Προς το περιεχόμενο

Τάμπλετ για photo editing (s6 lite 2022 vs yoga tab 11)


judge_manos
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από d_gkal,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, d_gkal είπε

Θεωρω ότι είναι αρκετά τα χρήματα για παλιά συσκευή και ας εχει ακόμη χρονιά υποστήριξης

 

Από Λαμία, έχει σχέση με το τάμπλετ ;

 

Ναι αρκετα καλη, σχεση. Εχεις δοκιμασει να πιασεις στα χερια να δουλεψεις μηχανηματα της apple ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 hours ago, giarosenko said:

Ναι αρκετα καλη, σχεση. Εχεις δοκιμασει να πιασεις στα χερια να δουλεψεις μηχανηματα της apple ?

Ναι αλλά και πάλι δε μπορώ να δεχτώ ότι κάποιος θα δώσει 450€ για μηχάνημα 5ετιας. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/10/2022 στις 12:24 ΜΜ, giarosenko είπε

στα 400 ευρω υπαραρχει iPad Pro 10.5 2nd Gen 2017 (512gb) me  Apple Keyboard, το πενακι το βρισκεις εξτρα και εχεις εργαλειο δουλειας για πολλα χρονια. 

Έχει η κοπέλα μου το Ipad Air του 2022, αλλά ιδιαίτερα στο snapseed έχει μερικά bugs! Και σαν εμπειρία μου αρέσει περισσότερο το huawei λόγω οθόνης (120 vs 60 hz)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2022 στις 11:39 ΠΜ, GATE123 είπε

 

Εγώ έχω συνάδελφο που έχει αυτό https://www.skroutz.gr/s/33269240/BlackView-Tab-11-10-4-με-WiFi-4G-και-Μνήμη-128GB-Moonlight-Silver.html και μου έχει πει ότι είναι ευχαριστημένος.

Και ταινίες βλέπει και εργασίες κάνει κλπ.

Το πήρα σήμερα μετά από έρευνα αγοράς. Είναι πολυ καλό, δεν κολλάει, πάει γρήγορα, έρχεται με ζελατίνα στην οθόνη και θήκη παρακαλω, η οθόνη πολύ καλή κλπ κλπ. Στα λεφτά αυτά νομίζω είναι από τις καλύτερες επιλογές.

 

 

Και γενικά από όσο κοιτάω έχουν πολύ καλές κριτικές και αυτό το 11 αλλά και τα  προηγούμενα tab 9 και tab 10.

 

ΥΓ: Και Otg καλώδιο μέσα στο κουτί του παρακαλώ το blackview tab 11..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...