Προς το περιεχόμενο

Μουσηκώ καφαινείω


poulinos
Μήνυμα προστέθηκε από poulinos,

Untitled-1.png.bd9627e911c71a6a5e96ce64a51ec463.png

Το στέκι της παρέας, για χαλαρή συζήτηση,  αστεία,  μετά μουσικής πάντα. Ποστάρουμε τα τραγούδια μας, συζητάμε και περνάμε σούπερ!

Polls  

299 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Γιατί μπαίνετε στο μουσηκώ καφαινείω ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες για να μην είστε περίεργοι. Multiple choices.

    • Να ακούσω μουσική και να μάθω νέα τραγούδια.
      104
    • Για την παρέα και να μιλήσω με κόσμο.
      56
    • Για να τρολλάρω.
      33
    • Για να γνωρίσω το έτερον ήμισυ , friend with benefits etc.
      29
    • Δεν ξέρω, δεν απαντώ. Τι σε νοιάζει εσένα άλλωστε.
      42
    • Άλλοι λόγοι.
      13
    • Για να περάσω την ώρα μου.
      75
    • Είδα φως και δωρεάν καφέ και μπήκα.
      133
  2. 2. Τι καφέ πίνετε;

    • ESPRESSO
      51
    • FREDDO ESPRESSO
      100
    • CAPPUCINO
      24
    • FREDDO CAPPUCINO
      31
    • ΕΛΛΗΝΙΚΟ
      45
    • FRAPPE
      37
    • NES
      20
    • AMERICANO
      15
    • ΓΑΛΛΙΚΟ
      18
    • ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ
      29
    • ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
      18
    • ΔΕΝ ΞΕΡΩ/ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ
      5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, JennyP said:

Τι εγινε βρε συ? Τι πειραζει αν δεν εχουν ψηφισει ακομη. Αφου εχουν ακομη χρονο. Τι σε πειραζει?

Και γιατι losers ,ή καθυστερημενοι? Δεν εισαι σωστος. 

 

 

 

Καλα δεν ντρεπεστε λιγο ολοι μαζι λεω εγω ?

Πρεπει εγω να πω κατι για να αρχισετε να βγαινετε απο τα λαγουμια?

(Καθυστερημενοι) απο αποψη χρονου το ειπα μην παρερμηνευσει κανενας γιατι συνηθως ετσι γινεται στην Ελλαδα μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • lovesucks

    1801

  • NovaLacertae

    1524

  • Sibyl

    1343

  • floyd89gr

    1046

23 minutes ago, triplex1 said:

Καλα δεν ντρεπεστε λιγο ολοι μαζι λεω εγω ?

Πρεπει εγω να πω κατι για να αρχισετε να βγαινετε απο τα λαγουμια?

(Καθυστερημενοι) απο αποψη χρονου το ειπα μην παρερμηνευσει κανενας γιατι συνηθως ετσι γινεται στην Ελλαδα μας .

 

Εγώ πάντως που δεν ψήφισα δεν παρεξηγήθηκα....ούτε κ η @JennyP  παρεξηγήθηκε...αλλά και συ έχεις ιδιαίτερο τρόπο γραφής 🙂..και μια χαρά βάζαμε τραγουδάκια στα ελληνικά δεν ήμουν στο λαγούμι...και γω να ντραπώ βρε @triplex1 έχεις παράπονο???

Και γω θα ψήσω μπιφτέκια...αλλα δεν θ ακούσω αυτο που βαλες παραπάνω ..έβαλες καλύτερο στο τι ακούτε(Lenny Kravitz).

Aυτό ακούω τώρα ..το άκουγα πριν στο αυτοκίνητο(ράδιο) κ το θυμήθηκα

Μη ξεχνάς η @JennyP πρώτη αγάπησε τα αξιολάτρευτα  παιδάκια σου...🙂🙂🙂🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file_219355.png.41d3274abecccccf2401e208abfb3b80.png

Οταν με μαθετε καλυτερα θα ξερετε γιατι σας πειραζω , ειπαμε καφενειο ειμαστε.....

1143864638_1.png.543047e0d4451c4186daf93bd45c3aa2.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, triplex1 είπε

file_219355.png.41d3274abecccccf2401e208abfb3b80.png

Οταν με μαθετε καλυτερα θα ξερετε γιατι σας πειραζω , ειπαμε καφενειο ειμαστε.....

1143864638_1.png.543047e0d4451c4186daf93bd45c3aa2.png

 

Εγώ ξέρω γιατί μας πειράζεις....και δεν σε παρεξηγώ..😊😊😊😊

 

 

121-ponires-xioumoristikes-eikones-kanoune-gelasete8230-8.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@triplex1

κατεβασε ρυθμους...... το λεω με ευγενικο τροπο. και στους χαρακτηρισμους που ο καθενας μπορει να το μεταφρασει διαφορετικα και στα τραγουδια

 

ήδη χτες σβηστηκαν μυνηματα και οχι απο εμένα οποτε δεν θελω να δω κανα θελα Locked.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, poulinos είπε

@triplex1

κατεβασε ρυθμους...... το λεω με ευγενικο τροπο. και στους χαρακτηρισμους που ο καθενας μπορει να το μεταφρασει διαφορετικα και στα τραγουδια

 

ήδη χτες σβηστηκαν μυνηματα και οχι απο εμένα οποτε δεν θελω να δω κανα θελα Locked.

