληρωμή VPN. Δούλεψε αμέσως

Σωστά!

 

47 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

 

Το δικό μου το έκανα με windscribe ,έχω το πρόγραμμα με τα 30gb το μηνα.Και είχε δουλέψει.ο λογαριασμός είναι τουρκικός 1000%,η κάρτα πέρασε με δεδομένα Τουρκίας και απορρίπτει συνέχεια την πληρωμή ΟΧΙ η Disney αλλά το play store.οταν μπαίνεις μέσα λέει ότι η Disney είναι σε αναμονή πληρωμης 350 λιρών.αφου όταν πήγα να αλλάξω και να βάλω ελληνική κάρτα ,έγραψε ότι "οι εν αναμονή πληρωμές θα μεταφερθούν στην νέα κάρτα".και εν συνεχεία ,πάρε πάλι ακυρο

Αυτό το πακέτο που λες ήταν μια προωθητική ενέργεια.

Την έχω και εγώ αλλά δεν λειτουργεί!

Αγόρασε ένα έστω για 1 μήνα (~12€)

 

44 λεπτά πριν, archiezulu είπε

Με πληρωμένο windscribe παλεύω 5 μέρες τώρα μηπως περάσει με alpha?

 

Με NordVPN δοκίμασε αλλά όχι δωρεάν!

 

9 λεπτά πριν, siegfried_gr είπε

Το κινητό που χρησιμοποιείς είναι καθαρό από άλλους Google λογαριασμούς; Σε φίλο που είχε 2 λογαριασμούς επάνω ( τον κανονικό και τον τουρκικό) πέρασε όταν κατήργησε από το τηλέφωνο τον κανονικό και άφησε μόνο τον τουρκικό. Μετά τον έβαλε πάλι κανονικά

Και αυτό είναι σωστή λύση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, siegfried_gr είπε

Το κινητό που χρησιμοποιείς είναι καθαρό από άλλους Google λογαριασμούς; Σε φίλο που είχε 2 λογαριασμούς επάνω ( τον κανονικό και τον τουρκικό) πέρασε όταν κατήργησε από το τηλέφωνο τον κανονικό και άφησε μόνο τον τουρκικό. Μετά τον έβαλε πάλι κανονικά

Είχε τον δικό μου τουρκικό,τον διέγραψα από τη συσκευή,δημιούργησα τον νέο και έχει μείνει ο νέος.το κινητό δεν χρησιμοποιείται.

1 λεπτό πριν, kormos είπε

Αυτό το πακέτο που λες ήταν μια προωθητική ενέργεια.

Την έχω και εγώ αλλά δεν λειτουργεί!

Αγόρασε ένα έστω για 1 μήνα (~12€)

Ναι ήταν ,αλλά για εμένα δούλεψε και όχι μόνο σε αυτό που κάνουμε με Disney αλλά και eneba δωροκαρτες Netflix και σε άλλα δύο που το χρειάστηκα.το whatismyip δεν κάνει λάθη.με έβγαζε Τουρκία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Εχετε βρει τροπο να δειξει 4K σε υπολογιστη μεσω chrome? Για ultrawide βρηκα extension και γεμιζει κανονικα την οθονη χωρις crop το θεμα ειναι το 1080p σε 1440p monitor δεν δειχνει και τοσο καλα οσο το 4K. 

Μόνο με την "εφαρμογή" τους γίνεται. Με browser είσαι 720p ή 1080p δε θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...