Προς το περιεχόμενο

Εσκασε η πυραμιδα WindMedia


Allan-Wake

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η aggeleague. Μαλλον οι ιδιοι ηταν απο πισω. Αναμενομενο φυσικα. Οποιος προλαβε να βγαλει κατι εχει καλως οι υπολοιποι κλασσικα τα εχασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Τα είπαμε απο καιρό. 

και άλλα θέματα που άνοιγαν δήθεν και καλά ρωτώντας.

Εγώ άνοιξα ένα θεμα και κλειδώθηκε αφού έπεσε. Απλά για να μάθω. Γτ από τους "επενδυτές" φίλους μου κανένας δεν παραδεχόταν ότι βαρεσε κανόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Τα είπαμε απο καιρό. 

και άλλα θέματα που άνοιγαν δήθεν και καλά ρωτώντας.

αν αναφερεσαι σε εμενα, οκ να εισαι καχυποπτος δεκτο αλλα δεν μπορεις να μιλας με σιγουρια η να κατηγορεις. δεν ασχοληθηκα με την πλατφορμα, συμβουλευτηκα εδω το φορουμ μηπως ηξερε κανεις, μιας κι εγω δεν πειστηκα αλλα ηθελα μια δευτερη γνωμη. νομιζω γιαυτο εχουμε το φορουμ. αν καποιος ρωτησει π.χ. για μια καρτα γραφικων αν ειναι καλη, δεν σημαινει οτι αυτος ρωταει επειδη την πουλαει. αλλωστε αυτοι που το προωθουσαν δεν θα βαζαν καν την λεξη scam κτλ, μιας και πιστευουν φανατικα και την πατησαν. οσοι μπηκαν πρωτοι προλαβαν να βγαλουν καποια χρηματα και ως εκει ηταν αναμενομενο κι εγω την ιδια αποψη ειχα... τωρα δεν νομιζω να εχει μεγαλο νοημα, αλλα εχω και την συζητηση με την φιλη μου στο fb που της ελεγα οτι δεν το πιστευω και θα ειναι καποιο scam κι εκεινη επεμενε... οχι οτι τοση σημασια να σε πεισω... ολα καλα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, neoxrated είπε

αν αναφερεσαι σε εμενα, οκ να εισαι καχυποπτος δεκτο αλλα δεν μπορεις να μιλας με σιγουρια η να κατηγορεις. δεν ασχοληθηκα με την πλατφορμα, συμβουλευτηκα εδω το φορουμ μηπως ηξερε κανεις, μιας κι εγω δεν πειστηκα αλλα ηθελα μια δευτερη γνωμη. νομιζω γιαυτο εχουμε το φορουμ. αν καποιος ρωτησει π.χ. για μια καρτα γραφικων αν ειναι καλη, δεν σημαινει οτι αυτος ρωταει επειδη την πουλαει. αλλωστε αυτοι που το προωθουσαν δεν θα βαζαν καν την λεξη scam κτλ, μιας και πιστευουν φανατικα και την πατησαν. οσοι μπηκαν πρωτοι προλαβαν να βγαλουν καποια χρηματα και ως εκει ηταν αναμενομενο κι εγω την ιδια αποψη ειχα... τωρα δεν νομιζω να εχει μεγαλο νοημα, αλλα εχω και την συζητηση με την φιλη μου στο fb που της ελεγα οτι δεν το πιστευω και θα ειναι καποιο scam κι εκεινη επεμενε... οχι οτι τοση σημασια να σε πεισω... ολα καλα...

 

Ανοιξαν κάμποσα θέματα,γράφτηκαν κάμποσοι που έκαναν ένα δυο ποστ για το ποσο κονομάνε και να τους στείλουμε πμ για να μας γράψουν και μετά χάθηκαν.Το ίδιο είχε γίνει λίγες μέρες νωρίτερα με το angelκάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

 

Ανοιξαν κάμποσα θέματα,γράφτηκαν κάμποσοι που έκαναν ένα δυο ποστ για το ποσο κονομάνε και να τους στείλουμε πμ για να μας γράψουν και μετά χάθηκαν.Το ίδιο είχε γίνει λίγες μέρες νωρίτερα με το angelκάτι.

