Προς το περιεχόμενο

[Ψησταριά Υγραερίου] Kenton Naterial 4b - Black Friday - Leroy Merlin στα 179 ευρώ + μεταφορικά. [ΕΛΗΞΕ]


dj_takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 362
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

43 λεπτά πριν, ppmarkos είπε

Απόθεμα για την σούβλα υπάρχει παντού εκτός από αεροδρομιο. 

Σωστά. Το έχω επιλεγμένο ως κατάστημα το αεροδρόμιο. Και γω από την Κηφισίας την πήρα. 

45 λεπτά πριν, georsev είπε

Από θέμα κατασκευής τι λέει?θα αντέξει η στο 2ο χρόνο θα έχει σαπίσει αν την αφήσεις έξω με κουκούλα?

Δεν έχει γραφτεί κάτι τέτοιο. 

8 λεπτά πριν, ilif88 είπε

Να ρωτήσω και εγώ από μεριάς μου τα παιδιά που την έχουν ήδη (3άρα ή 4άρα) , η σχάρα είναι μαντέμι?

Ναι μαντέμι είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα φτερα κλειστα ποια κουκουλα παιρνουμε παιδια? Την εχω εδω και 3 μηνες και ειπα να παρω μια κουκουλα για τον χειμωνα.

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-naterial-apo-poluesteras-m-133-x-p-68-x-u-88-cm-61711944

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-naterial-bbq-apo-poluesteras-m-83-x-p-50-x-u-95-cm-84463554

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια μικρή βοήθεια. Πουλάνε μπουκάλες σε κάθε βενζινάδικο ή σε συγκεκριμμένα μόνο; Επίσης να προτιμήσουμε coral gas prime ή κάποια άλλη; Και τέλος πόσο διαρκεί περίπου;

Συγγνώμη για τον καταιγισμό ερωτήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Για δες το καλύτερα :)

Επειδη οπως γραφεις προσφατα το αγορασες, οταν θα σου τελειωσει το αεριο και θα παει απο το πρασινο στο κοκκινο σχεδον αμεσως, θυμησου να ερθεις να απαντησεις. :) 

Τουλαχιστον παρε μια δευτερη μπουκαλα να εχεις καβατζα να μην παει χαμενο το ψησιμο που θα σου μεινει στη μεση γιατι εμπιστευτηκες τον μετρητη αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nektar73 είπε

Παιδιά μια μικρή βοήθεια. Πουλάνε μπουκάλες σε κάθε βενζινάδικο ή σε συγκεκριμμένα μόνο; Επίσης να προτιμήσουμε coral gas prime ή κάποια άλλη; Και τέλος πόσο διαρκεί περίπου;

Συγγνώμη για τον καταιγισμό ερωτήσεων.

Η shell και η avin coral gas. Συμβατικές και prime. Η εκο επίσης συμβατικές. Για τη διάρκεια δεν μπορεί να σου πει κανείς ακριβώς. Εξαρτάται αν έχεις ανοιχτούς όλους τους καυστήρες, τι ψήνεις και άλλα πολλά. Καλό είναι να έχεις και μια καβατζα μην μείνεις στη μέση ψησίματος. Και πεταμενη κάπου να την βρεις την αλλάζουν με γεμάτη. 

2 ώρες πριν, Amlet είπε

Με τα φτερα κλειστα ποια κουκουλα παιρνουμε παιδια? Την εχω εδω και 3 μηνες και ειπα να παρω μια κουκουλα για τον χειμωνα.

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-naterial-apo-poluesteras-m-133-x-p-68-x-u-88-cm-61711944

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-naterial-bbq-apo-poluesteras-m-83-x-p-50-x-u-95-cm-84463554

Καλύτερα αν πας σε κατάστημα και ρωτήσεις τους πωλητές θα σου πούνε. Εγώ νομίζω τη πρώτη έχω που είναι μαύρη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή με ενδιαφέρει και εμένα αλλά επειδή θα πάει σε μπαλκόνι ξέρουμε τι πλάτος έχει η τεσσάρα με κλειστά τα πλαινα ? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Παιδιά ως κάτοχος με τους 3 καυστήρες θα πρότεινα σε οποίον "ψήνεται" για αγορά να πάει μόνο στην μεγάλη με τους 4 λογο value. Δεν εχω παράπονο με την (3), οταν την πηρα η μεγαλη δεν ηταν σε προσφορά. Αν πάρετε με 3 θα χρειαστείτε σιγουρα την εξτρα σχαρα. Ειναι καλη για μεχρι 4 ατομα, ειμαι υπερ ευχαριστημένος αλλα η μεγαλη σε τέτοια τιμή ειναι steal. Καλα ψησίματα. 

