Προς το περιεχόμενο

Mediamarkt - "ΔΩΡΟ ο ΦΠΑ" στις TV ανω των 400€


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Δεν λεει κάτι διαφορετικό απο αυτό που είπα. 

A80 εχει matte και χειρίζεται τις ανακλάσεις καλύτερα απο τις glossy. 

Το αντιθετο λεει. Εαν δεις την τελευταια προταση επισημαινει οτι η 77" με το gloss τις χειριζεται καλυτερα.

Στην ουσια λεει οτι ειναι πιο θαμπες στο matte αλλα μεγαλυτερο ευρος.

Βρηκα τα αποτελεσματα απο τα τεστς και για τις δυο.

image.png.80c265c3612a8082a08fc3651db46fb4.png

Επεξ/σία από Shyn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/5/2022 στις 9:40 ΠΜ, sphinxgr είπε

Επίσης, για να ξέρεις, η 43 άρα είναι μικρή πλέον, ακόμα και για δωμάτιο. Για μικρό σαλόνι ειδικά, την 65άρα και μικρή τη λες.  Πλέον οι 43άρες είναι τα βασικά μοντέλα που καμία εταιρία δεν ασχολείται να βγάλει ποιοτικά μοντέλα, όπως στις 55+ ίντσες.

Βρήκα κάποιες που φαίνονται καλές, αλλά θα το ξανασκεφτώ σχετικά με το μέγεθος. Θεωρείται καλή περίοδος τώρα για αγορά νέας τηλεόρασης; Δεν με καίει να την αγοράσω άμεσα, αλλά θα ήθελα ιδανικά να την είχα πριν το Mundial (Τέλη Νοεμβρίου). Αξίζει να εκμεταλλευτώ αυτή την προσφορά ή να περιμένω τις καλοκαιρινές εκπτώσεις, Black Friday ή κάποιες προσφορές που ίσως τρέξουν με αφορμή το Mundial;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίμενε μέχρι το μουντιαλ. θα μπουν στο παιχνιδι πολλα ξεστοκαρίσματα από παλαια μοντέλα και σίγουρα οι αντιπροσωπείες θα δώσουν δωροεπιταγές κτλ. εγω περιμενω νοέμβριο  77αρα oled στα 1500 ευρώ με επιστροφές και δωροεπιταγές. Επίσης θέλω να δω και τη C2 για οθονη υπολογιστη... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, avacan23 said:

περίμενε μέχρι το μουντιαλ. θα μπουν στο παιχνιδι πολλα ξεστοκαρίσματα από παλαια μοντέλα και σίγουρα οι αντιπροσωπείες θα δώσουν δωροεπιταγές κτλ. εγω περιμενω νοέμβριο  77αρα oled στα 1500 ευρώ με επιστροφές και δωροεπιταγές. Επίσης θέλω να δω και τη C2 για οθονη υπολογιστη... 

Αυτό θα ίσχυε αν ήταν καλοκαίρι. 

Φέτος όμως που γίνεται το Νοέμβριο/Δεκέμβριο λόγω Qatar, θα έχουμε Black Friday με τα μοντέλα του 2022 έτσι κι αλλιώς εκείνη την περίοδο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...