Προς το περιεχόμενο

TV Season 2022-2023


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει δει κανείς το inside man, άλλη μια μίνι σειρά του Netflix;

Οι συντελεστές και το τρέιλερ δίνουν υποσχέσεις αλλά τόσο η πλατφόρμα, όσο και η χαμηλή βαθμολογία και ο περιορισμένος μου χρόνος δεν μου επιτρέπουν να τζογαρω. Έχω και προσφατη την απογοήτευση με το Watcher, η τελευταία φορά που έκανα login στο Netflix...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μια που λεμε Netflix και τζογο, ειδα το πρωτο επεισοδιο του Blockbuster επειδη... Amy Santiago και φανταζομουν κατι προς Superstore. Αλλα οριακα βλεπεται, θα το αφησω για οταν θελω να εχω κατι να παιζει στο background ενω κανω κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Speculoos είπε

Έχει δει κανείς το inside man, άλλη μια μίνι σειρά του Netflix;

Οι συντελεστές και το τρέιλερ δίνουν υποσχέσεις αλλά τόσο η πλατφόρμα, όσο και η χαμηλή βαθμολογία και ο περιορισμένος μου χρόνος δεν μου επιτρέπουν να τζογαρω. Έχω και προσφατη την απογοήτευση με το Watcher, η τελευταία φορά που έκανα login στο Netflix...

Βλέπεται εύκολα, έχει καλές στιγμές αλλά κατά βάση είναι trashοκατάσταση χεχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/11/2022 στις 11:36 ΠΜ, stormrain είπε

Λοιπόν το Bastard Son and the Devil Himself παρόλο που χαριποτεριζει αρκετά,  δεν ειναι καθόλου κακό. 

Δεν το περίμενα τόσο πιο καλό από όσο το περίμενα. :cool: 

Αρκετά σκοτεινό , χωρίς πολλές χαριτωμενιές, αρκετό gore , θα έλεγα ότι είναι για 16+ καθαρά.

Βλέπεται άνετα αν και χάνει κάπως από το ότι οι κύριοι πρωταγωνιστές είναι έφηβοι.

Έχει αυτή τη βρετανική φινέτσα που δεν την βρίσκεις άλλου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, HALF EVIL είπε

Δεν το περίμενα τόσο πιο καλό από όσο το περίμενα. :cool: 

Αρκετά σκοτεινό , χωρίς πολλές χαριτωμενιές, αρκετό gore , θα έλεγα ότι είναι για 16+ καθαρά.

Βλέπεται άνετα αν και χάνει κάπως από το ότι οι κύριοι πρωταγωνιστές είναι έφηβοι.

Έχει αυτή τη βρετανική φινέτσα που δεν την βρίσκεις άλλου. 

Αυτο ακριβως. Πιο πολυ το ξεκινησα για να το απορρίψω, ειδικα η γραμματοσειρα του τιτλου με πηγαινε σε εντελως teen drama, ωστοσο με αποζημίωσε τελικά. Αλλα ναι, Βρετανοι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, JDROGAS είπε

The Capture

Πρωτη σεζον το 2019 και η δευτερη το 2022

Εξαιρετικη σειρα (η δευτερη σεζον ακομα πιο καλη)

https://www.imdb.com/title/tt8201186/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Έχω δει την πρώτη σεζόν και ήταν όλα τα λεφτά! Θα κοιτάξω αμέσως για τη δεύτερη, να'σαι καλά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maximusgr είπε

Έχω δει την πρώτη σεζόν και ήταν όλα τα λεφτά! Θα κοιτάξω αμέσως για τη δεύτερη, να'σαι καλά! 

Η δευτερη ειναι ακομα πιο καλη...........4 η ωρα με πηρε χθες χαραματα να δω το επεισοδιο.....🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα για χαβαλε το chucky για να περναει η ωρα κ για καποιον λογο ενω δεν ειναι ουτε το κατι εξυπνο,ξερεις τι θα δεις κ το περιμενεις λιγο πολυ,μ αρεσε φουλ.Εχει πλακιτσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το Cabinet of curiosities του Ντελ Τόρο. Μέτρια η σειρά. Κλασσικό επίπεδο σειράς νετφλιξ. 3-4 επεισόδια ήταν σχετικά οκ (κυρίως αυτά από διηγήματα του Lovecraft) και τα υπόλοιπα κάτω του μετρίου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/11/2022 στις 3:33 ΠΜ, HALF EVIL είπε

Δεν το περίμενα τόσο πιο καλό από όσο το περίμενα. :cool: 

Αρκετά σκοτεινό , χωρίς πολλές χαριτωμενιές, αρκετό gore , θα έλεγα ότι είναι για 16+ καθαρά.

Βλέπεται άνετα αν και χάνει κάπως από το ότι οι κύριοι πρωταγωνιστές είναι έφηβοι.

Έχει αυτή τη βρετανική φινέτσα που δεν την βρίσκεις άλλου. 

δε λεω οτι δεν βλεπεται, αλλα ειναι μια ακομα εντελως generic teen σειρα που δεν προσφερει τιποτα  νεο στο ειδος.

Για οποιον έχει δει σειρες οπως το a discovery of witches ή ακομα και το bitten ειναι μια απο τα ιδια και μαλλον χειροτερο.

Βεβαια για οποιον του αρεσει το genre , γιατι οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xavier είπε

δε λεω οτι δεν βλεπεται, αλλα ειναι μια ακομα εντελως generic teen σειρα που δεν προσφερει τιποτα  νεο στο ειδος.

Για οποιον έχει δει σειρες οπως το a discovery of witches ή ακομα και το bitten ειναι μια απο τα ιδια και μαλλον χειροτερο.

Βεβαια για οποιον του αρεσει το genre , γιατι οχι...

Δεν διαφωνώ καθόλου και για να πω την αλήθεια το συγκεκριμένο genre το έχω σκυλοβαρεθεί. 

Απλώς η εν λόγω σειρά μου φάνηκε πιο καλοπαιγμενη, πιο ωμή , πιο προσγειωμένη από άλλες ανάλογες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, HALF EVIL said:

Απλώς η εν λόγω σειρά μου φάνηκε πιο καλοπαιγμενη, πιο ωμή , πιο προσγειωμένη από άλλες ανάλογες. 

O Soul δεν μοιάζει στον Vettel (F1) ? Μέχρι κι η φωνή του φέρνει αρκετά. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...