Προς το περιεχόμενο

20% επιστροφή Eurobank σε μεγάλες & μικρές οικιακές συσκευές στα Public εώς 16/11 [ΕΛΗΞΕ]


nikos121

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cdrov είπε

Τελικά ανακυκλώνω και 20% επιστροφή παίζουν μαζί? Χθες με τρόμαξε ο υπάλληλος καθώς ήταν κάθετος πως όχι!!!!

 

Σε κάποια προϊόντα σίγουρα παίζουν μαζί.

Σχετικά με το 20% επιστροφή σε  αγορά μου, στο πεδίο σχόλια - παρατηρήσεις της απόδειξης προστέθηκε σχόλιο 20% επιστροφή όπως φαίνεται στη φωτο 

IMG20221115215250~3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, cdrov είπε

Τελικά ανακυκλώνω και 20% επιστροφή παίζουν μαζί? Χθες με τρόμαξε ο υπάλληλος καθώς ήταν κάθετος πως όχι!!!!

 

Όντως??? Δηλαδή τσάμπα το πήρα μετρητοίς???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, cdrov είπε

To συγκεκριμένο έιχε ταμπελάκι που έλεγε 20%?

Ναι το τσέκαρα πολλές φορές. Επίσης στους όρους δε λέει κάτι μόνο να είναι πάνω από 199€

Επεξ/σία από giokspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, giokspy είπε

Ναι το τσεκαρα πολλές φορές. Επίσης στους όρους δε λέει κάτι να μου να είναι πάνω από 199€

Ακόμα και στους όρους το αναφέρει πάντως. Γινόταν συνδιασμος των 2

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ισχυει για ολα . Και μου βαλαν και σημειωση στην αποδειξη 20% αφου μου πριξαν οι μισοι οτι ισχυει και αλλοι μισοι πως οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Jason13 είπε

Τελικα ισχυει για ολα . Και μου βαλαν και σημειωση στην αποδειξη 20% αφου μου πριξαν οι μισοι οτι ισχυει και αλλοι μισοι πως οχι.

πως σου εβαλαν σημειωση;

με ποιον μιλησες;

έκανες ηλεκτρονική παραγγελία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Jason13 είπε

Τελικα ισχυει για ολα . Και μου βαλαν και σημειωση στην αποδειξη 20% αφου μου πριξαν οι μισοι οτι ισχυει και αλλοι μισοι πως οχι.

Αγόρασες απο φυσικό κατάστημα και απο ποιο? Και ποιο προϊόν? Στο κατάστημα κάποια προϊόντα έχουν ταμπελάκι και κάποια άλλα όχι? Αυτό που αγόρασες είχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, PhoneKiller είπε

Αγόρασες απο φυσικό κατάστημα και απο ποιο? Και ποιο προϊόν? Στο κατάστημα κάποια προϊόντα έχουν ταμπελάκι και κάποια άλλα όχι? Αυτό που αγόρασες είχε?

Στο καταστημα κανενα δεν εχει ταμπελακι, το inventor neo 9αρι ας πουμε στο site δεν εχει ταμπελακι.
2 ωρες εκανα να ψωνισω καθως 5 υπαλληλους ρωτησα μεχρι και διευθυντη/υπευθυνο για να μου πουν οτι ισχυει η εκπτωση με οδηγια που λαβανε σε email. Εφτασα ταμειο και λεει η ταμειας οτι δεν ισχυει. Περιμενα 20 λεπτα ηρθε παλι υπευθυνος και ειπα να γραψουν σημειωση Εκπτωση 20% Eurobank στην αποδειξη!

Επεξ/σία από Jason13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jason13 είπε

Στο καταστημα κανενα δεν εχει ταμπελακι, το inventor neo 9αρι ας πουμε στο site δεν εχει ταμπελακι.
2 ωρες εκανα να ψωνισω καθως 5 υπαλληλους ρωτησα μεχρι και διευθυντη/υπευθυνο για να μου πουν οτι ισχυει η εκπτωση με οδηγια που λαβανε σε email. Εφτασα ταμειο και λεει η ταμειας οτι δεν ισχυει. Περιμενα 20 λεπτα ηρθε παλι υπευθυνος και ειπα να γραψουν σημειωση Εκπτωση 20% Eurobank στην αποδειξη!

