Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, KyrGR είπε

Ένα Nintendo Dsi  ,λίγο ταλαιπωρημένο, έχω τον φορτιστή (και το παιχνίδι Hot wheels). Θα κάνω κλήρωση αυτή τη φορά μεταξύ των 10 πρώτων που θα το ζητήσουν (αν βρεθούν), Αμφιθέα μένω, δύσκολο να το αποστείλω, πρέπει να το παραλάβετε από εδώ κοντά. Έβαλα μια μικρή SD (2GB), εγκατέστησα το Homebrew αλλά τα περισσότερα παιχνίδια δεν παίζουν από SD CARD/roms/nds, όποιος το πάρει ας προσπαθήσει για κάτι παραπάνω, δε χρειάζεται pm ,θα δω τα 10 πρώτα post εδώ, αύριο λογικά  θα σας ενημερώσω ποιος το πήρε (και θα του στείλω μήνυμα).

NINTENDO_DSI.jpg

Δηλώνω ενδιαφέρον!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KyrGR είπε

Ένα Nintendo Dsi  ,λίγο ταλαιπωρημένο, έχω τον φορτιστή (και το παιχνίδι Hot wheels). Θα κάνω κλήρωση αυτή τη φορά μεταξύ των 10 πρώτων που θα το ζητήσουν (αν βρεθούν), Αμφιθέα μένω, δύσκολο να το αποστείλω, πρέπει να το παραλάβετε από εδώ κοντά. Έβαλα μια μικρή SD (2GB), εγκατέστησα το Homebrew αλλά τα περισσότερα παιχνίδια δεν παίζουν από SD CARD/roms/nds, όποιος το πάρει ας προσπαθήσει για κάτι παραπάνω, δε χρειάζεται pm ,θα δω τα 10 πρώτα post εδώ, αύριο λογικά  θα σας ενημερώσω ποιος το πήρε (και θα του στείλω μήνυμα).

NINTENDO_DSI.jpg

Δηλωνω ενδιαφερον και εγω για τον υιο μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KyrGR είπε

Ένα Nintendo Dsi  ,λίγο ταλαιπωρημένο, έχω τον φορτιστή (και το παιχνίδι Hot wheels). Θα κάνω κλήρωση αυτή τη φορά μεταξύ των 10 πρώτων που θα το ζητήσουν (αν βρεθούν), Αμφιθέα μένω, δύσκολο να το αποστείλω, πρέπει να το παραλάβετε από εδώ κοντά. Έβαλα μια μικρή SD (2GB), εγκατέστησα το Homebrew αλλά τα περισσότερα παιχνίδια δεν παίζουν από SD CARD/roms/nds, όποιος το πάρει ας προσπαθήσει για κάτι παραπάνω, δε χρειάζεται pm ,θα δω τα 10 πρώτα post εδώ, αύριο λογικά  θα σας ενημερώσω ποιος το πήρε (και θα του στείλω μήνυμα).

NINTENDO_DSI.jpg

Ενδιαφέρον και από εμένα για τα πιτσιρίκια...!!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, KyrGR είπε

Ένα Nintendo Dsi  ,λίγο ταλαιπωρημένο, έχω τον φορτιστή (και το παιχνίδι Hot wheels). Θα κάνω κλήρωση αυτή τη φορά μεταξύ των 10 πρώτων που θα το ζητήσουν (αν βρεθούν), Αμφιθέα μένω, δύσκολο να το αποστείλω, πρέπει να το παραλάβετε από εδώ κοντά. Έβαλα μια μικρή SD (2GB), εγκατέστησα το Homebrew αλλά τα περισσότερα παιχνίδια δεν παίζουν από SD CARD/roms/nds, όποιος το πάρει ας προσπαθήσει για κάτι παραπάνω, δε χρειάζεται pm ,θα δω τα 10 πρώτα post εδώ, αύριο λογικά  θα σας ενημερώσω ποιος το πήρε (και θα του στείλω μήνυμα).

NINTENDO_DSI.jpg

Ενδιαφέρον και από εμένα! 

Ευχαριστώ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, KyrGR said:

Ένα Nintendo Dsi  ,λίγο ταλαιπωρημένο, έχω τον φορτιστή (και το παιχνίδι Hot wheels). Θα κάνω κλήρωση αυτή τη φορά μεταξύ των 10 πρώτων που θα το ζητήσουν (αν βρεθούν), Αμφιθέα μένω, δύσκολο να το αποστείλω, πρέπει να το παραλάβετε από εδώ κοντά. Έβαλα μια μικρή SD (2GB), εγκατέστησα το Homebrew αλλά τα περισσότερα παιχνίδια δεν παίζουν από SD CARD/roms/nds, όποιος το πάρει ας προσπαθήσει για κάτι παραπάνω, δε χρειάζεται pm ,θα δω τα 10 πρώτα post εδώ, αύριο λογικά  θα σας ενημερώσω ποιος το πήρε (και θα του στείλω μήνυμα).

