Προς το περιεχόμενο

TV Season 2022-2023


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/5/2023 στις 10:58 ΜΜ, JennyP είπε

Θεωρώ ότι αναφέρεσαι στο μονότονο με την έννοια ότι δεν υπήρχε δράση με την κλασσική έννοια. Αυτό ισχύει.

Το έργο όμως είναι πανέξυπνο. Με εξαιρετικά  αριστοτεχνικό τρόπο σκιαγραφόνται ταυτόχρονα οι χαρακτήρες δύο άνθρωπων. Οι δε ερμηνείες οσκαρικές. Ελπίζω σ' αυτό να συμφωνούμε.😊

Ναι γιατί σε πολλά επεισόδια δε γίνεται τίποτα και βλέπουμε κάτι όνειρα/οραματα/αναμνήσεις. Συν ότι εκτυλίσσεται σε ένα δωμάτιο.

Οι ερμηνείες καλές αλλά ο Καρελ όταν φωνάζει έχει αυτή τη σπαστική λεπτή χροιά στη φωνη που μου χαλάει το κλίμα και μου θυμίζει The Office.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

1,2 βαθμολογία στο imdb δεν έχω ξαναματαδεί !!!!

Μήπως οφείλεται στο παγκόσμιο :Pθέμα που έχει προκύψει , αν η Κλεοπάτρα ήταν κάτασπρη ή μελαμψή; 

Κάτι σαν τον Ιησού που ενώ ήταν Εβραίος , άρα 99,99% μελαμψός παρουσιάζεται πάντα σαν Σκανδιναβός Βίκινγκ 🫠

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Millennium είπε

HAPPY VALLEY SEASON 3 PREMIERES MAY 22 ON ACORN, AMC+ AND BBC AMERICA.

https://foreigncrimedrama.com/happy-valley-season-3-release/

Την τελείωσα τις προάλλες. Παραμένει στα ίδια υψηλά επίπεδα με τις δύο προηγούμενες σεζόν, αλλά παρόλα αυτά νιώθω ότι έκλεισε λίγο απότομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Την τελείωσα τις προάλλες. Παραμένει στα ίδια υψηλά επίπεδα με τις δύο προηγούμενες σεζόν, αλλά παρόλα αυτά νιώθω ότι έκλεισε λίγο απότομα.

Δεν είχε να πει και τίποτα παραπάνω βγήκε στη σύνταξη, εξελίχθηκε και το κύριο θέμα..... Μια χαρά νομίζω εγώ.... αξιοπρεπέστατη...   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

Δεν είχε να πει και τίποτα παραπάνω βγήκε στη σύνταξη, εξελίχθηκε και το κύριο θέμα..... Μια χαρά νομίζω εγώ.... αξιοπρεπέστατη...   

Δεν το διατύπωσα εγώ σωστά. Αναφερόμουν στους δευτερεύοντες χαρακτήρες και όχι τόσο στην πρωταγωνίστρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...