Προς το περιεχόμενο

Συναγερμός οικιακός CHUANGO OV-300 (wifi) 46,90 (+ μεταφορικά)


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, mples είπε

Για τα σκουπιδια

για πιο λογο? δεν σου δουλεψε, χαλασε, κατι αλλο... γιατι ειναι για τα σκουπιδια.
κατι reviews που ειδα και διαβασα...τιμιο μου φανηκε για 50€ που στοιχιζει.
Σιγουρα θα υπαρχουν και αλλες λυσεις, αλλα θελω παντα να συγκρινω με βαση το κοστος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά είναι η Chuango... Με αρκετές διακρίσεις. Πολύ εύκολος σε εγκατάσταση και χρήση

Έχω άλλο πιο ακριβό μοντέλο G5 και δουλεύει άψογα εδώ και 3 χρόνια. Καμία σχέση με άλλους φθηνούς κινέζικους.

Δεν είναι φυσικά και   Ajax που έχω στο άλλο σπίτι όσον αφορά κυρίως το jamming, αλλά και καμία σύγκριση στα λεφτά....

Επεξ/σία από harris78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κάμποσους συναγερμούς Chuango εδώ και χρόνια και δουλεύουν όλοι υποδειγματικά. Το θετικό τους είναι ότι έχουν πολλούς τρόπους όπλισης, όπου το πιο βολικό είναι το χειριστήριο.

Τον συγκεκριμένο ήθελα καιρό να τον πάρω και να αντικαταστήσω έναν GSM που έχω Chuango. Τώρα ήρθε η ώρα.

Το μόνο ερώτημα που έχω, είναι πως θα δουλευει μέσω wifi με αυτη την εφαρμογή που έχει. Θα δούμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, sphinxgr είπε

εχω κάμποσους συναγερμούς Chuango εδώ και χρόνια και δουλεύουν όλοι υποδειγματικά. Το θετικό τους είναι ότι έχουν πολλούς τρόπους όπλισης, όπου το πιο βολικό είναι το χειριστήριο.

Τον συγκεκριμένο ήθελα καιρό να τον πάρω και να αντικαταστήσω έναν GSM που έχω Chuango. Τώρα ήρθε η ώρα.

Το μόνο ερώτημα που έχω, είναι πως θα δουλευει μέσω wifi με αυτη την εφαρμογή που έχει. Θα δούμε. 

Καλησπέρα έχει κάποιος δοκιμάσει να βάλει εξωτερική σειρήνα στον συναγερμό αυτόν, ή μόνο με το HUB που κάνει θόρυβο; 

υπάρχει και η φάση να βάλουμε και fake σειρήνα βέβαια.

είναι αξιόπιστο γενικά ή θα μας βγάζει error στο εξοχικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Vasilis_Marousi είπε

Καλησπέρα έχει κάποιος δοκιμάσει να βάλει εξωτερική σειρήνα στον συναγερμό αυτόν, ή μόνο με το HUB που κάνει θόρυβο; 

υπάρχει και η φάση να βάλουμε και fake σειρήνα βέβαια.

είναι αξιόπιστο γενικά ή θα μας βγάζει error στο εξοχικό;

Μια χαρά βάζεις ότι αισθητήρα θες. Ολοι την ιδια διαδικασία έχουν. Εγω έχω βάλει σχεδόν ότι αισθητήρα υπάρχει, σε 3 διαφορετικά σπίτια που τον έχω χρησιμοποιήσει. 

error δεν μου έχει βγαλει ποτέ ποτέ. Δουλέυει όπως πρέπει να δουλευει.

Απλά αφήνω ανοιχτό ενδεχόμενο να μην σε ειδοποιήσει live στο κινητό σου για διάφορους λόγους.  

*φυσικά μιλάω για άλλα μοντέλα κεντρικής μονάδας. Οχι τη συγκεκριμένη., 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2022 στις 2:24 ΜΜ, Vasilis_Marousi είπε

Καλησπέρα έχει κάποιος δοκιμάσει να βάλει εξωτερική σειρήνα στον συναγερμό αυτόν, ή μόνο με το HUB που κάνει θόρυβο; 

υπάρχει και η φάση να βάλουμε και fake σειρήνα βέβαια.

είναι αξιόπιστο γενικά ή θα μας βγάζει error στο εξοχικό;

Έχω βάλει 2 εξωτερικές σειρήνες της Chuango σε άλλο μοντέλο όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, harris78 είπε

Έχω βάλει 2 εξωτερικές σειρήνες της Chuango σε άλλο μοντέλο όμως

Εισαι ευχαριστημένος ή εχει bug το λογισμικο/εφαρμογη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...