Προς το περιεχόμενο

PowerPass


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^...ακολουθείς την "οδηγία" του Κοράκιου από πάνω κι ελπίζεις, ή (αν έχει νόημα οικονομικά), απευθύνεσαι σε δικηγόρο...(τον ρωτάς, τουλάχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 Αντίστοιχα, η συνολική ενίσχυση για την περίοδο 1η Δεκεμβρίου 2021 έως 30 Ιουνίου 2022, δεν μπορεί να ξεπερνά τα 600 ευρώ.

 

:lol::lol::lol:

5-10 άτομα θα είχαν τόσο μεγάλη ρήτρα αλλα και παλι ειναι αστείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, HALF EVIL είπε

Στο θέμα της ηλεκτρικής ενέργειας απ' όσα διαβάζω εδώ  , όπως και σε αρκετά αλλά η Ελλάδα είναι El Dorado. 

Spoiler

...El Bordellado θες να πεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

 Αντίστοιχα, η συνολική ενίσχυση για την περίοδο 1η Δεκεμβρίου 2021 έως 30 Ιουνίου 2022, δεν μπορεί να ξεπερνά τα 600 ευρώ.

 

:lol::lol::lol:

5-10 άτομα θα είχαν τόσο μεγάλη ρήτρα αλλα και παλι ειναι αστείο...

και ομως ο μικρος αδερφος μου του ειχε ερθει 2000 συνολικα. 600 πηρε με εκκαθαρισμενο 806. Οχι οτι λυθυηκε το προβλημα με 3 παιδια. Πηρε πισω  600 απο τα 2000 που κλεψανε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, NTC Labs είπε

και ομως ο μικρος αδερφος μου του ειχε ερθει 2000 συνολικα. 600 πηρε με εκκαθαρισμενο 806. Οχι οτι λυθυηκε το προβλημα με 3 παιδια. Πηρε πισω  600 απο τα 2000 που κλεψανε :)

δεν με κατάλαβες. προσθέσανε ενα μήνα αλλα το ποσο μένει το ίδιο. δηλαδη αν κάποιος παρει εκκαθαριστικο 2ο και 6ο μήνα και περάσει τα 600 δεν θα παρει παραπανω. με την προηγούμενη ρυθμιση ηταν μέχρι και 5ο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, basilis_k6 είπε

δεν με κατάλαβες. προσθέσανε ενα μήνα αλλα το ποσο μένει το ίδιο. δηλαδη αν κάποιος παρει εκκαθαριστικο 2ο και 6ο μήνα και περάσει τα 600 δεν θα παρει παραπανω. με την προηγούμενη ρυθμιση ηταν μέχρι και 5ο μήνα.

Noμίζω ότι εσύ δεν τον κατάλαβες, κι ότι απάντησε στο "5-10 άτομα θα 'χουν πάρει τα 600" (έφερε παράδειγμα τον αδερφό του, και για κάποιο λόγο δεν τον θεωρεί "από τους 5-10" που είπες...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκκαθαριστηκαν και τα δικα μου

 

0+0 = 0

 

επειδη καποιους μηνες είχε σταθερο το θεωρησαν ολοο σταθερο παρολο που ειχα πληρωσει ρήτρα σε εναν λογαριασμό.

FUCK logic

(οχι οτι περιμενα κατι καλυτερο, αφου "ενδιαφερει η επικοινωνία κ οχι η ουσια")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, paylidis said:

Εκκαθαριστηκαν και τα δικα μου

 

0+0 = 0

 

επειδη καποιους μηνες είχε σταθερο το θεωρησαν ολοο σταθερο παρολο που ειχα πληρωσει ρήτρα σε εναν λογαριασμό.

FUCK logic

(οχι οτι περιμενα κατι καλυτερο, αφου "ενδιαφερει η επικοινωνία κ οχι η ουσια")

Ποια περίοδο κατανάλωσης αφορούσε η ρήτρα που πλήρωσες, πόσο ήταν και τι εκπτώσεις εφαρμόστηκαν συνολικά σε αυτό το λογαριασμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Ποια περίοδο κατανάλωσης αφορούσε η ρήτρα που πλήρωσες, πόσο ήταν και τι εκπτώσεις εφαρμόστηκαν συνολικά σε αυτό το λογαριασμό?

