Προς το περιεχόμενο

Huawei P50 Pro Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Οι σχετικοί στους οποίους αναφέρεσαι αποτελούν μειοψηφία και είτε έχουν και άλλη συσκευή πέραν από Android, είτε αγοράζουν huawei συσκευές κοψοχρονιάς κυρίως για την κάμερα τους(όπως στο p40pro που πολλοί το αγόρασαν όταν έπεσε σχεδόν μισή τιμη).

Δεν είναι τυχαίο που η Huawei δεν πουλάει πλέον ούτε στην Κίνα που εκεί ούτως ή άλλως δεν  υπάρχει η google.

Θα εκπλαγείς ότι ευτυχώς δεν αποτελούν μειοψηφία. Χρησιμοποιώ συσκευές της huawei προσωπικά, όπως και άλλες κινεζικες "χωρίς Google" και μια χαρά ήμουν, δεν αντιμετώπισα ποτέ θέμα. Όπως και έχω και φίλους και γνωστούς αντίστοιχα με συσκευές της huawei χωριά google. 

Καλό είναι αν κάτι δεν το γνωρίζουμε να μην το ρίχνουμε στα πατώματα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, malamantre είπε

Φίλε μου κάνεις λάθος εδώ. Στην Κίνα έχει μεγάλο ποσοστό της αγοράς και ακόμα στη κατηγορία foldables είναι νούμερο 1.εχουν ξεπουλήσει όλα τα ποκετ kαι mate xs 2

 

Ναι τι ώρα 😂

Σε λίγο θα την περάσει και η Realme όπως πάει

China-Smartphone-Market-Share.png

46 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Θα εκπλαγείς ότι ευτυχώς δεν αποτελούν μειοψηφία.

Τα νούμερα άλλα λέμε και απορώ που διαφωνείτε. Στην Ευρώπη ανύπαρκτη, και Κινα τεράστια πτώση.

Αρα ναι,οι σχετικοί είναι λίγοι που αγοράζουν ναυαρχίδες Huawei κοψοχρονιάς κυρίως για τις φωτογραφικές τους ικανότητες.

image.png.a39c0d811bf7286966b9a5a739ab2494.png

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Xvipes είπε

Οπότε ποιό είναι το καλύτερο flagship του 2022 τελικά, γιατί και εγώ με το mate 20 pro με βλέπω να μένω.

S22 ultra, πήρα το huawei p50 pro για 2ο,  γιατί θέλω κάποια modes της κάμερας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

S22 ultra, πήρα το huawei p50 pro για 2ο,  γιατί θέλω κάποια modes της κάμερας

Αμα εχεις πολυ πιπερι ,βαζεις και στα λαχανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, bill999r είπε

Πάντα βγάζει κινηταρες... απλά την έχουν χαντακωσει οι κωλοαμερικανοι...

Και αυτά ρε φίλε, ο,τι έγραφες πήγαινε στον Xi Jinping και στο CCP.

Που να δείς το tiktok  τι καταγράφει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Και αυτά ρε φίλε, ο,τι έγραφες πήγαινε στον Xi Jinping και στο CCP.

Που να δείς το tiktok  τι καταγράφει.

Ενώ τα Xiaomi κ τα Apple στέλνουν στο USA... Λες και περίμεναν τα κινητά για να μας κατασκοπεύσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ναι τι ώρα 😂

Σε λίγο θα την περάσει και η Realme όπως πάει

China-Smartphone-Market-Share.png

Τα νούμερα άλλα λέμε και απορώ που διαφωνείτε. Στην Ευρώπη ανύπαρκτη, και Κινα τεράστια πτώση.

Αρα ναι,οι σχετικοί είναι λίγοι που αγοράζουν ναυαρχίδες Huawei κοψοχρονιάς κυρίως για τις φωτογραφικές τους ικανότητες.

