Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο perishop/peristore/peristores.gr


George b

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/2/2024 στις 12:27 ΜΜ, StergiosGeo είπε

Παιδια μολις εφτιαξα λογαριασμο για να γραψω εδω επειδη την πατησαμε και εμεις περιμενουμε 3 μηνες παραγγελια της γυναικας μου με αποφορολογηση, δεν απανταν στα τηλεφωνα και οσες φορες καναμε αιτημα ακυρωσης μαλλον το αγνοησαν, ουτε νιγηριανη απατη να ηταν. Γιατι ακομη υπαρχει αυτο το eshop; Γιατι το best price το εχει ακομη πρωτο πρωωθουμενο; Προκειται για απατη και εγω θεωρω και το best price συνεργατη σε ολο αυτο. Δεν παμε στα καναλια λεω εγω;

Υ.Γ. Αυτο με το 1-3 ημερες παραδοση ειναι καποιου ειδους κακογουστο αστειο που λενε στο site τους; Επισης διαβασα για αναβαθμισεις και κουπονια εδω, αυτα μαλλον θα τα δινουν απο τα δικα μου τα λεφτα και ολον τον υπολοιπων που δεν εχουν παραλαβει τιποτα και τα δινουν σε οποιον εχει κανει κριτικη. Δυστυχως εμενα η Google δεν με αφηνει να γραψω, δεν ξερω τον λογο και τι απατεωνια εχουν κανει και εκει. Εγω δεν θελω να δωσω παραπανω 100 ευρω για δικηγορο τι να κανω εχω κουραστει.

-------- Υπάρχει απάντηση στο τελευταίο μου post σχετικά --------

Επεξ/σία από kewlarias
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, yamaha vity είπε

 

Πρεπει πραγματικα να παμε δευτερα ευαγγελατο δεν αντεχεται αλλο σε οτι email εχει σταλει δεν υπαρχει απαντηση περα απο αυτοποιημενα μηνυματα. Επισης σοβαρα σε μπλοκαραν στο instagram?

Επεξ/σία από StergiosGeo
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...