Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Εννοώ ότι κάνουν ότι καλύτερο μπορούν.

Προφανως, λες να θελουν να το ριξουν εξω η να χασουν θεσεις ;

Και στην φερραρι κανουν οτι καλυτερο μπορουν, αλλα τους σχολιαζουμε καθε φορα :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dtk-386 είπε

την άθλια μετάδοση του ΑΝΤ1 .... δεν ελέγχει το ΕΣΡ_ξερωγω πόσες διαφημίσεις παίζουν?

Πριν 4-5 γυρους ειχε παλι διαφημισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

Βραβειο επιτιμου μελους της φερραρι στον κυριο που εβαλε μεσαια στον αλονσο.

Πήραν ρίσκο ότι θα μειωθεί η βροχή αλλά δεν τους βγήκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Πήραν ρίσκο ότι θα μειωθεί η βροχή αλλά δεν τους βγήκε.

ρισκο παιρνεις 2 γυρους πριν οχι ακριβως εκει που πεφτει παραπανω βροχη και ολοι πανε σε ιντερ. αστειοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

ρισκο παιρνεις 2 γυρους πριν οχι ακριβως εκει που πεφτει παραπανω βροχη και ολοι πανε σε ιντερ. αστειοι!

Φίλε, δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνει με τον καιρό. Κατόπιν εορτής ξέρω και εγώ να κάνω τον έξυπνο...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Φίλε, δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνει με τον καιρό. Κατόπιν εορτής ξέρω και εγώ να κάνω τον έξυπνο...

Τι ακριβως συζηταμε? ο RUS στο radio ελεγε πεφτους σταγονες και οι τυποι φωναζαν τον ALO να βαλει Med...Τι υπεθεταν?Οτι με ολα τα συννεφα να χουν σκεπασει στον ουρανο θα ριξει 2 σταγονες και τερμα? Δεν πηραν ρισκο, απλα καναν λαθος. Δεν ειναι ουτε η πρωτη φορα που συνεβει ουτε η τελευταια, αλλα ειναι ΛΑΘΟΣ και οχι ΡΙΣΚΟ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Τι ακριβως συζηταμε? ο RUS στο radio ελεγε πεφτους σταγονες και οι τυποι φωναζαν τον ALO να βαλει Med...Τι υπεθεταν?Οτι με ολα τα συννεφα να χουν σκεπασει στον ουρανο θα ριξει 2 σταγονες και τερμα? Δεν πηραν ρισκο, απλα καναν λαθος. Δεν ειναι ουτε η πρωτη φορα που συνεβει ουτε η τελευταια, αλλα ειναι ΛΑΘΟΣ και οχι ΡΙΣΚΟ. 

Ναι είναι ρίσκο γιατί επαναλαμβάνω, είναι αδύνατο να κάνεις πρόγνωση καιρού σε επίπεδο λεπτών κι κάποιων χιλιομέτρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Ναι είναι ρίσκο γιατί επαναλαμβάνω, είναι αδύνατο να κάνεις πρόγνωση καιρού σε επίπεδο λεπτών κι κάποιων χιλιομέτρων.

Οταν εχεις το φαινομενο πανω σου δεν κανεις καμια προγνωση...Μια απλη διαπιστωση χρειαζοταν, ααα βρεχει στην στροφη 6 ας τον κρατησουμε 1 γυρο ακομα εξω να δουμε αν θα βρεξει και στην υπολοιπη πιστα. Το να πεις ααα βρεχει στην στροφη 6 ας βαλουμε MED ειναι απλα αυτοκτονια. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...