Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε καρέκλες SecretLab


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως έγραψα και εχθές, οι Anda είναι φτηνή απομίμηση μπροστά τους.

Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί να πάρει κάποιος μοντέλο του 2020.

Υπομονή να δούμε την έκπτωση σε black friday/cyber monday.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, JohnnyX είπε

 383 πριν λιγους μηνες ειχε την XL ...μια π*π*ρια και μιση

Ήταν μόνο η G2 edition επειδή σταμάτησαν να είναι sponsor. Ήταν τρομερή ευκαιρία αλλά μόνο ένα σχέδιο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vasillis17 είπε

Παιδιά για ένα άτομο 1,83 και 90 κιλά το large είναι μικρή πρέπει να πάω σε xlarge?

Εγώ 1,80 90 κιλά πηγα σε xl η large θα σου είναι μικρή νομίζω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Αφηνω και αυτο το αρθρο εδω:

https://chairsfx.com/gaming-chair-reviews/kaiser-3-vs-titan-2022/

Απλά και σταράτα αυτό το link δίκασε. Εγώ το έλεγα ότι δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης.

Να μην ξεχάσω να το στείλω και στον αχαχούχα τον @maniacos93 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Gatoskylo8 είπε

Όπως έγραψα και εχθές, οι Anda είναι φτηνή απομίμηση μπροστά τους.

Δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί να πάρει κάποιος μοντέλο του 2020.

Υπομονή να δούμε την έκπτωση σε black friday/cyber monday.

Κοιτα απλα θα σ πω ανοιξε δες τι εχει μεσα η anda κ μετα η secretlab και πες μου τις διαφορες που θα δεις ,παρομοιες κατασκευες εσωτερικα :)

αντε αν δεχτω οτι το lumbar της 2022 οντως φαινεται ωραιο αλλα αξιζει αυτο για την τεραστια διαφορα τιμης?

Μεχρι τοτε κατσε πληρωνε 500 ευρω με "εκπτωση" επειδη ειναι καλοι στο μαρκετινκ και λεγε τις anda απομιμησεις 

 

 

 

 

Επεξ/σία από gg i carry
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gatoskylo8 είπε

Απλά και σταράτα αυτό το link δίκασε. Εγώ το έλεγα ότι δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης.

Να μην ξεχάσω να το στείλω και στον αχαχούχα τον @maniacos93 

Ναι, μας δίκασε όλους άσχημα το link. Την απάντηση την πήρες από τον συμφορουμίτη ακριβώς πάνω από εμένα.

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι σοβαρά να πάρω μια, περιμένω την μέρα του bf αν θα βγει νέα προσφορά (αυτή που γράφετε είναι όντως εδώ και ένα μήνα). Σκέφτομαι την έκδοση Witcher. Μιας και κάποιοι έχετε την εκδοση 2022 είναι όντως σκληρό το κάθισμα; γιατί οι μισοί λένε καλά και άλλοι αλλιώς 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maniacos93 είπε

Ναι, μας δίκασε όλους άσχημα το link. Την απάντηση την πήρες από τον συμφορουμίτη ακριβώς πάνω από εμένα.

Καλή συνέχεια.

Eγω το σηκωσα οχι για την πουμε ο ενας στον αλλο. Θεωρησα πως εχει χρησιμες πληροφοριες για ολους και το μοιραστηκα. Και θεωρω τις Anda πιο vfm για να ειμαι ειλικρινης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια Omega black από προηγούμενο BF με prime 2.0 PU leather και ενώ η καρέκλα είναι σε διαστάσεις και υποστήριξη σώματος ΟΚ δεν μπορώ να πω το ίδιο για το υλικό του PU leather της secret lab. Δεν μου έχει ξεφλουδίσει όπως έχει γίνει σε άλλους, αλλά δεν κάθομαι ώρες. Το θέμα μου είναι ότι το υλικό δεν είναι για καρέκλα τέτοιας τιμής. Αν πέσει πάνω υγρό εκτός νερού θα αφήσει σημάδια. Αν πέσει πάνω οινόπνευμα ή υγρό από gel καθαρισμού χεριών κλάψτα. Άμεσο ξεθώριασμα και στάμπα που δεν φεύγει. Εμένα έγινε το δεύτερο και από μαύρο έχει γίνει γκρι. Ξενέρωμα. Δεν μπορεί να είναι τόσο ευαίσθητο το υλικό. Ούτε σε PU leather ΙΚΕΑ τέτοια ευαισθησία.  Όποτε σε όποιον κοιτάει secret lab λέω να μην προτιμήσει το δέρμα PU leather ειδικά στο μαύρο και να παει στην πιο ακριβή επιλογή του υφάσματος. Πλέον πιστεύω ότι δεν είναι τόσο τοπ μαρκα όσο διαφημίζεται. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, kostiger είπε

Eγω το σηκωσα οχι για την πουμε ο ενας στον αλλο. Θεωρησα πως εχει χρησιμες πληροφοριες για ολους και το μοιραστηκα. Και θεωρω τις Anda πιο vfm για να ειμαι ειλικρινης.

Δεν πήγαινε προς τα 'σένα το σχόλιο. Δεν υπάρχει κάποια παρεξήγηση και καλά έκανες και ανέβασες link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Δεν πήγαινε προς τα 'σένα το σχόλιο. Δεν υπάρχει κάποια παρεξήγηση και καλά έκανες και ανέβασες link.

Το ξερω παικτη μου. Στη γενικοτερη μεταξυ των μελων (για ανουσιους λογους) ''φαγωμαρα'' εστρεψα τα βελη μου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας και διαβαζω για ξεφτισμα στη δερματινη, θα πω οτι εχω παρει απο το 2013 μια Ergohuman δερματινη και ειναι σαν καινουριο το δερμα χωρις να του εχω κανει καμια περιποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Mιας και διαβαζω για ξεφτισμα στη δερματινη, θα πω οτι εχω παρει απο το 2013 μια Ergohuman δερματινη και ειναι σαν καινουριο το δερμα χωρις να του εχω κανει καμια περιποίηση.

Από Πλαίσιο;

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...