Προς το περιεχόμενο

Επί πληρωμή πλέον η λειτουργία barcode scanner του MyFitnessPal


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, efbill είπε

Πληρώνω 10 ευρώ τον χρόνο στο yazio. Για αυτό που θέλω εγώ με καλύπτει απόλυτα. Το myfitness pal έχει καλύτερη συνεργασία με την εφαρμογή της garmin αλλά 80 ευρώ τον χρόνο δεν τα δίνω. 

πως το έχεις με 10 ευρώ το yazio? 
πλέον κοστίζει 40 / χρόνο.

τον πρώτο χρόνο το είχα με 13 ευρώ και στην ανανέωση μου ζήτησαν 40 και το έκοψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, perpetas είπε

πως το έχεις με 10 ευρώ το yazio? 
πλέον κοστίζει 40 / χρόνο.

τον πρώτο χρόνο το είχα με 13 ευρώ και στην ανανέωση μου ζήτησαν 40 και το έκοψα

Δεν θυμάμαι πότε, μου το έβγαλε σε προσφορά και το αγόρασα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, zarzonis είπε

Δείτε την εφαρμογή FatSecret όσοι ψάχνετε εναλλακτική λύση. Έχει κανονικά σάρωση barcode στη δωρεάν έκδοση.

Μόλις την κατέβασα για να την δοκιμάσω thanx

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Μεγάλο μέρος αυτής της βάσης δεδομένων δημιουργείται από τους χρήστες

φτιάξανε καλά καλά τη βάση τους τσάμπα από τους χρήστες και τώρα την πουλάνε, έτσι βγαίνουν τα λεφτά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dikasths είπε

Έχουν αρχίσει όλα τα δωρεάν και γίνονται paid ή μου φαίνεται; πολύ κακή πρακτική. Τίποτα δεν είναι δωρεάν, απλά το πληρώνεις με άλλους τρόπους όταν δε ζητάει λεφτά. Όταν αρχίζει και ζητάει ξαφνικά και λεφτά, καλό είναι να βρίσκεις εναλλακτικες.

Γι' αυτό δεν κάνουμε update παρα μόνο αν δεν δουλεύουν ή αν συντρέχει κάποιος δραματικός λόγος ασφάλειας. Μάλιστα κατεβάζω πού και που μια τελευταία "καλή" έκδοση από το apk pure ώστε αν τα μυαλά τους πάρουν αέρα να έχω κάτι για side-load μέχρι να βρω εναλλακτική του γούστου μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spectaculator είπε

Γι' αυτό δεν κάνουμε update παρα μόνο αν δεν δουλεύουν ή αν συντρέχει κάποιος δραματικός λόγος ασφάλειας. Μάλιστα κατεβάζω πού και που μια τελευταία "καλή" έκδοση από το apk pure ώστε αν τα μυαλά τους πάρουν αέρα να έχω κάτι για side-load μέχρι να βρω εναλλακτική του γούστου μου.

Δυστυχώς αυτό δε γίνεται παντού. Το χειρότερο είναι να χρησιμοποιείς κάτι δωρεάν σε μια εφαρμογή που έχεις φτιάξει ο ίδιος, και ξαφνικά να στο χρεώνουν. Επίσης στο iPhone δεν έχει apk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, dikasths είπε

Δυστυχώς αυτό δε γίνεται παντού. Το χειρότερο είναι να χρησιμοποιείς κάτι δωρεάν σε μια εφαρμογή που έχεις φτιάξει ο ίδιος, και ξαφνικά να στο χρεώνουν. Επίσης στο iPhone δεν έχει apk

Είναι κι αυτό. Πάνε κάτι χρόνια που άφησα το iOS και ξέχασα πως το sideloading εκεί είναι αδύνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, liospi είπε

είχε βγει προσφορά πριν 2 μήνες στα 49€ (-ΦΠΑ) σύνολο 40€
τώρα στη BF πάλι 

Για όλο το creative suite? Είσαι σίγουρος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το χρησιμοποιώ από το 2013/2014 και από το 2015 έχω καταγράψει σχεδόν όλες τις μέρες με 2400 streak σήμερα μόλις (ναι είμαι λίγο ψυχαναγκαστικός).

Το app πήγαινε από το κακό στο χειρότερο, ιδίως από τότε που το αγόρασε η Under Armour. Τώρα τελευταία όταν σκάναρα κάτι, μετά από 2-3 σκαναρίσματα μου έσκαγε pop-up που έπρεπε να το δω και να το κλείσω.

Να πάνε στο δι@ολο που έλεγε και ο Βασίλης ο Λεβέντης. Χτίσαμε την database απο τους χρήστες τόσα χρόνια, ήτανε τόσα χρόνια free και τώρα την βάζουν πίσω από Paywall; Και δεν μιλάμε για κανένα μικρό ποσό, 20 δολλάρια το μήνα και 80 το χρόνο.

Να, αυτά κάνει η (σοβαρή) έλλειψη ανταγωνισμού.

IMG_2951.PNG

Επεξ/σία από PadPoet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2022 στις 8:07 ΜΜ, zarzonis είπε

Δείτε την εφαρμογή FatSecret όσοι ψάχνετε εναλλακτική λύση. Έχει κανονικά σάρωση barcode στη δωρεάν έκδοση.

Ασε ρε πονηρέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...