Προς το περιεχόμενο

Marvel’s Spider-Man Remastered [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

FUR7ujFXwAEvVKe?format=jpg&name=4096x409

Η Sony μόλις ανακοίνωσε πως το Spiderman Remastered έρχεται για PC στις 12 Αυγούστου. Το port θα το αναλάβει η Nixxes Software. Αναμονή για περισσότερα...

Web site: https://insomniac.games/game/marvels-spider-man-remastered-pc/

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 283
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντωμεταξύ έσκασε τελείως από το πουθενά αυτή η είδηση. Ούτε leaks, ούτε φήμες τίποτα. Τι έπαιξες εκεί ρε insomniac??

 

Edit: Διαβάζοντας το blog της Sony, το Spiderman: Miles Morales θα έρθει επίσης Fall 2022. Τι επαιξες εκει ρε insomniac είπαμε;;;;;;;;

https://blog.playstation.com/2022/06/02/marvels-spider-man-series-is-coming-to-pc/

Επεξ/σία από Ren_Hoek
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί Fall 2022 ρε Sony το Miles Morales? Μόνο αυτό δεν έχω παίξει και το Fall θα έχω μάλλον ήδη PS5 που θα το έχει μέσα στο PS Plus. Και έλεγα θα ήταν ιδανική ευκαιρία να αγοράσω το πρώτο μου Sony game στο PC 😂

Έχω περιέργεια πάντως να δω τι τιμολογιακή πολιτική θα ακολουθήσει στο Miles η Sony. Είναι το πρώτο παιχνίδι από PS5 που φέρνει στα PCs και όπως ξέρουμε έχει αυξηθεί ήδη το ταβάνι στους first party τίτλους εκεί (το Miles Morales πωλούταν στα 60€ βέβαια λόγω του ότι ήταν μικρότερος τίτλος).

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τυχερός όποιος δεν το έχει παίξει. Για εμένα ξεκάθαρα στο Top 3 των καλύτερων παιχνιδιών του Ps4 και με διαφορά το καλύτερο superhero game.

Σύμπτωση, ήθελα να το παίξω πάλι αλλά δεν με έψηνε να το παίξω πάλι σε last gen. Την κατάλληλη στιγμή έσκασε η είδηση, μιας και ούτε Ps5 έχω στα πλάνα μου να πάρω στα κοντά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά τίποτα δεν θα μείνει exclusive αφού άρχισαν να έρχονται και τα Spiderman, GoW κλπ. Έπαψαν να κοπανάνε και την λέξη στα state of play εκτός απο τα VR games που σχεδόν κανένας δεν ασχολείται ακόμη.

Ακολουθούν τα Ghost of Tsushima, Demon Souls, Returnal που έγιναν και leak και με το καλό τα remasters των all time classics Last of Us και Bloodborne.

Η πίεση απο Xbox μεριά(gamepass, αγορά studios) και η γιγάντωση του digital PC market του έκαναν να υποκύψουν τελείως. Είναι πολλά τα λεφτά.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, naruto14 είπε

Γιατί Fall 2022 ρε Sony το Miles Morales? Μόνο αυτό δεν έχω παίξει και το Fall θα έχω μάλλον ήδη PS5 που θα το έχει μέσα στο PS Plus. Και έλεγα θα ήταν ιδανική ευκαιρία να αγοράσω το πρώτο μου Sony game στο PC 😂

Έχω περιέργεια πάντως να δω τι τιμολογιακή πολιτική θα ακολουθήσει στο Miles η Sony. Είναι το πρώτο παιχνίδι από PS5 που φέρνει στα PCs και όπως ξέρουμε έχει αυξηθεί ήδη το ταβάνι στους first party τίτλους εκεί (το Miles Morales πωλούταν στα 60€ βέβαια λόγω του ότι ήταν μικρότερος τίτλος).

Όσο και να έχει τα επίσημα κλειδαραδικα θα το έχουν 30 40 τις επόμενες μέρες όπως έγινε με God of War horizon days gone. Τα καλά της pc κοινότητας με τον τεράστιο ανταγωνισμό στα steam κλειδιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Μπορώ να πω ότι ήταν η πιο ευχάριστη είδηση που έχω δει εδώ και καιρό, για μένα προσωπικά. :D

Δυστυχώς το είχα λιώσει, αλλα δεν θα πω όχι στο web swinging σε αρκετά fps. :) It's therapeutic. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...