Προς το περιεχόμενο

Λανσάρισμα του Disney+ στην Ελλάδα με ταινίες και σειρές των Disney, Pixar, Star Wars και Marvel


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

ναι μια χαρά παίζει...παρέα με κάτι ζωύφια αλλά μην ανησυχείς την ταινία/σειρά να βλέπεις εσύ.

επίσημα ξέρεις η εφαρμογή έχει σταματήσει αν σου λέει κάτι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/6/2022 στις 11:22 ΜΜ, SabotazNic είπε

Θα το σκεφτομουν πιο σοβαρα αν η εφαρμογη ηταν ισαξια του Νετφλιξ. Για την ωρα δεν αξιζει τα 80 ευρω η εμπειρια

Παρόλο που το βρίσκω 20€ τον χρόνο πάλι δεν αξίζει αφού διέκοψα και το νετφλιξ(5€). Νομίζω ότι έρχεται η απαξίωση σε αυτές τις πλατφόρμες. Δεν μπόρεσαν να πιάσουν την εξέλιξη της κοινωνίας εκτός αν ο ρόλος τους ήταν να γίνουν εμπόδιο σε αυτήν την εξέλιξη.

Επεξ/σία από pavlitakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξεκινησα βλεπω το Scrubs και το Last Man On Earth εχω ηδη δει Turning Red και το νεο Doctor Strange και απο παλιες το Day After Tomorrow. Δεν ειναι καθολου ασχημο για τωρα που βγηκε. Μεγαλο μειον οτι δεν εχει 4K HDR σε chrome στον υπολογιστη παιζει μεχρι 1080p πρεπει να το φτιαξουν γρηγορα αυτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα τελικά ένα μήνα. Φτωχό στο κομμάτι του animation. Ούτε καν όλες οι κλασικές ταινίες δεν υπάρχουν. Εκτός απο το δικό του download μέσω της εφαρμογής στο κινητό, υπάρχει τρόπος download στο pc?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 28/6/2022 στις 4:50 ΜΜ, Arkin είπε

Εγω ξεκινησα βλεπω το Scrubs και το Last Man On Earth εχω ηδη δει Turning Red και το νεο Doctor Strange και απο παλιες το Day After Tomorrow. Δεν ειναι καθολου ασχημο για τωρα που βγηκε. Μεγαλο μειον οτι δεν εχει 4K HDR σε chrome στον υπολογιστη παιζει μεχρι 1080p πρεπει να το φτιαξουν γρηγορα αυτο. 

Φαντάζομαι δεν βλέπεις από ελλάδα Disney+ γιατί στην ελλάδα δεν έχει το Last Man On Earth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συμβαίνει το εξής περίεργο. Όταν βάζω την εφαρμογή σε ένα android tv box παίζει ο αγγλικός ήχος μόνο με την ηχητική περιγραφή. Ο απλός αγγλικός ήχος δεν ακούγεται καθόλου όταν τον επιλέγω. Στις άλλες συσκευές κανονικά. 

Είναι λίγο παλιό το box και έχω βάλει το apk από Download 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπαινω με VPN με αμερικανικο server, έχει τα Λαστιχενια Αρκουδακια μεταγλωττισμενα στα Ελληνικα ολες τις σαιζον. Μπαινω στο ελληνικο, δεν υπαρχει. Σειρα στα Ελληνικα να υπαρχει στην Αμερικη και οχι στην Ελλαδα.....

Το ιδιο και η σειρα Bonkers, εχει ελληνικους υποτιτλους στο αμερικανικο σερβερ, στα Ελληνικα παλι δεν εμφανιζεται. Αν και ειχε μεταγλωττιστει και αυτη παλιοτερα, δυστηχως ομως δεν υπαρχει ελληνικος ηχος.

Αναγκαστικα μεσω vpn θα τη δω, οσο φτασει το bandwidth.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προς μεγάλη μου απογοήτευση ανακάλυψα πως το Disney plus δεν είναι έντιμο στις πληρωμές του μιας που για την ανανέωση συνδρομής μέσω PayPal εκτός απο τα 8.99 ευρώ το μήνα ζητάει και την προμήθεια που είναι 0.40 λεπτά του ευρώ. οπότε η τελική τιμή του είναι 8.99+0.40= 9.39€

 

Πλήρης απογοήτευση μιας που το Netflix χρεώνει οτι ζητάει επίσημα (13.99) χωρίς κρυφές χρεώσεις.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Σας έχει παρουσιάσει και σε εσάς θέμα με ήχο και Ελληνικό ήχο;

Ξαφνικά σειρές που είχαν ελληνικά είτε δεν έχουν καθόλου ήχο ή έχουν μόνο αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...