Ποιό κατάστημα φίλε μου και ποιο προϊόν αυτό? https://www.public.gr/product/thermansi-klimatismos/air-condition/klimatistika/klimatistiko-inverter-inventor-neo-nuvi-09wfnuvo-09-9000-btu-aa-me-ionisti-kai-wifi/1695992

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, PhoneKiller είπε

Γλυφαδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jason13 είπε

Γλυφαδας

Οκ ευχαριστώ. Αυτό αγόρασες? ->  https://www.public.gr/product/thermansi-klimatismos/air-condition/klimatistika/klimatistiko-inverter-inventor-neo-nuvi-09wfnuvo-09-9000-btu-aa-me-ionisti-kai-wifi/1695992

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άνθρωποι είναι ανεκδιήγητοι...

Σήμερα στην γενική κατηγορία βγάζει 163 Κλιματιστικά και κάποια έχουν την ταμπέλα 20% Επιστροφή

image.png.c396840c075d0ae7bdb2efb59c8442d6.png

 

Εαν πατήσεις στα φίλτρα να σου εμφανίσει μόνο όσα έχουν ταμπέλα 20% επιστροφή στην λίστα δεν έχει κανένα κλιματιστικό ταμπέλα! Η ταμπέλα που υπήρχε πριν εξαφανίζετε...

image.png.215a523662054cb6c040c1d3a96cc9c9.png

 

Ύστερα από όλα αυτά τα κουλά που κάνουν υποστηρίζουν ακόμα πως δεν δικαιούμαι επιστροφή για το προϊόν που αγόρασα?
Εαν μπειτε εδώ στο forum στο topic "Συμβουλές κι απορίες για κλιματιστικά"  κάποιος αγόρασε το ίδιο ακριβώς κλιματιστικό απο φυσικό κατάστημα Γλυφάδας και τον επιβεβαίωσαν πως το κλιματιστικό συμμετέχει στο πρόγραμμα. Μάλιστα τους έβαλε και το έγραψαν και στην απόδειξη επάνω! Και άλλος που αγόρασε πάλι κλιματιστικό απο φυσικό κατάστημα επίσης δεν είχαν ταμπελάκια σε κανένα προϊόν και του είπαν πως συμμετέχουν όλα τα κλιματιστικά. Πιστεύω λοιπόν πως υπάρχουν εκατοντάδες καταναλωτές που εξαπατήθηκαν.

Περίμενα σήμερα μέχρι τώρα απάντηση απο την Eurobank που μου είχαν πει πως θα καλέσουν. Τώρα ήρθε η ώρα να φύγει το email μου στον συνήγορο του Καταναλωτή.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, PhoneKiller είπε

 Πιστεύω λοιπόν πως υπάρχουν εκατοντάδες καταναλωτές που εξαπατήθηκαν.

Περίμενα σήμερα μέχρι τώρα απάντηση απο την Eurobank που μου είχαν πει πως θα καλέσουν. Τώρα ήρθε η ώρα να φύγει το email μου στον συνήγορο του Καταναλωτή.
 

Για να πεις οτι καποιος εξαπατηθηκε θα πρέπει να περάσει 23-12-2022 και να μην εχει μπει η επιστροφη. Μέχρι τότε κανείς δεν εξαπατήθηκε.

Στο έχω πει απο την πρωτη στιγμή,. Η επιστροφη θα μπει κανονικα στον λογαριασμό σου. Απλά το έχεις κάνει σαν το ανέκδοτο με το "αει γαμησου εσυ και ο γρύλος σου"
email στον συνήγορο του καταναλωτη να στείλεις , αλλά να στείλεις μετα τις 23-12-2022 αν τυχον δεν εχει μπει η επιστροφή.  Αν το στειλεις τωρα απλα θα γελανε και δεν θα ασχοληθει κανεις. Τι θα καταγγειλεις? οτι καποιος στο τηλεφωνο σου ειπε οτι δεν θα μπουνε ?

Στο θεμα τωρα. Το ότι ονειρεύτηκε το marketing του Public και της Eurobank ότι θα βαλουν στικερακι στο site, θα εκτυπωσουν και στικερακια που θα τα κολλήσουν με ταινια διπλης επανω στα κλιματιστικα στα μαγαζιά, και θα φουσκώσουν και μπαλόνια, δεν νομίζω πως απασχόλησε κανέναν στις πωλήσεις και στην μηχανόγραφηση.
Οπως γινεται συνήθως δηλαδή. Οι μπουρδες που ονειρευονται οι μαρκετιστες ειναι πρακτικα μη εφαρμοσιμες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...