δεν ειπα κατι κακο σε κανεναν ουτε ασχημο χαρακτηρισμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, triplex1 said:

δεν ειπα κατι κακο σε κανεναν ουτε ασχημο χαρακτηρισμο

α.το καθυστερημενοι αφηνει και αλλα πραγματα στο μυαλο.β. το ιδιο για το τραγουδι που μπηκε..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, poulinos είπε

@triplex1

κατεβασε ρυθμους...... το λεω με ευγενικο τροπο. και στους χαρακτηρισμους που ο καθενας μπορει να το μεταφρασει διαφορετικα και στα τραγουδια

 

ήδη χτες σβηστηκαν μυνηματα και οχι απο εμένα οποτε δεν θελω να δω κανα θελα Locked.

Όχι locked.....όχι....μας πειράζει γιατί μας αγαπάει..απλά έχει ιδιαίτερο ύφος .....😊😊😊😊😊

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το ξαναλεω δευτερη φορα.χτες σβηστηκαν ποστς. αν παει το θεμα για κλειδωμα μετα να δω αντιδρασεις και αν κλειδωσει μην περιμενετε να ανοιξει μετα

Just now, lovesucks said:

Όχι locked.....όχι....μας πειράζει γιατί μας αγαπάει..απλά έχει ιδιαίτερο ύφος .....😊😊😊😊😊

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poulinos είπε

α.το καθυστερημενοι αφηνει και αλλα πραγματα στο μυαλο.β. το ιδιο για το τραγουδι που μπηκε..

 

Το καθυστερημένοι πάντως εγώ το κατάλαβα ως "αργοπορημένοι"...🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, poulinos είπε

α.το καθυστερημενοι αφηνει και αλλα πραγματα στο μυαλο.β. το ιδιο για το τραγουδι που μπηκε..

 

το ανεφερα τι εννοω και ειπα κιολας μη το παρερμηνευσει καποιος αυτο , οκ σταματαω αφου υπαρχει προβλημα απο καποιους ηδη μ'χουν κλειδωσει 1-2 φορες καποιοι , παραξενο δεν θα φανει για καποιον που κρυβεται πισω απο κουρτινες να το ξανακανει  , να'σαι καλα και ευχαριστω για το ενδιαφερον

Επεξ/σία από triplex1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμενο σε οσους καταλαβαινουν πραγματικα τι λενε οι στιχοι , παντα μ'αρεσε να λεω την αληθεια και ποτέ δεν κρυφτηκα πισω απο κανεναν , οταν το κανουν αυτο καποιοι μεσα απο το site τοτε ξανασυζηταμε...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/05/2022 at 16:18, triplex1 said:

το ανεφερα τι εννοω και ειπα κιολας μη το παρερμηνευσει καποιος αυτο , οκ σταματαω αφου υπαρχει προβλημα απο καποιους ηδη μ'χουν κλειδωσει 1-2 φορες καποιοι , παραξενο δεν θα φανει για καποιον που κρυβεται πισω απο κουρτινες να το ξανακανει  , να'σαι καλα και ευχαριστω για το ενδιαφερον

καλως ή κακως ειναι Forum και δεν ειμαστε μονο εμεις... τα υπολοιπα τα καταλαβαινεις. και οπως ειπα αν κλειδωσει το θεμα (Οχι απο μενα) μετα δεν υπαρχει turning back.και το λεω ως user και οχι ως smod.

 

 

On 19/05/2022 at 16:16, lovesucks said:

Το καθυστερημένοι πάντως εγώ το κατάλαβα ως "αργοπορημένοι"...🙂

το θεμα ειναι πως θα το καταλαβουν και αλλοι :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Αφιερωμενο σε οσους καταλαβαινουν πραγματικα τι λενε οι στιχοι , παντα μ'αρεσε να λεω την αληθεια και ποτέ δεν κρυφτηκα πισω απο κανεναν , οταν το κανουν αυτο καποιοι μεσα απο το site τοτε ξανασυζηταμε...

 

 

 

Καταννοώ όσα λες...και τους στίχους(νομίζω τουλάχιστον 🙃)

Εδώ στο "καφενείο μας" δεν είναι όλο το site μαζεμένο ..Είμαστε λίγοι..Αν κάποιος διαχειριστής ασχοληθεί θα κλειδώσει το θέμα ως oφτοπικ...Δεν θα ασχοληθεί με το να μπαναριστεί κάποιος..

Ωραία δεν τα λέμε εδώ;; βάζουμε κ τα τραγουδάκια μας..λέμε κ τις χαζομάρες μας...λέμε και για τα φαγητά μας και τους μπαξέδες.μας.ας κάνουμε όλοι μαζί μια προσπάθεια...Εγώ πάντως θέλω να παραμείνει ανοιχτό,γιατί είναι μια ευχάριστη διέξοδος  για μενα .Και συ το θες αυτό πιστεύω...🙂

 

2e81fc01af5281efb0482b886af4b0f3_XL.jpg

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...