Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε καρέκλες SecretLab


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, SagoniasSlutRos said:

Mιας και διαβαζω για ξεφτισμα στη δερματινη, θα πω οτι εχω παρει απο το 2013 μια Ergohuman δερματινη και ειναι σαν καινουριο το δερμα χωρις να του εχω κανει καμια περιποίηση.

Μήπως είναι δέρμα κι όχι δερματίνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2022 στις 11:30 ΠΜ, vasillis17 είπε

Παιδιά για ένα άτομο 1,83 και 90 κιλά το large είναι μικρή πρέπει να πάω σε xlarge?

regular size θα είσαι μια χαρά για το μοντέλο 2022. 

Στις 13/11/2022 στις 11:15 ΠΜ, noFEARgr είπε

3 εχουν αν δεν κανω λαθος ; Αν και λεει οτι μπορεις να το επεκτεινεις δωρεαν σε 5 , δεν εχω καταλαβει ακριβως πως λειτουργει. 

5 χρόνια στο σύνολο (3 + 2 χρόνια) αν ποστάρεις την καρέκλα online με ένα tag #Secretlab σε κάμια πλατφόρμα τύπου reddit κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Leather λέει αλλά δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά...

image.png.60183c01840a02e7556ca048d19dff90.png

https://blog.secretlab.co/stories/secretlab-neo-hybrid-leatherette-vs-softweave-plus-fabric-which-should-you-choose/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/11/2022 στις 9:29 ΜΜ, gg i carry είπε

η 2020 εκδοση ειναι πολυ σκληρη(για 2022 δν εχω προσωπικη αποψη αλλα λενε ειναι καπως καλυτερα βεβαια εχει αλλα θεματα) ,μετα απο μερικες ωρες καθισματος το νοιωθεις  πολυ 

Εγω εχω του 2020..την stealth titan..ωρες ατελειωτες πανω της...ειναι οτι καλυτερο εχω κατσει..ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ..ΟΥΤΕ ΦΘΟΡΑ.
Περα να πω οτι η εξυπηρετηση τους ειναι οτι καλυτερο μετα την AMAZON σε θεμα support.
<ειχε ερθει χτυπημενο το δεμα εκανα παραπονα γτ ειχε μια γρατζουνια απο κατω ο σωληνας που δεν φαινεται καν στην τελικη..αλλα και μονο που το εστειλα με εικονες και video..ειχα κανει και unboxing με βιντεο..μου εστειλαν ολο το μηχανισμο απο το καθισμα και κατω δωρεαν παλι..και το στεφανι και τα ροδακια και τον σωληνα ολα...μιας και το ειχα βιδωσει και δεν θα καθομουνα να το ξεσυναρμολογισω.
και χωρις πιεση τπτ..ουτε ατελειωτα email ουτε κατι..
οι Anda seat με στενεβαν οι kaiser2xl που ειχα κατσει...στα πλαγια..δεν ηθελα τυπου bucket. <ειμαι και 1.89 100κιλα>
Σε bucket εχω κατσει στου αδερφου μου που εχει DXRACER απο το 2016 και ηταν σαφως καλυτερη απο anda.

Να πω ομως οτι παραγγειλα σε BF του 2020 και εφτασε αρχες ιανουαριου 2021..αλλα αυτο μου το ειχαν πει κιολας. 

Επεξ/σία από G@rg@oun
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι υπάρχει in stock συνήθως στέλνεται εντός 7 ημερών. Θα συμφωνήσω για το support τους, μου είχε τύχει και εμένα και έγινε αντικατάσταση της πλάτης λόγω του lumbar μηχανισμού, έπειτα από ένα βίντεο που ζήτησαν. Χωρίς πολλά πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, ThanosFtw-3- είπε

Θα κάνει και η Anda Seat καμiα προσφορά σε Kaiser 3 η να παω κατευθείαν γiα Secret Lab?

Αν γνωρίζει κανεις

Δε γνωρίζω. Μπορείς να περιμένεις λίγες ημέρες, δε νομίζω να αλλάξει κάτι αλλά σε κάθε περίπτωση θα πρότεινα secretlab 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2022 στις 6:39 ΜΜ, zousgr είπε

Μήπως είναι δέρμα κι όχι δερματίνη;

Όπως το λες, άλλο δερμάτινη και άλλο δερματίνη... Αλλά δεν είχε βάλει τόνο...

Αν είναι leather τότε καμία σχέση...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτοχος και του 2020 και της καινούριας 2022 (νομίζω ήταν) Flash Edition XL , καμία δεν έχει ξεφλουδίσει με άπειρες ώρες χρήσης , 2,5 χρόνια βίντεο μοντάζ καταλαβαίνεις , αδερφέ αν σε έτρωγε ο πισινός σου κ ξυνόσουν με το τζιν όπως καθόσουν λογικό..Σορρυ κιόλας αλλά δεν γίνεται να λες αυτό για την καλύτερη στο είδος Gaming καρέκλα στην αγορά.. και να σε προλάβω είχα τις πιο ακριβές ναυαρχίδες που παίζουν από Anda Seat , Razer , Secretlab, δοκιμασμένες όλες , μόνο Secretlab εγγύηση. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από Giorgoss94
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ThanosFtw-3- είπε

Θα κάνει και η Anda Seat καμiα προσφορά σε Kaiser 3 η να παω κατευθείαν γiα Secret Lab?

Αν γνωρίζει κανεις

Πηρα την Phantom 3 fabric , εκανα μλκια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Dangor είπε

Πηρα την Phantom 3 fabric , εκανα μλκια ?

Εμείς καθόμαστε στην καρέκλα ή εσύ;

Τώρα την πήρες, οπότε δεν έχει νόημα να αμφιταλαντεύεσαι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 16/11/2022 στις 9:16 ΠΜ, Dangor είπε

Πηρα την Phantom 3 fabric , εκανα μλκια ?

Καλησπέρα.

Είσαι ευχαριστημένος μετά από ένα χρόνο; Γιατί σκέφτομαι να την πάρω σύντομα και εγώ ή να δω κάποια εφάμιλλη όπως Anda Seat Dark Knight .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...