Προς το περιεχόμενο

Από σήμερα και η Εθνική τράπεζα στο Google Pay


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 25/7/2022 στις 10:14 ΠΜ, crossmo είπε

Δλδ εσύ κουβαλάς ολόκληρη πορτοφόλα για βάλεις 2-3 χαρτονομίσματα μέσα? Γιατί δεν τα βάζει στην τσέπη να γλυτώνεις το κουβάλημα της γκουμούτσας?

Μας έχει κουράσει αυτή η καραμέλα του αν χάσω το πορτοφόλι δεν τρέχει και τίποτε σε σύγκριση με το να χάσω το κινητό.... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ και σταματήστε να τα συγκρίνετε, αυτό που σας έχει πραγματικά κολλήσει στο μυαλό είναι η σκέψη ότι  σας παρακολουθούν  παντού και πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω τι δουλειά έχετε σε ένα ως επί το πλείστο φόρουμ τεχνολογίας... μια χαρά θα είστε καλύτερα στο φορουμ της Ελεύθερης Ώρας ή του Makeleio.gr!!!

Επίσης, που ακριβώς σας χαλάει η κατάργηση των μετρητών? βάλτε τις κάρτες κάτω από το στρώμα ή μέσα στη γλάστρα και είναι το ίδιο αν νιώθετε ότι σας λείπουν.

ΥΓ1: Tι ακριβώς δίνουμε στη Google? (βασικά εγώ έχω επιλέξει να τα δίνω στην Apple αλλά ότι τον φτιάχνει τον καθένα!)

ΥΓ2: Εμένα που δεν έχω ταμείο μαγαζιού και είμαι ο πελάτης με γλυτώνει από πολλά πράγματα από την άλλη

 

Η πλήρη κατάργηση των μετρητών πρώτον δεν είναι υπέρ του χρήστη αλλά υπέρ των τραπεζών και κράτους,ανά πάσα στιγμή αν υπάρξει κάποιο θέμα με την τράπεζα βλέπε sillicon σου λενε δεν εχουμε δυστηχως δεν παμε καλα ξεχνα τα,οπως και σε περιοδους κρισης ή σε προβλήματα οπως τουρκια τωρα ή ελλαδα 2017 παγωνουν τα funds σου ή απαγορεύουν συγκεκριμενες κινησεις για να στηριξουν το νομισμα και δευτερον προσαυξανει τις τιμες γιατι αυτα τα ποσοστα που τους κραταει η τραπεζα εν τελει τα χρεωνουν στον καταναλωτη και καταληγεις να χρηματοδοτεις την τραπεζα για το απολυτος τιποτα που σου παρεχει.

Και εγω δουλευω μονο καρτα και τα εχω σε τραπεζα αλλα ολο το παραπανω ειναι αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, chrisxkar είπε

Η πλήρη κατάργηση των μετρητών πρώτον δεν είναι υπέρ του χρήστη αλλά υπέρ των τραπεζών και κράτους,ανά πάσα στιγμή αν υπάρξει κάποιο θέμα με την τράπεζα βλέπε sillicon σου λενε δεν εχουμε δυστηχως δεν παμε καλα ξεχνα τα,οπως και σε περιοδους κρισης ή σε προβλήματα οπως τουρκια τωρα ή ελλαδα 2017 παγωνουν τα funds σου ή απαγορεύουν συγκεκριμενες κινησεις για να στηριξουν το νομισμα και δευτερον προσαυξανει τις τιμες γιατι αυτα τα ποσοστα που τους κραταει η τραπεζα εν τελει τα χρεωνουν στον καταναλωτη και καταληγεις να χρηματοδοτεις την τραπεζα για το απολυτος τιποτα που σου παρεχει.

Και εγω δουλευω μονο καρτα και τα εχω σε τραπεζα αλλα ολο το παραπανω ειναι αληθεια

Ξέχνα τα δεν παίζει, εκτός αν έχεις πάνω απο 100.000 ευρώ, αλλά τότε δεν θα έγραφες εδώ.

Στις τιμές που πληρώνεις, με μετρητά ή κάρτα πληρώνεις και όλα τα πάγια της επιχείρησης που αγοράζεις κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...