Προς το περιεχόμενο

Seat full link-carplay ξεκλείδωμα


parlapipas25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, γνωρίζει κανένας κάποιον που να κάνει ξεκλείδωμα του full link (να παίζει με android auto δλδ) εκτός αντιπροσωπειας;

Επεξ/σία από parlapipas25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

Καλησπέρα, γνωρίζει κανένας κάποιον που να κάνει ξεκλείδωμα του full link (να παίζει με android auto δλδ) εκτός αντιπροσωπειας;

Μπα δεν νομίζω, σε τι αμάξι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι κι εγώ... πάμε κάπου όλοι μαζί να μας κάνουν καλή προσφορά...

Έχει κανείς πρόσφατη εικόνα πόσα ζητάει η αντιπροσωπεία;

Στο Γιαλένιο που είχα είχα πάρει το ibiza (2020/8αρα) μου είχε πει 200 και δε τα έδωσα, μου λείπουν όμως οι χάρτες στην οθόνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Ενδιαφέρομαι κι εγώ... πάμε κάπου όλοι μαζί να μας κάνουν καλή προσφορά...

Έχει κανείς πρόσφατη εικόνα πόσα ζητάει η αντιπροσωπεία;

Στο Γιαλένιο που είχα είχα πάρει το ibiza (2020/8αρα) μου είχε πει 200 και δε τα έδωσα, μου λείπουν όμως οι χάρτες στην οθόνη...

Παίζει και με 150 ( ή τουλάχιστον έπαιζε) κάνε ένα κόπο και πάρε σε Μακρή, βελμαρ ( νομίζω στο πρώτο το είχα πετύχει 150)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι γίνεται στο εξωτερικό αλλά το θεωρώ ξεφτίλα να δώσω 450 για να μου ξεκλειδώσει απλά να μπορώ να συνδέσω το κινητό μου. Αντε αν έπρεπε να αγοράσω Navi χάρτες οκ αλλά μόνο για μια απλή σύνδεση 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κλασσικη τιμολογιακη πολιτικη του VAG

Ολα επι πληρωμη. Ανεπιτρεπτο φυσικα. Προσωπικα το εκλαμβανω σαν ελλειψη σεβασμου προς στον πελατη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Η κλασσικη τιμολογιακη πολιτικη του VAG

Ολα επι πληρωμη. Ανεπιτρεπτο φυσικα. Προσωπικα το εκλαμβανω σαν ελλειψη σεβασμου προς στον πελατη. 

Έτσι ήταν πάντα (όχι μόνο το group). Έκανες παραγγελία με συγκεκριμένα "καλούδια" και φυσικά τα πλήρωνες. Η διαφορά βρίσκεται στο ότι παλιά όλα αυτά τα αξεσουάρ είχαν φυσική υπόσταση ενώ πλέον πολλά από αυτά, αφού υπάρχουν και ρυθμίζονται μέσα από τους υπολογιστές του οχήματος, υπάρχουν και απλά είναι κλειδωμένα μέχρι να πληρωθεί το σχετικό αντίτιμο.

Και προφανώς αυτό είναι που μας χαλάει. Το να σου πει κάποιος δεν το παρήγγειλες με κάμερα οπισθοπορείας και πρέπει να στάξεις 1000€ για να την βάλουμε, είναι τσουχτερό μεν, κατανοητό δε. Το να έχεις όμως (ουσιαστικά) ήδη το σύστημα και να πρέπει να πληρώσεις κατοσταριές για να στο ξεκλειδώσουν, σε κάνει να αισθάνεσαι κάπως (βέβαια η πραγματικότητα είναι ότι ΔΕΝ το έχεις το σύστημα :))

Πάντως η γενική τάση είναι να πάμε προς τα "ξεκλειδώματα" και μάλιστα όχι για αόριστο χρόνο. Δηλαδή θα πληρώνεις σαν συνδρομή για τις δυνατότητες του οχήματος, μετά τη λήξη της οποίας (αν δεν ανανεώσεις) απλά παύεις να το έχεις. Εκτός από το leasing οχημάτων θα κάνουμε και leasing δυνατοτήτων/ευκολιών.

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

Επειδή το έχω ψάξει λίγο, γίνεται και με "πλάγιο" τρόπο αλλά μέσω ODIS ή οbd eleven. Για αυτό ρώτησα αν γνωρίζει κάποιος κάποιον 😄

στο Obd11 δεν υπαρχει παντως ως εφαρμογή δυστυχως...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...