Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, ShadowGame είπε

Μπήκε σήμερα η επιστροφή 15% σε ονλάιν αγορά που έγινε 20 λεπτά αφού άνοιξαν οι προσφορές. Ακριβώς 4 μέρες μετά, και ούτε έκανα κάποια αίτηση ούτε γυρίσανε τα ρολόγια της Eurobank. 

 

Μπηκε και σε εμενα η επιστροφη 15%. 

Επειδη εγω το ανεφερα αρχικα και καποιοι ειπατε οτι δεν υπηρξε θεμα με τις ημερομηνιες, απλα θα αναφερω οτι τουλαχιστον σε μενα, το ποσό, για οσο διαστημα παρεμενε δεσμευμενο εμφανιζε ημερομηνια συναλλαγης 19/11. Μολις χρεωθηκε (χθες) γυρισε σε 20/11. Και οπως καταλαβαινετε εχω και screenshots που αποδεικνυεται το παραπανω. Δεν ξερω πως δουλευει το συστημα ακριβως αλλα μαλλον οταν εκανε την εκκαθαριση ο εμπορος περαστηκε και η σωστη ημερομηνια.

Τωρα, ολα τα υπολοιπα (περι αστειοτητων που ανεφερε καποιος) ειναι να ειχαμε να λεγαμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mikesss είπε

Μπηκε και σε εμενα η επιστροφη 15%. 

Επειδη εγω το ανεφερα αρχικα και καποιοι ειπατε οτι δεν υπηρξε θεμα με τις ημερομηνιες, απλα θα αναφερω οτι τουλαχιστον σε μενα, το ποσό, για οσο διαστημα παρεμενε δεσμευμενο εμφανιζε ημερομηνια συναλλαγης 19/11. Μολις χρεωθηκε (χθες) γυρισε σε 20/11. Και οπως καταλαβαινετε εχω και screenshots που αποδεικνυεται το παραπανω. Δεν ξερω πως δουλευει το συστημα ακριβως αλλα μαλλον οταν εκανε την εκκαθαριση ο εμπορος περαστηκε και η σωστη ημερομηνια.

Τωρα, ολα τα υπολοιπα (περι αστειοτητων που ανεφερε καποιος) ειναι να ειχαμε να λεγαμε. 

Same here. Προσωπική γνώμη η επιστροφή που παίζει στο Γερμανό είναι απο τα καλύτερα deals για όσους έχουν Eurobank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα βλακεια και δεν εβαλα αλλο προιν οποτε δεν πηρα και το 15% επιστροφη..  Οσοι το πηρατε ειχατε βαλει κατι για το 15%

Εχω καμια ελπιδα απο customer care?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, imr είπε

Εγω εκανα βλακεια και δεν εβαλα αλλο προιν οποτε δεν πηρα και το 15% επιστροφη..  Οσοι το πηρατε ειχατε βαλει κατι για το 15%

Εχω καμια ελπιδα απο customer care?

Σοβαρά τώρα;;;

Ούτε καν…

Σκέψου ότι έχασες το πορτοφόλι και είχες μέσα τα χρήματα που αναλογούν στο 15%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imr είπε

Εγω εκανα βλακεια και δεν εβαλα αλλο προιν οποτε δεν πηρα και το 15% επιστροφη..  Οσοι το πηρατε ειχατε βαλει κατι για το 15%

Εχω καμια ελπιδα απο customer care?

Κοιτα θεωρητικά μπορεί να γίνει. Όλοι έχουν δικαίωμα σε υπαναχώρηση εντός 14 ημερών. Ζητάς ουσιαστικά να επιστρέψεις την συσκευή και να κανείς νέα αγορά με προσθήκη καποιου προϊόντος για να φτάσεις το ποσό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη ημέρα της προσφοράς μου χάλασε το κινητό...

Ευχαριστω τον TS που εβγαλε την προσφορά εδώ για να πάρουμε ένα πραγματικά καλό κινητό σε πραγματική έκπτωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2022 στις 9:12 ΠΜ, ShadowGame είπε

Μπήκε σήμερα η επιστροφή 15% σε ονλάιν αγορά που έγινε 20 λεπτά αφού άνοιξαν οι προσφορές. Ακριβώς 4 μέρες μετά, και ούτε έκανα κάποια αίτηση ούτε γυρίσανε τα ρολόγια της Eurobank. 

 

Αν κατάλαβα σωστά λες ότι η επιστροφή μπήκε μετά από 4 μέρες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...