NINTENDO_DSI.jpg

Καλησπερα ,ενδιαφερομαι και γω, μονο ομως αν υπαρχει δυνατοτητα αποστολης μεσω Boxnow,αν εχεις κοντα σου δλδ,αλλιως βγαλε με απο τη λιστα να μη σε ταλαιπωρω. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχω δέκα απαντήσεις για το Nintendo, θέλω ένα οποιοδήποτε μέλος να ποστάρει έναν ακέραιο από το ένα ως το δέκα. ή μάλλον δύο αριθμούς για να υπάρχει και επιλαχών. Αν κερδίσει ο #barman θα προσπαθήσω να το στείλω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KyrGR είπε

Λοιπόν, έχω δέκα απαντήσεις για το Nintendo, θέλω ένα οποιοδήποτε μέλος να ποστάρει έναν ακέραιο από το ένα ως το δέκα. ή μάλλον δύο αριθμούς για να υπάρχει και επιλαχών. Αν κερδίσει ο #barman θα προσπαθήσω να το στείλω.

3,8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ #uniquegr, το Nintendo πάει στον #LLLEFTERIS (έτσι λέγεται, δεν έβαλα τα λάμδα για σασπένς). Κατά σύμπτωση είναι ο πρώτος που απάντησε. Το pattern που είχα βάλει ήταν αύξοντα πολλαπλάσια του 3(3,6,9), φθίνοντα του 2(10,8,4,2) και αύξοντες οι υπόλοιποι πρώτοι(1,5,7). Επιλαχών ο GreekKar98K. Ο #TasSou διάλεξε τους τελευταίους που πόσταραν. Χαίρομαι που θα το πάρει ένα μέλος με τρία παιδάκια.

Για την τάξη παρακάτω φωτογραφία του pattern στις 23:21 που το αποφάσισα.

Screenshot_2022-12-01-00-35-24-558_com.miui.gallery.jpg

Επεξ/σία από KyrGR
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, wizzy είπε

Καλημέρα σας.

Χαρίζονται τα εξής:

1) Laptop Dell Inspiron 1011. Είναι τουλάχιστον δέκα (10) ετών. Δεν έχει μνήμες και HDD. Ήταν λειτουργικό μέχρι τη στιγμή που αποθηκεύτηκε. Με ένα ελαφρύ λειτουργικό (π.χ. κάποια ελαφριά διανομή Linux), θα αναστηθεί.

dell_11.jpg.4d9b95e97af38c6701dcd441b2294760.jpg

dell_22.jpg.87ad9471e1dd5d423ca56d61f4bd5fce.jpg

dell_33.jpg.81e47682021bd9f026475c5b124c45fe.jpg

 

2) Δύο (2) HDD. Ο μικρός (160GB) είναι ο HDD του πιο πάνω Dell. Τον έλεγξα με το HD Sentinel και πήρα την εξής αναφορά:

Υπάρχουν 81 κατεστραμμένοι τομείς στην επιφάνεια του δίσκου. Τα περιεχόμενα αυτών των τομέων μετακινήθηκαν σε εφεδρική περιοχή. Σε αυτό το σημείο, η εγγυημένη αντικατάσταση του δίσκου δεν είναι ακόμη δυνατή παρά μόνον εάν η υγεία μειωθεί περισσότερο. Προτείνουμε να ελέγχετε τακτικά το αρχείο καταγραφής του δίσκου. Όλα τα νέα προβλήματα που ανιχνεύονται θα καταγράφονται εκεί. Προτείνεται η συχνή λήψη αντιγράφων ασφαλείας για να προληφθεί η απώλεια δεδομένων.

Το ποσοστό υγείας είναι στο 29%.

Ο μεγάλος (2TB) είναι "χτυπημένος".

hdd_11.jpg.3ead3ba3f6115a9f93210ac16cc9a1c3.jpg

3) Μία (1) πρίζα τοίχου για φόρτιση συσκευών USB (3 θύρες USB). Η πρίζα είναι καινούρια, στο κουτί της - το άνοιξα για τη φωτογράφιση.

usb_11.png.e647706fbff39baee31138d0a1f13836.png

usb_22.png.e651cd5f4c369f02376d13403701c812.png

usb_33.png.7cdb2a03415a3fa19f5a6b0b5118036a.png

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ κάνοντας quote αυτό το post. Προτιμώ έκφραση ενδιαφέρον και για τα τρία (3) αντικείμενα, συνολικά. Εάν ενδιαφερθούν πέραν του ενός μέλη, θα κάνω κλήρωση. Μετά την κλήρωση (εάν υπάρξει), θα ακολουθήσει pm για λεπτομέρειες αποστολής. Ζω στην Κύπρο και τα έξοδα αποστολής θα τα αναλάβω εγώ.

Καλημέρα σας.

Τέλος οι δηλώσεις ενδιαφέροντος για τα αντικείμενα που χαρίζω. Θα κάνω την κλήρωση αργότερα (σήμερα) και θα ενημερώσω το thread.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο  τα  κινητα  που  παρελαβα....

samsung galaxy j3 6  σε  αριστη  λειτουργικη  κατασταση  ΜΕ  ΦΟΡΤΙΣΤΗ

που  ταιριαξα  απο  αλλο  κινητο.

1023178150_samsunggalaxyj36.jpg.88ef982c4af27d9fdc8cac15e24ddf93.jpg

 

Παραλαβη  ΜΟΝΟΝ  στην   εδρα  μου  πισω  απο  το   εφετειο  αθηνας  το  γρηγοροτερο 

δυνατον.

Ποσταρετε  πρωτα  εδω  και  στειλτε  αμεσα  ΠΜ.

 

 

ΔΟΘΗΚΕ  ΚΑΤΟΠΙΝ  ΚΛΗΡΩΣΗΣ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...