Προς το περιεχόμενο

[Ψησταριά Υγραερίου] Kenton Naterial 4b - Black Friday - Leroy Merlin στα 179 ευρώ + μεταφορικά. [ΕΛΗΞΕ]


dj_takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 362
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά, φίλος που δουλεύει στο τμήμα με τις ψησταριές στο Leroy, δε με άφησε να πάρω βούρτσα, γιατί λέει θα καταστρέψεις τις σχάρες επειδή έχουν επίστρωση. Μου είπε καθάρισμα μόνο με καθαριστικά φούρνου. Εσείς που την έχετε τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Για δες το καλύτερα :)

Οτι σου λεει ο απο πανω. Ο μονος τροπος για να ξερεις ποσο υγραεριο εχεις, ειναι να παρεις μια ζυγαρια αποσκευων και να την ζυγιζεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bpel86 είπε

Ρε παιδιά, φίλος που δουλεύει στο τμήμα με τις ψησταριές στο Leroy, δε με άφησε να πάρω βούρτσα, γιατί λέει θα καταστρέψεις τις σχάρες επειδή έχουν επίστρωση. Μου είπε καθάρισμα μόνο με καθαριστικά φούρνου. Εσείς που την έχετε τι λέτε;

Μην μας βάζεις τέτοια διλήμματα ρε αδερφέ, έχω βάλει στο καλάθι την τεσσάρα, βούρτσα, λάστιχο, κάλυμα και σκέφτομαι και για την σούβλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, AristidisZ είπε

Κανα 40αρι - 45αρι λογικά

μετα δίνεις άδεια παίρνεις γεμάτη, 22-23€

Πόσο κρατάει η φιάλη; είναι πιο φθηνά από το να βαζω τις μπριζόλες σε φουρνο όπως κάνω τώρα (που βγαινουν χαλια προφανως).

 

 

Επίσης υπάρχει καμιά επικινδυνότητα αμα μένει η ψησταριά με την φιάλη στο μπαλκόνι όταν δεν δουλευει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για κάποιον που ξεκινάει τώρα για ψησταριά υγραερίου εκτός από κουκούλα τι άλλο αξεσουάρ θεωρείτε απαραίτητο ? Για να είναι λειτουργική η συγκεκριμένη χρειάζεται κάποιο άλλο εξάρτημα που δεν είναι μέσα στη συσκευασία της π.χ. λάστιχα ή κάτι άλλο ?

 

Επεξ/σία από dj_aggelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dj_aggelos είπε

Για κάποιον που ξεκινάει τώρα για ψησταριά υγραερίου εκτός από κουκούλα τι άλλο αξεσουάρ θεωρείτε απαραίτητο ? Για να είναι λειτουργική η συγκεκριμένη χρειάζεται κάποιο άλλο εξάρτημα που δεν είναι μέσα στη συσκευασία της π.χ. λάστιχα ή κάτι άλλο ?

 

ναι νομιζω καποιος πριν τα ανεφερε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Επειδη οπως γραφεις προσφατα το αγορασες, οταν θα σου τελειωσει το αεριο και θα παει απο το πρασινο στο κοκκινο σχεδον αμεσως, θυμησου να ερθεις να απαντησεις. :) 

Τουλαχιστον παρε μια δευτερη μπουκαλα να εχεις καβατζα να μην παει χαμενο το ψησιμο που θα σου μεινει στη μεση γιατι εμπιστευτηκες τον μετρητη αυτον.

Πάντως επειδή ψήθηκα τελικά και αγόρασα και εγώ την ψησταριά και λέω να βάλω και εγώ coral prime μαζί με αυτό https://www.skroutz.gr/s/36412766/Coral-Gas-Prime-Σετ-Ρυθμιστή-με-Λάστιχο-1-3-Kg-h.html?from=frequently_bought_together στο site τους σαν ένδειξη στάθμης το αναφέρει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, dj_aggelos είπε

Πάντως επειδή ψήθηκα τελικά και αγόρασα και εγώ την ψησταριά και λέω να βάλω και εγώ coral prime μαζί με αυτό https://www.skroutz.gr/s/36412766/Coral-Gas-Prime-Σετ-Ρυθμιστή-με-Λάστιχο-1-3-Kg-h.html?from=frequently_bought_together στο site τους σαν ένδειξη στάθμης το αναφέρει.

