Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, james9tito είπε

Εγω μεσω Ελλαδας. Αρα παρολο που δεν χρησιμοποιεις vpn , βγαζει αλλο υλικο αν εχεις κανει λογαριασμο μεσω Ελλαδας, άλλο μεσω Τουρκιας?

Εδώ https://www.disneyplus.com/el-gr/series/the-last-man-on-earth/7k4jYNgQHXOb τι σας βγάζει; Εμένα κωδικό σφάλματος 41, δηλαδή απ' ό,τι καταλαβαίνω κάτι για πνευματικά δικαιώματα. 

Υ.Γ. Έχω συνδρομή ελληνική με την προσφορά των 71,50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, vsk είπε

Εδώ https://www.disneyplus.com/el-gr/series/the-last-man-on-earth/7k4jYNgQHXOb τι σας βγάζει; Εμένα κωδικό σφάλματος 41, δηλαδή απ' ό,τι καταλαβαίνω κάτι για πνευματικά δικαιώματα. 

Υ.Γ. Έχω συνδρομή ελληνική με την προσφορά των 71,50.

Μιλησα με εξυπηρετηση πελατων. Δεν ειναι διαθεσιμη η σειρα στην Ελλαδα, μαλλον ο φιλος βλεπει με vpn, δεν πειραζει αν και ηθελα να τηνν ξαναδω ειχε πολυ γελιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, james9tito είπε

Μιλησα με εξυπηρετηση πελατων. Δεν ειναι διαθεσιμη η σειρα στην Ελλαδα, μαλλον ο φιλος βλεπει με vpn, δεν πειραζει αν και ηθελα να τηνν ξαναδω ειχε πολυ γελιο. 

Χωρίς vpn μου παιζει κανονικά με ελληνικούς υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The last man on earth στο star+ δεν ανοίκει; Όπου αυτό παίζει μέσω Disney σε Αμερική Καναδά Αυστραλία Αγγλία κ βασικά west Europe δλδ Γερμανία Αυστρία κτλ;  Πώς να παίξει εδώ έχει μέσα το star+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

η σειρά Y: The Last Man (TV Series 2021) υπάρχει κανονικά στο Disney+

ενώ η σειρά The Last Man on Earth (TV Series 2015–2018) δεν υπάρχει

υποτίθεται έχουμε στο Disney+ το STAR για αυτό πιθανόν αναρωτιούνται οι συνομιλητές μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@cacπαιζω μέσω Apple TV 4K, και δεν έχω θέματα. Το ίδιο και στο Netflix, ενώ όταν έπαιζα μέσω της εφαρμογής , στο Netflix είχα θεματάκια, μέσω του Apple TV λύθηκαν όλα. Disney + μέσω της τηλεόρασης δεν το έχω δοκιμάσει, η εφαρμογή είναι κακογραμμένη και lagάρει (LG WebOs). Τουλάχιστον στη δίκη μου TV (2018 model). 

Επεξ/σία από thewildones
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Η κατηγορια νομιζω εχει μετανομαστει σε "more entertainment" στην Ελλαδα

Ετσι ονομάστηκε για να βάλουν κάποια, τα μίσα πρέπει να έχει απο το STAR λόγω δικαιωμάτων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με το The Last Man On Earth επίσημη απάντηση από Disney Plus Support Greece.

Δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα ακόμη. 

Όσοι το βλέπουν διαθέσιμο μάλλον έχουν region σε άλλη χώρα. 

Με την ελληνική συνδρομή μου ούτε εγώ το βλέπω αλλά με την Γερμανική το βλέπω κανονικά 

Επεξ/σία από venuets
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως μπηκα απο περιέργεια τωρα Αγγλια μου εμφανισε και το star και βρηκα αμεσως σειρες και ταινιες που δεν υπαρχουν σε εμας και με υποτιτλους. Εχει κάποιος λογαριασμο απο Αγγλια να δουμε αν του εμφανιζει το star χωρις vpn?

Επεξ/σία από teodgeor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...