Προς το περιεχόμενο

EuroLeague TV Basketball / Annual pass -20%


Skywalker21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Δεν με αφηνει να κανω ανανεωση εφοσον εχω ενεργη συνδρομη?

Σωστα, και ειδικα με την εκπτωση. Πρωτα πρεπε να σου ληξει και μετα να βαλεις το discount που θα εχει τοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Despotas είπε

Το αγοράζω 2 χρονιές σερί με Hola VPN πάντα. Η συνδρομή ισχύει για 1 έτος από την ημ/νία ανανέωσης-αγοράς. 

Προσοχή, όπως αναφέρθηκε, να ακυρώσετε την αυτόματη ανανέωση.

Άλλες χρονιές η προσφορά ίσχυε μέχρι 30/9, κατά πάσα πιθανότητα έτσι θα είναι και φέτος.

Η εφαρμογή όντως δεν είναι καλή. Προσωπικά βλέπω μια χαρά μέσω browser.

οταν λες ακυρωνεις την αυτοματη ανανεωση τι εννοεις?αν μπορεις γραψε την διαδικασια το πως το κανεις,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12.43€ χρέωσε μέσω curve. Η ακύρωση λογικά γίνεται από το cancel plan από εδώ https://euroleague.tv/account?section=subscriptions
Σε fire stick 4k max λειτουργεί κανονικά η εφαρμογή κατεβασμένη από aurora store.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβώς ακυρώνεται η αυτόματη ανανέωση? Ειναι η 4η χρονία που κάνω τη διαδικασία αλλα δεν θυμάμαι τιποτα οταν ερχεται η στιγμή να την ξανακανω.😁

Προς το παρόν και έχοντας μπει με urban vpn μου δινει 2 επιλογές: Reactivave annual plan me 89.99€ και Monthly pass με 14.99€.

Δεν υπάρχει κάπου επιλογή για cancel plan που αναφέρθηκε πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dionisis777 είπε

Πως ακριβώς ακυρώνεται η αυτόματη ανανέωση? Ειναι η 4η χρονία που κάνω τη διαδικασία αλλα δεν θυμάμαι τιποτα οταν ερχεται η στιγμή να την ξανακανω.😁

Προς το παρόν και έχοντας μπει με urban vpn μου δινει 2 επιλογές: Reactivave annual plan me 89.99€ και Monthly pass με 14.99€.

Δεν υπάρχει κάπου επιλογή για cancel plan που αναφέρθηκε πιο πανω.

σβησε τα cookies ,και ξαναμπες με το ιδιο vpn και θα στα βγαλει σε τουρκικες λιρες,μολις ολοκληρωσεις/αγορασεις τοτε πατας κατευθειαν στο προφιλ σου και πατας cancel και δεν εχεις αυτοματη ανανεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Despotas είπε

Πας στα Account Settings όπως στην εικόνα. Θα γράφει Cancel Plan (έγω το έχω κάνει ήδη γι' αυτό γράφει reactivate).

 

636171510_Screenshot2022-09-15at22-49-47Myaccount-EuroleagueTV.png.327b52d4309c778c4d8be0eb8cca03cd.png

Αν ομως δεν εχει ληξει η περσινή συνδρομή σου δεν μπορεις να κανεις reactivate....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είστε συνδρομητες από πέρσι, πως κάνετε τη νέα συνδρομή; Αγοράζετε το πακέτο τώρα, χρησιμοποιώντας τον υπάρχοντα λογαριασμό ή δημιουργείτε νέο λογαριασμό με άλλο email?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, xxaris said:

Όσοι είστε συνδρομητες από πέρσι, πως κάνετε τη νέα συνδρομή; Αγοράζετε το πακέτο τώρα, χρησιμοποιώντας τον υπάρχοντα λογαριασμό ή δημιουργείτε νέο λογαριασμό με άλλο email?

Κάνε νέο λογαριασμό για να βάλεις και τον κωδικο EARLYBIRD 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με URBAN vpn app σε android, μόλις πλήρωσα 12€ με τη visa μου για την ετήσια.

το κατέβασα από playstore, επέλεξα το free version κ έβαλα location Τουρκία. χρειάστηκαν μερικές προσπάθειες μέχρι να το δεχθεί (έβγαζε vpn error), αλλά τελικά το πήρε.

τώρα μπορώ κ συνδέομαι κανονικα, χωρίς το vpn.

Επεξ/σία από panaiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Despotas είπε

Πας στα Account Settings όπως στην εικόνα. Θα γράφει Cancel Plan (έγω το έχω κάνει ήδη γι' αυτό γράφει reactivate).

 

 

Αγόρασα το annual plan και λέω να κάνω άμεσα Cancel plan. Φαντάζομαι θα ισχύσει κανονικά η συνδρομή μέχρι να λήξει σε ένα χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...