Προς το περιεχόμενο

TV Season 2022-2023


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1st!

 

Λοιπόν, νέα mini σειρά σχετικά με τον διαβόητο serial killer Jeffrey Dahmer. Φαίνεται ενδιαφέρον, προσωπικά γουστάρω τέτοιες σειρές. 😊

https://www.imdb.com/title/tt13207736/

 

 

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Glikos είπε

1st!

 

Λοιπόν, νέα mini σειρά σχετικά με τον διαβόητο serial killer Jeffrey Dahmer. Φαίνεται ενδιαφέρον, προσωπικά γουστάρω τέτοιες σειρές. 😊

https://www.imdb.com/title/tt13207736/

 

 

Μόνο για τον ηθοποιό αξίζει ,πραγματικά του αξίζει ο ρόλος ,με το σπαθί του που λένε 

Τον θυμάμαι στο American horror story ,πρέπει να είναι psycho και στην κανονική του ζωή αυτός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχα την σειρά χθες το βράδυ στο Netflix και μπήκα εδώ ακριβώς για να την προτείνω αλλά βλέπω με πρόλαβαν :-)

Είδα το πρώτο επεισόδιο μόνο και μου φάνηκε εξαιρετικό, ο ηθοποιός, η σκηνοθεσία, ο τρόπος που εξελισσόταν, μεθυστικά, αργά, σαν σε παραίσθηση, αν είναι έτσι και τα 10 επεισόδια μιλάμε για κορυφαία σειρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Μόνο για τον ηθοποιό αξίζει ,πραγματικά του αξίζει ο ρόλος ,με το σπαθί του που λένε 

Ναι είναι πολύ καλός, φαίνεται να έγινε καλό casting. Επίσης παίζει και ο Richard Jenkins, ηθοποιάρα ο τύπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι καθόλου φαν των true-crime ή σειρών για τη ζωή και δράση αληθινών serial killers. 

Δεν ξέρω, δεν έχω το στομάχι? Με ψυχοπλακώνουν? Δεν γουστάρω πάντως να μπω στη διαδικασία να τις παρακολουθήσω. Κρίμα γιατί έχει πάρει κατά καιρούς το μάτι μου σειρές με απίστευτα καλές κριτικές στο συγκεκριμένο genre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Charismo είπε

Δεν είμαι καθόλου φαν των true-crime ή σειρών για τη ζωή και δράση αληθινών serial killers. 

Δεν ξέρω, δεν έχω το στομάχι? Με ψυχοπλακώνουν? Δεν γουστάρω πάντως να μπω στη διαδικασία να τις παρακολουθήσω. Κρίμα γιατί έχει πάρει κατά καιρούς το μάτι μου σειρές με απίστευτα καλές κριτικές στο συγκεκριμένο genre.

Στο συγκεκριμενο αν σε πιανει το στομαχι σου , μην το δεις ,γιατι σε ορισμενα σημεια σε πιανει μια αηδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κάνω και εγώ μία ερώτηση με την ευκαιρία της 4ης σεζόν του https://www.imdb.com/title/tt4288182/

Εχει καταφέρει να ΄΄βρει΄΄ κάποιος τις 3 πρώτες σεζόν και αν ναι που ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδε κανεις το Devil in Ohio? Μολις το ειδα και μεχρι το τελευταίο 5λεπτο μπορω να πω πως μου αρεσε. Ωστοσο μετα το πέρας του 5λεπτου οριακα μετανιωσα που το ειδα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, paiktaras69 said:

Εχει καταφέρει να ΄΄βρει΄΄ κάποιος τις 3 πρώτες σεζόν και αν ναι που ?

Disney+ νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...