οκ τοτε, δεν ειχα δει τετοια post, ποτε γενικοτερα δεν πιστεψα οτι μπορεις να βγαλεις λεφτα με τετοιο χαζο τροπο, και αν εβγαζες σιγουρα δεν θα το προωθουσες θα το κραταγες για την παρτυ σου. Απλα γνωστη μου μου ειπε οτι βγαζει και ηθελα και την γνωμη σας. Εν τελη οντως οπως λεει και το αρθρο "Τα πρώτα μέλη της πυραμίδας, σχεδόν πάντοτε, έχουν κέρδος"  αρα καπως ετσι ξεκινησε κι αυτο, γλυκαναν μερικους αρχικους τους εκαναν να το πιστεψουν γιατι ειδαν οντως χρηματα και εν συνεχεια αυτοι βαλαν ολους τους γνωστους και συγγενεις τους και τους καταστρεψανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε το ειχα ακουσει το συγκεκριμενο, αλλα διαβαζοντας ειδησεογραφικα σαιτ ... οντως βρεθηκαν 10,000 ατομα στην Ελλαδα που εδωσαν 600+ ευρω και πιστεψαν οτι θα βγαλουν χρημα κανοντας λαικ και σαμπσκραιμπ;

παδια, εδω ελατε. Πουλαω γεφυρα κοντα στη Πατρα σε τιμη υπερευκαιριας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, gbras είπε

Και η aggeleague. Μαλλον οι ιδιοι ηταν απο πισω.

Για πες, γιατί έχω το συνάδελφο εδώ που τα έχωνε.

 

Edit: αφήστε, το παραδέχτηκε προς τιμήν του, έχασε 2.000€.

Στην αρχή έπαιζε μόνο με τα κέρδη (αφού τράβηξε το αρχικό κεφάλαιο) αλλά μετά κλασικά γλυκάθηκε και άρχισε να τα χώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, phanispal είπε

Για πες, γιατί έχω το συνάδελφο εδώ που τα έχωνε.

 

Edit: αφήστε, το παραδέχτηκε προς τιμήν του, έχασε 2.000€.

Στην αρχή έπαιζε μόνο με τα κέρδη (αφού τράβηξε το αρχικό κεφάλαιο) αλλά μετά κλασικά γλυκάθηκε και άρχισε να τα χώνει.

Εμ σε αυτά δεν τα χώνεις και εγώ είχα γραφτεί από κάποιον εδώ στο insomnia . Κάποια στιγμή άρχισαν να ζητάνε 50 ευρώ για να μπορείς να συνεχίσεις . Εκεί το παράτησα . Αυτά θα βγάλεις αν το προλάβεις στην αρχή . Μετά απλά χάνεις για να τα πάρουν οι άλλοι . 2000 είναι πολλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karnezis είπε

Πόσο χαζός παίζει να είσαι για να πιστεύεις ότι αυτό το πράγμα λειτουργεί κ θα βγάλεις λεφτα!?
Ας πρόσεχαν τα κορόιδα.

Και λειτούργησε και έβγαλαν και λεφτά, κάτι εκατομμύρια 😉

Είναι η άλλη πλευρά του νομίσματος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Και λειτούργησε και έβγαλαν και λεφτά, κάτι εκατομμύρια 😉

Είναι η άλλη πλευρά του νομίσματος.

αυτό ισχύει γι αυτούς που το στήσανε. Μπράβο τους.

όσο γι αυτούς που την πατήσανε, τέτοιους ηλίθιους δεν είναι να τους λυπάσαι. αποτελούν δημόσιο κίνδυνο αν πιστεύουν την κάθε μπαρούφα. Τα ίδια που γράφω και στο θέμα με τις τραπεζικές απάτες. ο βλάκας είναι ακίνητος και δε μπορείς να κάνεις τίποτα. Αν ο άλλος είναι θύμα και να τον σώσεις, θα τον κλέψει άλλος. Είναι χαμένος από χέρι.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...