Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ Κατάρ 2022


G.TH.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Δεν έχω υπόψη μου, στο εξωτερικό συνήθως το Μουντιάλ μεταδίδεται δωρεάν από συγκεκριμένα κανάλια κάθε φορά; 

Γερμανία θα δείξουν 48 από τα 64 παιχνίδια τα κρατικά κανάλια,μεταξύ άλλων  όλα τα παιχνίδια της γερμανικής ομάδας,ημιτελικά και τελικό.

Και τα 64 θα τα δείξει μόνο ένα συνδρομητικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, jmmys είπε

Γερμανία θα δείξουν 48 από τα 64 παιχνίδια τα κρατικά κανάλια,μεταξύ άλλων  όλα τα παιχνίδια της γερμανικής ομάδας,ημιτελικά και τελικό.

Και τα 64 θα τα δείξει μόνο ένα συνδρομητικό.

Ε λοιπόν όπως και εδώ. 

Υπάρχει τόσο διαφορά στην ποιότητα σήματος μεταξύ Αντ1+ και ΕΡΤ 1 HD ; 

Πάντως το επόμενο Euro και Μουντιάλ έχει κλείσει ήδη στην ΕΡΤ.

Επεξ/σία από HALF EVIL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HALF EVIL είπε

Σωστό.

Βάλε και την Σαουδική Αραβία μέσα. Από την άλλη μεριά βέβαια γιατί οι φίλαθλοι να είναι υποχρεωμένοι να ακολουθήσουν τα πρότυπα αυτών των χωρών που έχουν καθαρά θρησκευτικές ρίζες και είναι διαποτισμένα από θρησκευτικό φανατισμό. 

Θυσιάστηκε μια διοργάνωση για τα παραπάνω αναφερόμενα. Οκ , μια χαμένη τετραετία. 

Όσο για την συνδρομή των 3 ευρώ το μήνα βρίσκω υπερβολικές τις αντιδράσεις. Δεν έχω υπόψη μου, στο εξωτερικό συνήθως το Μουντιάλ μεταδίδεται δωρεάν από συγκεκριμένα κανάλια κάθε φορά; 

Η Σαουδική Αραβία είναι μεν πλούσια αλλά υπάρχει θέμα εσωτερικής ασφαλείας και εγχώριας τρομοκρατίας. 

Οι χώρες είναι μοναρχικές οπότε όλοι είναι υποχρεωμένοι να τηρούν ότι κανόνες εκδίδουν οι βασιλείς. Να φανταστείς συμβάν που άκουσα από φίλο φίλου που δούλευε μηχανικός σε μια τέτοια χώρα. Κατά την διάρκεια του ραμαζανιου δεν κάνει ούτε να τρως ούτε να πίνεις τίποτα δημοσιως, ο άνθρωπος που δεν το ήξερε έβγαλε ενα μπουκάλι να πιει νερό και του είπαν επιβάτες ευγενικά μεν ότι δεν κάνει να πίνουμε νερό. Τώρα τι καθόμαστε και συζητάμε για ζευγάρια πιασμένα χέρι χερι φιλιά κτλ, σε βάζουν στο μπουντρούμι....

Αν κάποιος δεν μπορεί να προσαρμοστεί η φοβάται να πάει απλά δεν πάει και παρακολουθεί την διοργάνωση από το σπίτι του. Ακόμα και οι αθλητές με τους παράγοντες των ομάδων στοιχηματίζω ότι θα έχουν πρόβλημα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...