Προς το περιεχόμενο

Seat full link-carplay ξεκλείδωμα


parlapipas25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν ακουσεις τι λεει αναφερει if you have your keys you can enable this via obdeleven

οποτε πρεπει να εχεις το κλειδι απο την VW/SEAT κοκ

για αυτο κ κρυβει τον κωδικο ;) 

το θεμα ειναι οτι απο οτι φαινεται δεν υπαρχουν διαθεσιμοι κωδικοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, μπαρμπαγιωργος είπε

Αυτό είναι για την μηνιαία συνδρομή για τα θερμαινόμενα καθίσματα σε BMW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsofras είπε

Αυτό είναι για την μηνιαία συνδρομή για τα θερμαινόμενα καθίσματα σε BMW

Ναι

Κάποιος έλεγε οτι θα ξεκινήσουν να ζητάνε μηνιαίες συνδρομές για διάφορα μέχρι και για τη χρήση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά

Ιδιοκτήτης μεταχειρισμένου SEAT IBIZA '18  και σαφως δεν είχε full link. Όταν είχα ρωτήσει για εγκατάσταση στην αντιπροσωπεία μου ζήτησαν 250€ αλλά με το ενδεχόμενο να μην μπορώ να συνδεθώ γιατί κάτι έχει γίνει μεταξύ του full link και της android(επειδή έχω Samsung κινητο).

Οποτε:

1. Υπάρχει τρόπος να βρούμε τσάμπα κωδικο;; (αν ναι υπάρχει κάποιος που να μου πει βήμα βήμα και να με βοηθήσει σε αυτο;)

2. Αν όχι υπάρχει διαφορετικός τρόπο εγκατάστασης, η τουλάχιστον πιο φτηνης;;

3. Ξέρουμε ποια κινητά και λογισμικά είναι συμβατά με το full link;

4. Μήπως θα ήταν καλύτερα να αλλάξω όλο το ηχοσυστημα να βάλω καινούργιο με λιγότερα έξοδα και να έχω όλο το πακέτο όπως gps εφαρμογές κλπ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Iguazu είπε

Καλησπέρα παιδιά

Ιδιοκτήτης μεταχειρισμένου SEAT IBIZA '18  και σαφως δεν είχε full link. Όταν είχα ρωτήσει για εγκατάσταση στην αντιπροσωπεία μου ζήτησαν 250€ αλλά με το ενδεχόμενο να μην μπορώ να συνδεθώ γιατί κάτι έχει γίνει μεταξύ του full link και της android(επειδή έχω Samsung κινητο).

Οποτε:

1. Υπάρχει τρόπος να βρούμε τσάμπα κωδικο;; (αν ναι υπάρχει κάποιος που να μου πει βήμα βήμα και να με βοηθήσει σε αυτο;)

2. Αν όχι υπάρχει διαφορετικός τρόπο εγκατάστασης, η τουλάχιστον πιο φτηνης;;

3. Ξέρουμε ποια κινητά και λογισμικά είναι συμβατά με το full link;

4. Μήπως θα ήταν καλύτερα να αλλάξω όλο το ηχοσυστημα να βάλω καινούργιο με λιγότερα έξοδα και να έχω όλο το πακέτο όπως gps εφαρμογές κλπ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Έχοντας ίδιο μοντέλο αυτοκινήτου αλλά με ενεργοποιημένο το full link (το πήρα κι εγώ μεταχειρισμένο αλλά ο προηγούμενος ιδιοκτήτης γούσταρε τα γκατζετάκια :)) να σου πω ότι έχει τα θεματάκια του, τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση.

Όχι αναφορικά με τα του τηλεφώνου και την bluetooth επικοινωνία που είναι όλα κομπλέ. Με την usb όμως σύνδεση, για λειτουργία gps ή άλλων εφαρμογών, έχω αρκετές φορές αποσυνδέσεις (huawei το τηλέφωνο) ή σύνδεση άλλοτε άμεσα και άλλοτε μετά από 2-3 προσπάθειες, χωρίς να έχω βρει κάποιο μοτίβο ως προς το πότε το κάνει. Φυσικά έχω δοκιμάσει και τις δύο θύρες usb που έχει, όπως έχω δοκιμάσει και διαφορετικά usb καλώδια (πιο μακρύ, πιο κοντό, του 50λεπτου, ακριβότερο) χωρίς κάτι να λύνει το θέμα

Επεξ/σία από haris_216
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...