Προς το περιεχόμενο

Redfall


Balantakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαιξα κανα 20 λεπτο απλα να δω performance.. Epic Settings 4K  απο 105 με 120 fps  με την 7900xtx  . Μια χαρα το βλεπω να τρεχει για  το συστημα μου  αλλα υποθετω πρεπει να παιξω παραπανω για να δω τι λεει..

Επεξ/σία από enable_your_mind
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ στο 2ο συστημσ της υπογραφής με Fg και Dlss2 στο  quality μέχρι στιγμής πιάνω πάνω από 200 fps.

Αναγκαστικά έχω βάλει cap γιατι υπερβαίνει τα hz της οθόνης μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liakinen είπε

Βρε βγάλτε ένα νέο Dishonored ή Prey που ξέρετε την συνταγή 😒

Νομίζεις, αμφιβάλλω να υπάρχει έστω ένας από εκείνο το team. Θα έδινα χέρι και πόδι για Dark Messiah remake η sequel, ποσο μάλλον για Arx Fatalis, αλλα όχι από αυτούς. Μετά το Prey κάθε game είναι και χειρότερο, λογικό, χωρίς ίχνος ταλέντου να έχει μείνει εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Νομίζεις, αμφιβάλλω να υπάρχει έστω ένας από εκείνο το team. Θα έδινα χέρι και πόδι για Dark Messiah remake η sequel, ποσο μάλλον για Arx Fatalis, αλλα όχι από αυτούς. Μετά το Prey κάθε game είναι και χειρότερο, λογικό, χωρίς ίχνος ταλέντου να έχει μείνει εκεί μέσα.

Ε που σκατ@ πάνε όλοι αυτοί που φεύγουν από την Arcane, Cdpr, Bioware κτλ και καλό παιχνίδι δεν βλέπουμε. Στην σύνταξη βγήκαν;😄 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, liakinen είπε

Ε που σκατ@ πάνε όλοι αυτοί που φεύγουν από την Arcane, Cdpr, Bioware κτλ και καλό παιχνίδι δεν βλέπουμε. Στην σύνταξη βγήκαν;😄 

Ανοίγουν δικά τους studio, ο Colantonio (AF, DM, DH) για παράδειγμα έκανε το WolfEye Studios και βγάλανε το Weird West που δυστυχώς δεν τρέλανε κόσμο, δεν το έπαιξα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ανοίγουν δικά τους studio, ο Colantonio (AF, DM, DH) για παράδειγμα έκανε το WolfEye Studios και βγάλανε το Weird West που δυστυχώς δεν τρέλανε κόσμο, δεν το έπαιξα ακόμα.

Δεν βλέπω να τραβάει αυτή η νέα μόδα των μικρών στούντιο με 15 - 20 άτομα.

Και ο Κεν Λεβίν βγήκε από το μαντρί και χάθηκε.

Υπάρχουν και εξαιρέσεις, λίγες όμως.

Από την άλλη βλέπουμε και τα μεγάλα στούντιο τι μαργαριτάρια βγάζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που τσέκαρα streams, είχα χρόνια να δω AAA με τόσο Broken AI και hard boundaries σε path finding. Πραγματικά πάει περίπατο όλο το game όσο καλό και να ήταν αν απλά χαζεύουν και τα ρουφάνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχουν εσωτερικό διαγωνισμό φέτος τα studios για το πιο θα βγάλει το πιο fucked up game. :P Το ότι δούλεψαν από τα σπίτια τους για μερικά χρονια μάλλον δεν βοηθησε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Arkin είπε

Σκουπιδι φαινοταν απο οταν παρουσιαστηκε τι θα ειναι. Μακρια.

Και μενα δεν μου ειχε γεμισει το ματι για να ειμαι ειλικρινης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...