Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, ShadowGame είπε

Από μένα μπήκε μια παραγγελία λίγο μετά τα μεσάνυχτα που άνοιξαν τις προσφορές και σήμερα το πρωί παραδώσανε με κούριερ. Τι γίνεται, τηλεμεταφορά κάνουν τα δέματα; Η Επιστροφή δεν έχει μπει ακόμα πάντως, είναι λίγο νωρίς ακόμα.

Αν έκανες αγορά πριν τις 2 το βράδυ ήταν ακόμα 19/11 σύμφωνα με το ρολόι της eurobank που πάει 2 ώρες πίσω!

Ψάξτο λίγο μαζί τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, sifario1 είπε

Να πω την γνώμη μου και εγώ το έχω 2 χρόνια.Πριν τελειώσει η εγγύηση το στειλα για αλλαγή μπαταρίας με ένα μικρό κόστος στην samsung αυτό ισχύει νομίζω για όλα τα κινητά της sammy και πλέον σκέφτομαι να το κρατήσω αλλά 2 χρόνια.Ημουνα από τα άτομα που άλλαζα κινητά ανά 25 μέρες περίπου.Δεν ξέρω βολεύτηκαν πολύ με αυτό το κινητό σε όλους τους τομείς κάμερα επιδόσεις μπαταρία σε λογικά πλαίσια τουλάχιστον την ημέρα την βγάζω δεν θέλω παραπανω

Το έστειλες για αλλαγή επειδή τελείωνε η εγγύηση ή είχες όντως θέμα; Και για τι πόσο μιλάμε; Έχω το ίδιο και σκέφτομαι να κάνω κάτι παρόμοιο το καλοκαίρι που θα το έχω 1.5 χρόνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ShadowGame είπε

Από μένα μπήκε μια παραγγελία λίγο μετά τα μεσάνυχτα που άνοιξαν τις προσφορές και σήμερα το πρωί παραδώσανε με κούριερ. Τι γίνεται, τηλεμεταφορά κάνουν τα δέματα; Η Επιστροφή δεν έχει μπει ακόμα πάντως, είναι λίγο νωρίς ακόμα.

Τόσο γρήγορα?? 

Εμένα από χτες κατά τις 10 το βράδυ είναι ακόμα σε επεξεργασία. 

Επειδή έχω κακή εμπειρία με το Γερμανό να ξέρω αν θα στείλουν τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, imr είπε

Τόσο γρήγορα?? 

Εμένα από χτες κατά τις 10 το βράδυ είναι ακόμα σε επεξεργασία. 

Επειδή έχω κακή εμπειρία με το Γερμανό να ξέρω αν θα στείλουν τελικα

Βασικά όλοι όσους ξέρω (και εγώ) που παρήγγειλαν αμέσως μετά τις 00:00, εκείνες τις πρώτες ώρες δηλαδή , παρέλαβαν σήμερα. 
Εκκρεμει να δούμε αν θα πάρουμε την επιστροφή. Η τράπεζα δείχνει ημερομηνία συναλλαγής 19/11 (λάθος στο ρολόι τους) ενώ ο Γερμανός δείχνει κανονικά, και στην απόδειξη λιανικής, τη σωστή ημερομηνία, δηλαδή 20/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mikesss είπε

Βασικά όλοι όσους ξέρω (και εγώ) που παρήγγειλαν αμέσως μετά τις 00:00, εκείνες τις πρώτες ώρες δηλαδή , παρέλαβαν σήμερα. 
Εκκρεμει να δούμε αν θα πάρουμε την επιστροφή. Η τράπεζα δείχνει ημερομηνία συναλλαγής 19/11 (λάθος στο ρολόι τους) ενώ ο Γερμανός δείχνει κανονικά, και στην απόδειξη λιανικής, τη σωστή ημερομηνία, δηλαδή 20/11.

Είστε τυχεροί που δεν έχετε μπλέξει με ΕΛΤΑ κουριερ αμαρουσίου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα πρωί πρωί σε κατάστημα για το S20Fe γιατί ήθελα τιμολόγιο χωρίς ΦΠΑ και μου είπαν ότι δεν είχαν και δεν μπορούσαν να μου το φέρουν.  Μάλλον τελείωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, akisbel είπε

Εξαντλημένο δυστυχώς, από τις λίγες ευκαιρίες

 

1 ώρα πριν, iliasmach είπε

Εξαντλημένο μου το βγάζει το s20 fe και στα δύο χρώματα τώρα.

Από πού είστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, daPro7 είπε

Εγώ σκέφτομαι το s21 8/256 που με επιστροφή πάει 485..Τι λέτε?

Πολυ καλύτερο από το s20fe ή κοίτα και το s21 fe

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στα 485 είναι σχέδον τα διπλά λεφτά. Προσωπικά με αποφορολογηση και επιστροφή μου βγήκε 250 ευρώ μαζι μια 128αρα καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S20FE εδωσε πολλα στους "φανς", δεν νομιζω οτι θα ξαναδουμε στα λεφτα αυτα τοσες παροχες οπως, ασυρματη φορτιση, επεκταση μνημης SD, αδιαβροχοποιηση, μεγαλη οθονη, τριπλες καμερες της προκοπης, μεταλλικη κατασκευη κλπ κλπ. Βεβαια για μενα βοηθαει πολυ και ο 865 που ειναι αριστο τσιπακι, δειχνει ποσο καλη δουλεια κανει η TSMC, δεν ειναι τυχαιο οτι ολα τα τσιπακια τα ψωνιζει ΜΟΝΟ απο εκει η apple. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Πολυ καλύτερο από το s20fe ή κοίτα και το s21 fe

Ναι ξέχασα να γράψω το fe

14 λεπτά πριν, lanc3lot είπε

Πάντως στα 485 είναι σχέδον τα διπλά λεφτά. Προσωπικά με αποφορολογηση και επιστροφή μου βγήκε 250 ευρώ μαζι μια 128αρα καρτα

Ναι οκ εγώ δεν μπορώ να πάρω με αποφορολογηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...