Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή βλέπω να συγκρίνεται με A52s, δεν παίζει σύγκριση, ούτε αξίζει το Α52s στα 350+, στα 250-280 που έπαιζε ήταν ΟΚ, επειδή οι άλλοι τραβάνε την ανυφορα δεν σημαίνει ότι πρέπει να ακολουθήσουμε!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, Shadowjump είπε

Αν περιμένεις τιμολόγιο με αποφορολογηση από το skroutz σώθηκες. Εγώ περίμενα 1.5 μηνα ένα iPhone 13 Pro Max. Το ένα μαγαζί μετα το άλλο έλεγαν ότι έχουν πρόβλημα με το απόθεμα και το έδινε σε άλλο μαγαζί το σκρουτζ. Μετά απο ενάμιση κουράστηκα να περιμένω.

Κλείσιμο όλοι τους. Μόνο στην Κολομβία της Ευρώπης γίνονται αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Psycho13 είπε

Ξανά διαθέσιμο

image.png.3d67abc977844f6933c4104175fe472a.png

Να πάρει τέρμα ξανά. Το έβαλα στο καλάθι και μέχρι να προσθέσω κάτι για να συμπληρώσω το ποσό επιστροφής πάει. 

🙁🙁🙁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρει κάποιον έκανα μία παραγγελία με παραλαβή απο το κατάστημα Μελισσίων. Δε θα το παραλάβω γιατί έχανα την επιστροφή (είχα και άλλο προϊόν μέσα) και έκανα άλλη Online. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και εγώ εχθές και δεν απάντησε κανείς έχω ένα και εγώ στο κατάστημα που περιμένει αν θέλει το παίρνω με την επιστροφή και μου δίνει τα χρήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, gianakakis είπε

Για όσους δεν προλάβαμε το s21 FE στα 499 - την επιστροφή πιστεύεται είναι καλή επιλογή ή να περιμένω μέχρι το τέλος της εβδομάδας;

 

Και εγώ το s21 FE κοιτάω..αλλά θα περιμένω την Παρασκευή..

Επεξ/σία από daPro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα βγάλω κάρτα της Eurobank, τουλάχιστον αν δεν προλάβω κάτι για BF, μήπως βγει κάτι για τα Χριστούγεννα.Μέχρι τις 27/11 που λήγει η προθεσμία, δεν προλαβαίνω.

Οταν κάνετε πληρωμή για επιστροφή, γίνεται μόνο βάζοντας τα στοιχεία της κάρτας και έπειτα η αποστολή στο σπίτι η παράδοση απο το κατάστημα;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρωτησα στο Γερμανο επειδη θελω τιμολογιο με αποφορολογηση και ειπαν οτι απο αλλο στοκ παιρνουν τα καταστηματα και εκει δεν δειχνει διαθεσιμο...

Τι διαολο...

 

.....

Εξαντλημενο παλι....αηδια καταντησε το θεμα..

 

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Οταν κάνετε πληρωμή για επιστροφή, γίνεται μόνο βάζοντας τα στοιχεία της κάρτας και έπειτα η αποστολή στο σπίτι η παράδοση απο το κατάστημα;

Πας τράπεζα, βγάζεις κάρτα, ενεργοποιείς το πρόγραμμα επιστροφή.

Κάνεις αγορά και πληρώνεις είτε στο κατάστημα είτε online με τα στοιχεία της νέας σου κάρτας.

Αν η αγορά γίνει στο κατάστημα, οι πόντοι μπαίνουν απευθείας στον λογαριασμό σου και μπορείς άμεσα να τους εξαργυρώσεις.

Αν η αγορά γίνει online οι πόντοι θα σου πιστωθούν στον λογαριασμό σου σε λίγες ημέρες (δες λεπτομέρειες στην τράπεζα).

Το προϊόν θα το παραλάβεις σε όποια διεύθυνση θέλεις εσύ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...