Προς το περιεχόμενο

Redfall


Balantakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Ενδιαφέρον σενάριο, αλλά λίγο που το είδα χτες σε Stream, δεν...

Βέβαια, δεν είναι και κατηγορία παιχνιδιού που με συγκινεί, αλλά όσο διαβάζω, ακόμη και φίλοι του είδους δεν έχουν ιδιαίτερα καλά πράγματα να πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Snoob είπε

Ενδιαφέρον σενάριο, αλλά λίγο που το είδα χτες σε Stream, δεν...

Άνοιξα επίτηδες 5 stream τυχαία χθες και εγώ. Πέρα ότι έβλεπα τα bugs μπροστά μου (πχ σε coop ο ένας παίκτης να φαίνεται να ανεβοκατεβαινει συνέχεια), αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι όλα τα streams ήταν sponsored. Είτε από Arkane, είτε από g2a (κλειδαδικο) κτλ 

Θα δω πάλι αργότερα τι παίζει και με το παραπανω, αλλά και πως είναι το Game πιο μετά. Αλλά έβλεπα πχ να ανεβαίνουν σκαλιά και να είναι τελείως smooth, το loot/highlight των αντικειμένων λίγο meh, το shooting, αν και σαν πιο "arcade" πάλι δνε κου άρεσε, ενώ στο deathloop είναι καλύτερο. 

Anyway... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Θα δω πάλι αργότερα τι παίζει και με το παραπανω

Τελικα παρακολουθησα λιγο τον shroud. Ηταν σε ενα σημειο με κατι nest? Δεν ξερω. Φανηκαν αδιαφορα σαν "dungeons". Οντως το ai χαλια, τοσο των vampire οσο και των ανθρωπων και Bug στο scope. Αλλα και παλι δεν καταφερα να καταλαβω τι εκανε. Μαλλον επρεπε να γεμισει η κοκκινη μπαρα και καλα οτι τραβας την προσοχη των vampire gods? κατι τετοιο. Αλλα αδιαφορο το gameplay και πολυ generic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να βλέπω στην αυλή μου το γρασίδι να μεγαλώνει παρα να βάλω ξανά αυτό το παιχνίδι. Ότι χειρότερο θα μπορούσε να βγάλει….Ντράπηκε και η ντροπή! Από που να ξεκινήσεις και που να τελειώσεις….Δεν μπορώ να καταλάβω το όνομα και την υστεροφημία τους δεν τη σκέφτονται! Κρίμα…..Ένα παιχνίδι σωστό δεν έχω δει αρκετό καιρό….Τζάμπα και τα συστήματα που κάνουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γεναν αυτό ρε παίδες. Η arcane είναι από τις κορυφαίες εταιρείες στον χώρο. Εγώ μέχρι και το κατά γενική ομολογία κατώτερο παιχνίδι της (deathloop) το βρήκα φανταστικό και το λιγότερο 9/10 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, costacurta είπε

Η arcane είναι από τις κορυφαίες εταιρείες στον χώρο

Ναι μωρέ κι' αυτη εταιρεία του λαού, σαν την cd project

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, costacurta είπε

Πως γεναν αυτό ρε παίδες. Η arcane είναι από τις κορυφαίες εταιρείες στον χώρο. Εγώ μέχρι και το κατά γενική ομολογία κατώτερο παιχνίδι της (deathloop) το βρήκα φανταστικό και το λιγότερο 9/10 

Όπως έγραψε και ο @{TDi}Dj2k..infc σε προηγούμενα post το όνομα της εταιρείας μένει όμως πολλά και σημαντικά στελέχη την έχουν κάνει.

Αυτό ισχύει σε πολλές εταιρείες του χώρου οπότε μην μας εκπλήσσει αν από διαμάντια πάμε σε σκατούλες.

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 hours ago, {TDi}Dj2k..infc said:

money-crying.gif

 

Bruh... TF is this??? Δες πως είναι τα δέντρα εδώ στο βάθος... Τι release έκαναν οι κιαρατάδες... Και παρακάτω με τις σκιές να τρεμοπαίζουν παντού... Τι διάολο? Εκπαιδευόμενους έβαλαν να φτιάξουν τα γραφικά???

image.png.d9c3f4541e6e92bc738cf312f417da4f.png

Επεξ/σία από Parapas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Parapas είπε

Bruh... TF is this??? Δες πως είναι τα δέντρα εδώ στο βάθος... Τι release έκαναν οι κιαρατάδες... Και παρακάτω με τις σκιές να τρεμοπαίζουν παντού... Τι διάολο? Εκπαιδευόμενους έβαλαν να φτιάξουν τα γραφικά???

image.png.d9c3f4541e6e92bc738cf312f417da4f.png

AI. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...