Προς το περιεχόμενο

ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΣ Intel 4189 και 3647 fujitsu/hp/dell


aris1996

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα δεν ξέρω αν υπήρξε ξανά τέτοιο θέμα αντίστοιχο η ερωτησή μου είναι τι είδους επεξεργαστές είναι  αυτοι που αναγράφονται στον τίτλο θεωρώ οτι μάλλον πρόκειτε για επεξεργαστές για επεξεργασία εικόνας και επεξεργασία ήχου η για σέρβερ λειτουργίες.Και κυκλοφορούν πρώτα με τα ονόματα fujitsu/hp/dell.

Η αποψή σας για αυτούς τους επεξεργαστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aris1996 είπε

Καλησπέρα δεν ξέρω αν υπήρξε ξανά τέτοιο θέμα αντίστοιχο η ερωτησή μου είναι τι είδους επεξεργαστές είναι  αυτοι που αναγράφονται στον τίτλο θεωρώ οτι μάλλον πρόκειτε για επεξεργαστές για επεξεργασία εικόνας και επεξεργασία ήχου η για σέρβερ λειτουργίες.Και κυκλοφορούν πρώτα με τα ονόματα fujitsu/hp/dell.

Η αποψή σας για αυτούς τους επεξεργαστές.

το socket τους είναι αυτό και αφορά επαγγελματικούς XEON

ψάξε καλύτερα και πες μας ποιον XEON αφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η ερωτησή μου ακριβώς για τι είδους δουλεία είναι οι επεξεργαστές αυτου του socket καθώς το ελάχιστο κόστος είναι στα 500 ευρω για εναν τέτοι επεξεργαστή και φτάνουν μέχρι και τα 3000 ευρώ ο ένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, aris1996 είπε

Αυτή είναι η ερωτησή μου ακριβώς για τι είδους δουλεία είναι οι επεξεργαστές αυτου του socket καθώς το ελάχιστο κόστος είναι στα 500 ευρω για εναν τέτοι επεξεργαστή και φτάνουν μέχρι και τα 3000 ευρώ ο ένας.

αν δεν ξερεις ηδη δεν τους χρειαζεσαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Xeon Silver και Platinum.

Είναι για Servers με μεγάλη ιπποδύναμη και για να σηκώνουν τρελά φορτία, όχι για gaming.

Να το θέσω αλλιώς. Αν θες Golfακι ή M5 για κόντρες στην παραλιακή, πάς για golfάκι ή M5, όχι για Scania. Δε θα μπορείς να οδηγήσεις/αξιοποιήσεις καν το Scania και θα χάσεις κιόλας. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...