οταν εκανα την αιτηση ειχε σιγουρα μεσα κ οκτωβριο κ νοεμβριο, σταθερο εβαλα νοεμβριο (my home online & enter αντιστοιχα). Ειχα πληρωσει ρητρα το νοεμβριο και στις 2 παροχές ~120 και ~250 αντιστοιχα και στον εκκαθαριστικο πρακτικα με τις εκπτωσεις εμεναν περιπου 40 & 90€ απο ότι θυμαμαι...

θεωρητικα θα επρεπε να εχει βγει κατι για επιστροφή (εστω ξερω γω 20+50€), αλλα τωρα που μπηκα βλεπω οτι εχει αλλαξει την περιοδο που υπολογιζει (στη μια παροχη απο νοεμβριο κ στην αλλη απο δεκεμβριο) και επειδη εγινε το νοεμβριο σταθερο θεωρεί οτι δε δικαιουμαι τιποτα...

δε βαριεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, paylidis είπε

οταν εκανα την αιτηση ειχε σιγουρα μεσα κ οκτωβριο κ νοεμβριο, σταθερο εβαλα νοεμβριο (my home online & enter αντιστοιχα). Ειχα πληρωσει ρητρα το νοεμβριο και στις 2 παροχές ~120 και ~250 αντιστοιχα και στον εκκαθαριστικο πρακτικα με τις εκπτωσεις εμεναν περιπου 40 & 90€ απο ότι θυμαμαι...

θεωρητικα θα επρεπε να εχει βγει κατι για επιστροφή (εστω ξερω γω 20+50€), αλλα τωρα που μπηκα βλεπω οτι εχει αλλαξει την περιοδο που υπολογιζει (στη μια παροχη απο νοεμβριο κ στην αλλη απο δεκεμβριο) και επειδη εγινε το νοεμβριο σταθερο θεωρεί οτι δε δικαιουμαι τιποτα...

δε βαριεσαι...

Πρόκληση.. Εχεις το φτηνο online για 2 χρόνια και μπήκες για power pass?? Παιζεις επικίνδυνα 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fragos είπε

Πρόκληση.. Εχεις το φτηνο online για 2 χρόνια και μπήκες για power pass?? Παιζεις επικίνδυνα 🙂

αφου την εφαγα την ρητρα για λιγο καιρο, γιατι να μη ζητησω να παρω κατι πισω...; απλα οι τυποι δεν.......

 

Παντως αντικειμενικα δεν εχω παραπονο, στη παροχή με τη μεγαλη καταναλωση 70-75αρια εναντι πληρωνα και 125 εκκαθαριστικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fragos είπε

Πρόκληση.. Εχεις το φτηνο online για 2 χρόνια και μπήκες για power pass?? Παιζεις επικίνδυνα 🙂

αυτο το φτηνο online το εχει μονο η δεη?

οι αλλεσ εταιρείες εχουν κατι αντίστοιχο?

το λεω γτ γινετε πολύ θεμα για το σταθερό τιμολόγιο και απο οτι κατάλαβα μονο η δεη το εχει εγω ειμαι ηρων 😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vagelis2019 είπε

αυτο το φτηνο online το εχει μονο η δεη?

οι αλλεσ εταιρείες εχουν κατι αντίστοιχο?

το λεω γτ γινετε πολύ θεμα για το σταθερό τιμολόγιο και απο οτι κατάλαβα μονο η δεη το εχει εγω ειμαι ηρων 😥

To ΚΟΡΥΦΑΙΟ φτηνό της ΔΕΗ του Δεκεμβρίου δεν υπάρχει.

Πλέον το "φτηνό" σταθερό της ΔΕΗ είναι στα 0,25 η kwh για 1 χρόνο (αντί για 2)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...