image.png.a39c0d811bf7286966b9a5a739ab2494.png

Ορίστε αυτό για τα foldables, όσο για αυτό που παράθεσες καλέ μου φίλε, θα πρεπει να συγκρίνεις πόσες συσκευές έβγαζε η Huawei και πόσες βγαζαν οι άλλες εταιρείες. Το ίδιο ισχύει για Ευρώπη. Σύγκρινε και θα δεις. Ακόμα δες τι δουλειά έχει γίνει από λογισμικό που ακόμα με τόσα restrictions παρουσιάζουν χίλια δυο. Λανσαραν global mate xs 2 και έρχεται παρολες τις δυσκολίες και η έλλειψη chip και παρολαυτα σου σκάει και mate 50 pro,nova 10 κτλπ. Ακόμα η Google αγόρασε και την πατέντα της huawei για το erofs. Όσο για αυτό που λες ότι παίρνουν ναυαρχίδες σε τιμή χώμα δεν νομίζω να ισχύει. Το p40 pro δεν έπεσε ποτέ κάτω από τα 600.τώρα όσο αφορά την τιμολογιακη πολιτική της  πολιτική μπορεί για 4g συσκευές να είναι πολλά άλλα ποιοτικά οι συσκευές είναι άψογες. Ο Κινέζος κολοσσός θα τους είχε καταπιεί όλους αλλά απειλήθηκε η Αμερική και για αυτό γιναν όλα. Παρόλα αυτά  θα δείξει στο μέλλον αν ήταν σωστή η κίνηση της Αμερικής. Σε λίγα χρόνια προβλέπω όλες οι κινεζικές εταιρείες να τρέχουν Harmony. 

Μόλις τώρα, malamantre είπε

Ορίστε αυτό για τα foldables, όσο για αυτό που παράθεσες καλέ μου φίλε, θα πρεπει να συγκρίνεις πόσες συσκευές έβγαζε η Huawei και πόσες βγαζαν οι άλλες εταιρείες. Το ίδιο ισχύει για Ευρώπη. Σύγκρινε και θα δεις. Ακόμα δες τι δουλειά έχει γίνει από λογισμικό που ακόμα με τόσα restrictions παρουσιάζουν χίλια δυο. Λανσαραν global mate xs 2 και έρχεται παρολες τις δυσκολίες και η έλλειψη chip και παρολαυτα σου σκάει και mate 50 pro,nova 10 κτλπ. Ακόμα η Google αγόρασε και την πατέντα της huawei για το erofs. Όσο για αυτό που λες ότι παίρνουν ναυαρχίδες σε τιμή χώμα δεν νομίζω να ισχύει. Το p40 pro δεν έπεσε ποτέ κάτω από τα 600.τώρα όσο αφορά την τιμολογιακη πολιτική της  πολιτική μπορεί για 4g συσκευές να είναι πολλά άλλα ποιοτικά οι συσκευές είναι άψογες. Ο Κινέζος κολοσσός θα τους είχε καταπιεί όλους αλλά απειλήθηκε η Αμερική και για αυτό γιναν όλα. Παρόλα αυτά  θα δείξει στο μέλλον αν ήταν σωστή η κίνηση της Αμερικής. Σε λίγα χρόνια προβλέπω όλες οι κινεζικές εταιρείες να τρέχουν Harmony. 

https://www.gizchina.com/2022/04/12/top-5-chinese-manufacturers-in-the-foldable-smartphone-market/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου πάντα αλλά αυτό το πίσω μέρος είναι γενικά από τα πιο άσχημα...Καμεραρες πάντως η huawei ξέρει να βγάζει τοπ 3 κάμερα της χρονιά κάθε χρόνο. Leica power 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
11 ώρες πριν, Vasilis T 92 είπε

iPhone 13 Pro

Iphone 13 pro max

το γλυκοκοιταζω.

9 ώρες πριν, Tetrabitos είπε

Και αυτά ρε φίλε, ο,τι έγραφες πήγαινε στον Xi Jinping και στο CCP.

Που να δείς το tiktok  τι καταγράφει.

Και ησυχασες

 

 

Screenshot 2022-06-21 074528.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, compubile είπε

Αναμφίβολα, αν όχι η καλύτερη, μια από τις καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή. Θεωρώ ότι ότι είναι κορυφαία σε όλους τους τομείς (και όχι μόνο στη φωτογραφία) ωστόσο βέβαια η απουσία Google Services  είναι ένα σοβαρό μειονέκτημα για κάποιους χρήστες για την πλειοψηφία. Η έλλειψη 5G νομίζω ότι δεν αποτελεί πρόβλημα για μια χώρα όπως η Ελλάδα που η κάλυψη είναι  ακόμη περιορισμένη. Τέλος βεβαία κατά τη γνώμη μου είναι μία ακόμη υπερτιμημένη συσκευή

fixed

Επεξ/σία από dtk-386
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...