Φίλε μου προηγουμένως μίλησα με κατάστημα που θα παίρνω τις φιάλες και μου είπε ότι στις coral gas είναι προς το παρόν δώρο ο ρυθμιστής πίεσης. Ψάξτο να μην παίρνεις άδικα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jimgoodman είπε

Φίλε μου προηγουμένως μίλησα με κατάστημα που θα παίρνω τις φιάλες και μου είπε ότι στις coral gas είναι προς το παρόν δώρο ο ρυθμιστής πίεσης. Ψάξτο να μην παίρνεις άδικα 

Ευχαριστώ πολύ θα ρωτήσω και εγώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Εχω αυτην με τους 3 καυστήρες. Αγορασμενη το πασχα στα 199. Καλη ειναι, εβαλα 10 κιλα απο τοτε.

Edit

Jokes aside. παρακατω εχω κανει και αυτο το σχολιο σχετικα με την ψησταρια με τους 3 καυστηρες οποιος θελει μερικες πληροφοριες.

 

10 κιλά από το Πάσχα; αρα είναι καλή!

2 ώρες πριν, marios02 είπε

Πόσο κρατάει η φιάλη; είναι πιο φθηνά από το να βαζω τις μπριζόλες σε φουρνο όπως κάνω τώρα (που βγαινουν χαλια προφανως).

 

 

Επίσης υπάρχει καμιά επικινδυνότητα αμα μένει η ψησταριά με την φιάλη στο μπαλκόνι όταν δεν δουλευει;

Ναι υπάρχει ένας κίνδυνος να ψήνεις συνεχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψή μου να πάρετε αντικολλητικές μεμβράνες. Γλυτώνετε από πολλά. Οι συγκεκριμένες της φωτογραφίας είναι φθηνιάρες (8 ευρώ οι δύο) και ήδη έχουν κάνει καμιά δεκαριά ψησίματα. Δεν ξέρω πόσο αντέχουν. Έχουν όριο 238 βαθμούς απ' ότι έγραφαν. Αλλά δεν πέφτει κάτω τίποτα.

0-02-05-24efa90dde9c8177692cb83cc774cf2ab8adc9aeb9494b38b63acdc4cd504e53_3ee96237b7099ca8.jpg

0-02-05-96e69bfcf204de3f408c62d2343fdb90ad8abe783954706415e5aeeb95b59cee_7bf21305c44c94b8.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dj_takis είπε

Άποψή μου να πάρετε αντικολλητικές μεμβράνες. Γλυτώνετε από πολλά. Οι συγκεκριμένες της φωτογραφίας είναι φθηνιάρες (8 ευρώ οι δύο) και ήδη έχουν κάνει καμιά δεκαριά ψησίματα. Δεν ξέρω πόσο αντέχουν. Έχουν όριο 238 βαθμούς απ' ότι έγραφαν. Αλλά δεν πέφτει κάτω τίποτα.

0-02-05-24efa90dde9c8177692cb83cc774cf2ab8adc9aeb9494b38b63acdc4cd504e53_3ee96237b7099ca8.jpg

0-02-05-96e69bfcf204de3f408c62d2343fdb90ad8abe783954706415e5aeeb95b59cee_7bf21305c44c94b8.jpg

Αν βάλεις μεμβράνες, τι διαφορά έχει απο το να ψήνεις σε ένα ηλεκτρικό γκριλ? Εννοώ δε χάνει λίγο το όλο νόημα του bbq ? Ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα... μόνο σε κάρβουνα ψήνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dj_aggelos είπε

Για κάποιον που ξεκινάει τώρα για ψησταριά υγραερίου εκτός από κουκούλα τι άλλο αξεσουάρ θεωρείτε απαραίτητο ? Για να είναι λειτουργική η συγκεκριμένη χρειάζεται κάποιο άλλο εξάρτημα που δεν είναι μέσα στη συσκευασία της π.χ. λάστιχα ή κάτι άλλο ?

 

Λαστιχο με ρυθμιστη πιεσης, μπουκαλα υγραεριου, 3 κιλα σπαλομπριζολες χοιρινές ελληνικές, 4-5 λουκανικα καλα βαρβατα, 1 κοτοπουλο σε παιδακια, 1 πακετο πίτες, 1 τελαρο μπύρες ή 5-6 κιλά κρασί, 2-3 ζευγαρια ακομα αν εισαι οικογενειαρχης ή 5-6 φιλους εργενηδες αν εισαι free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Λαστιχο με ρυθμιστη πιεσης, μπουκαλα υγραεριου, 3 κιλα σπαλομπριζολες χοιρινές ελληνικές, 4-5 λουκανικα καλα βαρβατα, 1 κοτοπουλο σε παιδακια, 1 πακετο πίτες, 1 τελαρο μπύρες ή 5-6 κιλά κρασί, 2-3 ζευγαρια ακομα αν εισαι οικογενειαρχης ή 5-6 φιλους εργενηδες αν εισαι free.

εισαι νουμερο....κλαιωωωωω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...