Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, mordred είπε

Ε ναι η καταστροφή των fps..

Είναι όταν το aim assist είναι τόσο aggressive. Ας χωριστούν τα matches ανάλογα με το input και ας κάνουν ό,τι θέλουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Είναι όταν το aim assist είναι τόσο aggressive. Ας χωριστούν τα matches ανάλογα με το input και ας κάνουν ό,τι θέλουν. 

Ανα γεια σου... Η βάλε να παίζουν με gamepads χωρίς aim assist. Εμένα προσωπικά μου φαίνεται ξένο να παίζω fps με gamepad εως και αστειο... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Visual ψευτο-recoil έχουν τα CoD. Το όπλο είναι εντελώς στοκ αρχικά - κι αν βάλεις το κλιπακι να παίξει σε 0.25 ταχύτητα θα δεις ότι κάνει κάποιο micro-adjustment στη κίνηση του αυτος που παίζει και φαίνεται too much.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρετε πώς ξεκινάνε πάντα και πώς καταλήγουν τα πράγματα

Image

Image

Image

more info: https://www.callofduty.com/blog/2022/08/call-of-duty-modern-warfare-II-dark-water-deep-dive

"At Call of Duty: Next, we plan to share more details on [FJX Cinder Weapon Vault] and the new Gunsmith, which will also be available during the Open Beta." Gunsmith confirmed to be in the #MWIICall_of_Duty_MWII_2022_v2.png Beta

- Campaign News

Όσοι προπαραγγείλουν το παιχνίδι ( ναι έγινε χαχ ) θα έχουν early access - πρόωρη πρόσβαση κατά μία εβδομάδα στο story/campaign του παιχνιδιού. Συγκεκριμένα στις 20 Οκτωβρίου. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό είδα και ξέρασα και γω. Δες επίσης τις γωνίες που κάνει στο μπράτσο - εκεί που μαζεύεται το μανίκι στο χέρι που κρατάει το όπλο -. Low Reso shieeet. 

Κάτι πείραξαν στη μηχανή γραφικών, microdowngrade σε γραφικά για να μην έχουν προβλήματα οι παλαιολιθικές ps4/xbox one/x κονσόλες @Psycho_Warhead

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν προχωράει και η κωλο-εξαγορά της Activision απ' την M$ να γλιτώσουμε το 70άρι..

Και πάλι σας το έχω ξαναπει, το 2025 θα ερθουν τα Call of Duty στο Game Pass.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Και πάλι σας το έχω ξαναπει, το 2025 θα ερθουν τα Call of Duty στο Game Pass.

Της Bethesda ήρθαν λίγους μήνες μετά την εξαγορά, γιατί να πάρει τόσο για τα CoD ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...