Προς το περιεχόμενο

Μουσηκώ καφαινείω


poulinos
Μήνυμα προστέθηκε από poulinos,

Untitled-1.png.bd9627e911c71a6a5e96ce64a51ec463.png

Το στέκι της παρέας, για χαλαρή συζήτηση,  αστεία,  μετά μουσικής πάντα. Ποστάρουμε τα τραγούδια μας, συζητάμε και περνάμε σούπερ!

Polls  

299 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Γιατί μπαίνετε στο μουσηκώ καφαινείω ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες για να μην είστε περίεργοι. Multiple choices.

    • Να ακούσω μουσική και να μάθω νέα τραγούδια.
      104
    • Για την παρέα και να μιλήσω με κόσμο.
      56
    • Για να τρολλάρω.
      33
    • Για να γνωρίσω το έτερον ήμισυ , friend with benefits etc.
      29
    • Δεν ξέρω, δεν απαντώ. Τι σε νοιάζει εσένα άλλωστε.
      42
    • Άλλοι λόγοι.
      13
    • Για να περάσω την ώρα μου.
      75
    • Είδα φως και δωρεάν καφέ και μπήκα.
      133
  2. 2. Τι καφέ πίνετε;

    • ESPRESSO
      51
    • FREDDO ESPRESSO
      100
    • CAPPUCINO
      24
    • FREDDO CAPPUCINO
      31
    • ΕΛΛΗΝΙΚΟ
      45
    • FRAPPE
      37
    • NES
      20
    • AMERICANO
      15
    • ΓΑΛΛΙΚΟ
      18
    • ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ
      29
    • ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
      18
    • ΔΕΝ ΞΕΡΩ/ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ
      5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, poulinos είπε

οκ θα αλλαξω τον τιτλο του thread σε σερβιρουμε μονο καφε.

Να βάλετε κ ωράριο λειτουργίας..να κλειδώνει μετά τις 7 το απόγευμα....

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη ιδεα.κλεισαμε.αυριο στις 09.00 παλι μαζι σας.

 

On 19/05/2022 at 22:22, lovesucks said:

Να βάλετε κ ωράριο λειτουργίας..να κλειδώνει μετά τις 7 το απόγευμα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, lovesucks said:

Ξανάνοιξε!!!τέσσερις τα ξημερώματα θα κλείσει....🤣🤣

 

σερβιρουμε και ποικιλια.high on protein.low on carbs για τους insomniacs και για τον @triplex1 που δεν μας μιλαει.εχω και μπιφτεκακια για τα τετραποδα triplex

20220519_224136.jpg

04.00 θα το κλεισω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, poulinos είπε

σερβιρουμε και ποικιλια.high on protein.low on carbs για τους insomniacs και για τον @triplex1 που δεν μας μιλαει.εχω και μπιφτεκακια για τα τετραποδα triplex

 

Δεν ειπα οτι δεν σας μιλαω , μη τα μπερδευεις , ισα-ισα εσενα σε ειπα ευχαριστω απο νωρις , απλα επειδη ειμαι σε ολο το site μεσα και ειδικα στα θεματα υπολογιστων και hardware και εχω γνωρισει κοσμο και κοσμο εδω μεσα και ξερω τι και πως θ'αρχισω τα μεγαλα διαλλειματα απο δω και περα.

Καλα ειναι οσοι παρακολουθουν το site και αναφερομαι στους mod να εχουν το νου τους γιατι κυκλοφορει μεσα πολυ 15χρονο κατι το οποιο εμενα προσωπικα με φερνει σε μεγαλο βαθμο αντιθετο με τετοιες επιλογες , 18 και ανω και με την επιδειξη ΑΔΤ και υπο προυποθεσεις.

Επειδη με εχουν κλειδωσει στο παρελθον και εχω μαθει στην πορεια της ζωης μου μεχρι σημερα να μην εμπιστευομαι κανεναν , γι αυτο τον λογο θα απεχω οσο χρειαζεται και οσο κρινω εγω οτι πρεπει να το κανω.

Σας παρακολουθω ολους τι λετε και τι κανετε μη στεναχωριεστε για τιποτα , εδω ειμαι.

Καθε Τριτη και Πεμπτη βγαινουν τα τρολ βολτα στο site.

Υ.Γ

Περιμενω το παγωτο μου να παγωσει και θα σας στειλω μια φωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, triplex1 said:

Δεν ειπα οτι δεν σας μιλαω , μη τα μπερδευεις , ισα-ισα εσενα σε ειπα ευχαριστω απο νωρις , απλα επειδη ειμαι σε ολο το site μεσα και ειδικα στα θεματα υπολογιστων και hardware και εχω γνωρισει κοσμο και κοσμο εδω μεσα και ξερω τι και πως θ'αρχισω τα μεγαλα διαλλειματα απο δω και περα.

Καλα ειναι οσοι παρακολουθουν το site και αναφερομαι στους mod να εχουν το νου τους γιατι κυκλοφορει μεσα πολυ 15χρονο κατι το οποιο εμενα προσωπικα με φερνει σε μεγαλο βαθμο αντιθετο με τετοιες επιλογες , 18 και ανω και με την επιδειξη ΑΔΤ και υπο προυποθεσεις.

Επειδη με εχουν κλειδωσει στο παρελθον και εχω μαθει στην πορεια της ζωης μου μεχρι σημερα να μην εμπιστευομαι κανεναν , γι αυτο τον λογο θα απεχω οσο χρειαζεται και οσο κρινω εγω οτι πρεπει να το κανω.

Σας παρακολουθω ολους τι λετε και τι κανετε μη στεναχωριεστε για τιποτα , εδω ειμαι.

Καθε Τριτη και Πεμπτη βγαινουν τα τρολ βολτα στο site.

Υ.Γ

Περιμενω το παγωτο μου να παγωσει και θα σας στειλω μια φωτο.

θα πω οτι και μενα με χαλανε παρα πολλα απο ολες τις πλευρες και σε καταλαβαινω.διαφωνω με πολλα αλλα δεν ειναι το μαγαζι μας δυστυχως. απλα επειδη εχω δει καποια πραγματα πως πανε για αυτο προσπαθω να προλαβω πραγματα πριν πεσει πανω μας ο πελεκυς. για να γραφει καποιος θα πρεπε να περναει iq test και οι μισοι θα κοβονταν. ναι εχω δει οτι γραφεις και αλλου οπως κανω και εγω. το μεγαλο χαλι ειναι στο μπλα μπλα.στις αλλες κατηγοριες ευτυχως ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα. oxi τελεια αλλα καλυτερα.μεγαλο θεμα θα ανοιξουμε οποτε το αφηνω εδω.καλα να περναμε να κανουμε το κεφι μας:)

ποσες φορες βοηθας και στο τελος τα ακους κιολας.anyway

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...