Προς το περιεχόμενο

Max Payne 1&2 Remake [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 3 ήταν λες και ήταν gta mod με bulletime.🤣 Είχε χαθεί το film noir και η ατμόσφαιρα από τα άλλα 2 εντελώς. Ήσουν απλά ο εξολοθρευτής στις φαβέλες. Αλλά γενικά  συνολικά σαν game δεν ήταν και τόσο κακό όσο κάποιοι το παρουσιάζουν.

Το μόνο που μου άρεσε πολύ στο 3 ήταν που μπορούσες να μείνεις στο πάτωμα και να γυρνάς και να συνεχίζεις το πιστολίδι από εκεί.🤣

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικά νέα αν και δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο η Remedy θα κάνει αξιολογη δουλειά. Αν τα είχανε δώσει στη Grove Street Games, θα το έκανα preorder. Τώρα, όμως, θα περιμενω πρώτα τα reviews και σε καμιά έκπτωση βλέπουμε... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ParafronGR είπε

Εξαιρετικά νέα αν και δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο η Remedy θα κάνει αξιολογη δουλειά. Αν τα είχανε δώσει στη Grove Street Games, θα το έκανα preorder. Τώρα, όμως, θα περιμενω πρώτα τα reviews και σε καμιά έκπτωση βλέπουμε... 

Φαντάζομαι κάνεις πλάκα, η Grove Street Games είναι πίσω από τα άθλια GTA: The Trilogy - The Definitive Edition.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ΜΗΝΕΣ τώρα με τριβυλλίζει πως λείπει απο τα games που έχω αράξει να παίξω με τον κορίτσαρο. Έχουμε κάνει τα nostalgia + τα best ofs και έχω στερέψει..

 

Το κλίμα μου το θύμησαν δυο φίλοι που περιγράφανε τη μεγάλη πολυκατοικία εκεί κοντά στο Μεγάλο Πεύκο, μετά την Ελευσίνα. Πως μπήκε ο ένας να παραδώσει σε ένα διαμέρισμα ένα δέμα, και έβλεπε και πάνω απ' όλα άκουγε τα πάντα σαν να ήταν στο MaxPayne. Από τότε δε μπορώ να το βγάλω απ΄ το μυαλό μου. Η αφήγηση του μου λείπει αφάνταστα πολύ, αλλά είναι αρκετά παλιακό και με τόσο πιστολίδι πιστεύω θα το έχανα το ενδιαφέρον του κοριτσιού.

 

Η μουσική του δε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έρχεται η ώρα του τώρα που τελείωσαν με το Alan Wake 2..Ελπίζω μόνο να μην δούμε woke Mona..Την θέλω πιο sexy από ποτέ :P

Remedy reveals that the Max Payne remake will be bigger than the original

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχει σχέση με το remake αλλά ένας modder δουλεύει το πρώτο παιχνίδι σε RTX Remix και το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό.

Max Payne Remixed With Path Tracing Will Blow You Away, Demo Available for Download

Max-Payne-Remixed-Path-Tracing-2.jpg

Max-Payne-Remixed-Path-Tracing-3.jpg

Max-Payne-Remixed-Path-Tracing-1.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νέο art στα γραφεία της Remedy.

GG27ET4XUAAlKPT.png

Επίσης, είπαν ότι το budget ανάπτυξης θα είναι ίδιο με αυτό του Alan Wake 2.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...