Προς το περιεχόμενο

EuroLeague TV Basketball / Annual pass -20%


Skywalker21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως κάθε χρόνο EuroLeague TV ετήσια συνδρομή με έκπτωση 20% ( 72€ αντί 90€ αν το αγοράσετε κανονικά από Ελλάδα) χρησιμοποιώντας τον κωδικό: 

EARLYBIRD

Εάν όμως κάνουμε την αγορά μέσω VPN Τουρκίας για παράδειγμα, Η συνολική ετήσια συνδρομή βγαίνει περίπου 12,30€  (αντί αρχικής 90€) + επιπλέον τυχόν έξοδα/προμήθειες που μπορεί να σας χρεώσει η τράπεζα.

Πληροφοριακά εάν επιλέξετε να πληρώσετε με κάρτα REVOLUT δεν σας χρεώνει έξοδα.

ΠΡΟΣΟΧΉ: Όσοι κάνετε την συνδρομή έχετε υπόψη πως έχει αυτόματη ανανέωση κάθε χρόνο, οπότε καλό θα ήταν να πάτε στο αντίστοιχο μενού: Πάνω δεξιά πατάμε το Εικονίδιο/ανθρωπάκι > Ο λογαριασμός μου >  Συνδρομές (subscriptions) > και για να το ακυρώσετε πατάτε cancel annual plan στο πορτοκαλί κουτάκι της ετήσιας συνδρομής...(εάν το κάνατε σωστά πλέον στη θέση του θα δείτε reactivate plan. Επίσης θα σας έρθει και email που σας ενημερώνει ότι ακυρώθηκε, και στο οποίο e-mail θα γράφει ότι η συνδρομή σας θα έχει ισχύ έτσι κι αλλιώς μέχρι 09/2023)

Θα συνιστούσα σε όσους έχουν ήδη συνδρομή από παλιά η οποία μπορεί να είναι ακόμα ενεργή ή και όχι...Να δημιουργήσουν ένα καινούργιο email account και καινούργιο λογαριασμό στην euroleague TV για να μην έχουν καμία επιπλοκή και τα πράγματα να είναι πιο απλά (πραγματικά παίρνει μόνο δύο λεπτά). 

Επιπλέον μπαίνοντας ειδικα με τα διάφορα free VPN, καθαρίστε τα cookies πρώτα και να έχετε υπόψη ότι ίσως χρειαστούν πάνω από μία προσπάθειες μέχρι τελικά να παίξει. Το windscribe είναι μία καλή επιλογή που έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές στο παρελθόν με επιτυχία αλλά προφανώς υπάρχουν άπειρα VPN και επεκτάσεις. 

Επίσης, αν δεν αλλάξει κάτι συγκλονιστικό φέτος, χρειάζεσαι το VPN Τουρκίας η άλλης χώρας, μόνο για να κάνεις τη συνδρομή σου και για να την πληρώσεις, μετά βλέπεις κανονικά χωρίς VPN.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/get-your-early-bird-euroleague-tv-discount-now/

Επεξ/σία από Skywalker21
Προσθήκη διαδικασίας ακύρωσης αυτόματης ανανεώσης.
  • Like 5
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ξαναδοκιμασε λογικα θα παιξει.

Η δοκιμασε και με αλλο  free vpn. 

Εγω με nord το εκανα πριν κανα 3 ωρο

Επεξ/σία από Skywalker21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, naimore είπε

έχουμε από πέρσι Δεκέμβρη, δεν χάνουμε κάτι

 ετσι ναι...

αλλα εαν δεν το ξαναβγαλουνε... 

προβλημα (μικρο :) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε από ότι θυμάμαι (διότι εγώ βλέπω από PC που έχω συνδεδεμένη και με τηλεόραση) η εφαρμογή τους είναι για τον λούτσο. Οπότε δεν ξέρω αν θα παίξει από smart tv. Αλλά άμα το smart TV έχει browser κανονικό το βάζεις εκεί και το βλέπεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, serafeim71 είπε

Γεια σας,μιας και με ενδιαφερει ,θα βλεπω μονο απο το pc ..η υπαρχει καποια εφαρμογη που να παιζει στην τηλεωραση .?

ευχαριστω !

Εμένα το σάιτ κόλλαγε συνέχεια στον η/υ, οπότε προτιμούσα την εφαρμογή στο κινητό μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι καναμε συνδρομη περυσι τον Δεκεμβριο αν ξανακανουμε τωρα συνδρομη θα μετραει παλι για ενα ετος απο τον Δεκεμβριο η απο σημερα που θα γινει η ανανεωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, serafeim71 είπε

Γεια σας,μιας και με ενδιαφερει ,θα βλεπω μονο απο το pc ..η υπαρχει καποια εφαρμογη που να παιζει στην τηλεωραση .?

ευχαριστω !

Για να βλέπεις στην TV μπορεις να κάνεις 4 πράγματα ( από όσα γνωρίζω ) 

1) το καλύτερο να έχεις google tv με chromecast ( mi box, mi stick, mecool km2, mecool km2 plus, mecool stick κτλ ). με αυτο ως δεδομενο ανοιγεις το app σε κινητο ή tablet android και στέλνεις την εικόνα. 
2) είτε απο το smart Κουτάκι σου ή από την τv loggαρεις μέσω browser στη σελίδα της euroleague tv. 
3) το προφανές hdmi απο laptop στην tv
4) σε σύγχρονες samsung tv έχω παρατηρήσει πως αν έχεις windows 10 και πάνω σου επιτρέπει να προβάλλεις ασύρματα στην TV τον υπολογιστή σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Οσοι καναμε συνδρομη περυσι τον Δεκεμβριο αν ξανακανουμε τωρα συνδρομη θα μετραει παλι για ενα ετος απο τον Δεκεμβριο η απο σημερα που θα γινει η ανανεωση?

Απο οσο θυμαμαι δεν σε αφηνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το αγοράζω 2 χρονιές σερί με Hola VPN πάντα. Η συνδρομή ισχύει για 1 έτος από την ημ/νία ανανέωσης-αγοράς. 

Προσοχή, όπως αναφέρθηκε, να ακυρώσετε την αυτόματη ανανέωση.

Άλλες χρονιές η προσφορά ίσχυε μέχρι 30/9, κατά πάσα πιθανότητα έτσι θα είναι και φέτος.

Η εφαρμογή όντως δεν είναι καλή. Προσωπικά βλέπω μια χαρά μέσω browser.

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...