Προς το περιεχόμενο

EuroLeague TV Basketball / Annual pass -20%


Skywalker21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, itheodo είπε

Αγόρασα το annual plan και λέω να κάνω άμεσα Cancel plan. Φαντάζομαι θα ισχύσει κανονικά η συνδρομή μέχρι να λήξει σε ένα χρόνο.

Ναι κανε επιτοπου, θα ληξει σε ενα χρονο η συνδρομή.

BTW 12,33€ με revolut.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ανανεώσεις τώρα λογικά δε θα πάρεις την έκπτωση 20%.

Αν λήξει λογικά θα μπορείς να περάσεις την έκπτωση.

Και μένα λήγει 24/9 και θα το κάνω αφού λήξει. Αν και 15€ με 12€ δεν είναι άξιο λόγου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά και ειδικά τον φίλο που πρότεινε το δωρεάν VPN. Εκλεισα και εγώ με 12.33€ μέσω Revolut και καπάκι πήγα στο Subscriptions και πάτησα Cancel για να μην χρεωθώ και του χρόνου. Για την TV, επειδή εχω προσπαθήσει και έχω στείλει μέιλ και στην EL, μόνο με Android TV ή με κουτάκι. Ειδάλλως laptop και σύνδεση με HDMI ή με ασύρματη σύνδεση αν το υποστηρίζει η τηλεόραση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, itheodo είπε

Αγόρασα το annual plan και λέω να κάνω άμεσα Cancel plan. Φαντάζομαι θα ισχύσει κανονικά η συνδρομή μέχρι να λήξει σε ένα χρόνο.

ναι

υπάρχει εφαρμογή σε κινητό και μετά γίνεται cast σε tv box ή tv με chromecast.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Gkostas2007 said:

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά και ειδικά τον φίλο που πρότεινε το δωρεάν VPN. Εκλεισα και εγώ με 12.33€ μέσω Revolut και καπάκι πήγα στο Subscriptions και πάτησα Cancel για να μην χρεωθώ και του χρόνου. Για την TV, επειδή εχω προσπαθήσει και έχω στείλει μέιλ και στην EL, μόνο με Android TV ή με κουτάκι. Ειδάλλως laptop και σύνδεση με HDMI ή με ασύρματη σύνδεση αν το υποστηρίζει η τηλεόραση. 

Υπάρχει και app σε Samsung smart TV's

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Devilcried είπε

Ελληνική κάρτα περνάει; Τις προηγούμενες φορές πέρναγε. Ή θέλει οπωσδήποτε revolut;;

Περνάει αλλά μπορεί να φας κανένα δυάρι ευρώ έξοδα. Γδερνουν οι απατεώνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Υπάρχει και app σε Samsung smart TV's

Εισαι απίστευτος!!!! Ευχαριστώ πολύ! Δεν μου είχε βγει ποτέ στην σελίδα των APPs και δεν ήξερα οτι υπάρχει!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2022 στις 6:34 ΜΜ, darkmatinee είπε

Με nordvpn μας πήρανε χαμπάρι!

image.png.68042d587bf303e9796cfd745e4929f8.png

Με μένα μια χαρά με NordVPN , μου κάνει και την έκπτωση 20%, και απομένει να ενεργοποιήσω το Revolut για να αγοράσω μέσω αυτού τη συνδρομή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το urban vpn εβγαζε  vpn error και παρ' ολο που δοκιμασα αρκετες φορες ειχε την ιδια ατυχη καταληξη.Τελικα ,αφου εφτιαξα νεο λογαριασμο με αχρησιμοποιητο email & με το windscribe (Τουρκια) καταφερα να αποκτησω ετησια συνδρομη με 12,53 €.Ευχαριστω τον Skywalker21 για την αναρτηση και τις χρησιμες οδηγιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...