Επίσης πρόσφατα αγόρασα αυτον τον ρυθμιστη με ενδειξη σταθμης και εδωσα την παλια μπουκάλα και πηρα μια prime αφου μονο εκει κουμπώνει ο συγκεκριμένος ρυθμιστής. 25 μπουκαλα + 7 ο ρυθμιστής.

Φίλε μου καλησπέρα, μπορείς να μου πεις το καθαρό πλατος αυτής που έχεις με τους 3 καυστήρες χωρίς τα πλαϊνά ράφια; Ευχαριστώ πολύ!

Επεξ/σία από vins
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dj_aggelos είπε

Παιδιά επειδή με ενδιαφέρει και εμένα αλλά επειδή θα πάει σε μπαλκόνι ξέρουμε τι πλάτος έχει η τεσσάρα με κλειστά τα πλαινα ? Ευχαριστώ.

Την μέτρησα. 73 χωρίς καθόλου πλαϊνά. Με τοποθετημένα τα πλαϊνά κλειστά 93. Από 10cm το καθένα. Βέβαια δεν ξέρω τι νόημα έχει να είναι πάνω αφού θα είναι κλειστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μία ερώτηση έχω να κάνω επειδή εγώ είμαι καρβουνάκιας στις ψησταριές υγραερίου και συγκεκριμένα για αυτή του θέματος τι πρέπει να κάνω μετά από κάθε ψήσιμο  άμεσα μόλις τελειώσω δηλαδή θέλει καθάρισμα ή κάτι άλλο που πρέπει να γίνει εκείνη τη στιγμή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dj_aggelos είπε

Άλλη μία ερώτηση έχω να κάνω επειδή εγώ είμαι καρβουνάκιας στις ψησταριές υγραερίου και συγκεκριμένα για αυτή του θέματος τι πρέπει να κάνω μετά από κάθε ψήσιμο  άμεσα μόλις τελειώσω δηλαδή θέλει καθάρισμα ή κάτι άλλο που πρέπει να γίνει εκείνη τη στιγμή ?

Καις τις σχάρες τρίβεις με τη βούρτσα σου και τις περνάς ηλιέλαιο. Αν θες και έχεις διάθεση καθαρίζεις το ταψάκι σου και το συλλέκτη λίπους. Εγώ βαριέμαι και στα 4-5 ψησίματα καθαρίζω. 

Για πολλές περισσότερες πληροφορίες και συμβουλές έχει την ενότητα στο μπλα μπλα ψησταριά υγραερίου.🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vins είπε

Φίλε μου καλησπέρα, μπορείς να μου πεις το καθαρό πλατος αυτής που έχεις με τους 3 καυστήρες χωρίς τα πλαϊνά ράφια; Ευχαριστώ πολύ!

83cm ειναι με κλειστα τα ραφια, 63 αν τα αφαιρέσεις εντελως.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες φωτό για να πάρετε μια ιδέα για κουκούλες. Εγώ έχω την ψησταριά με τους 4 καυστήρες και την κουκούλα του λινκ. Όπως βλέπετε αν και είναι η large, ίσα ίσα την καλύπτει μέχρι κάτω, πράγμα που το χρειάζομαι γιατί στην θέση που την έχω βρέχεται. Και ρίχνω βάρος στο πίσω μέρος να είναι καλυμμένο γιατί πίσω είναι ανοιχτή τελείως. Την αποθηκεύω εκεί που την βλέπετε. Δεν έχει κορδόνι που σφίγγει, αλλά σκρατς στα πλάγια, που δεν το λες και ότι καλύτερο. Ήδη έχει ξηλωθεί λίγο από την πρώτη βδομάδα. Κατά τ' άλλα σαν ποιότητα υλικού δεν τη λες άσχημη. Έχω πάρει και αντικολλητικές μεμβράνες, ώστε αν είναι κάτι απλό όπως καλαμάκια ή καμιά μπριζόλα, να μην μπλέκω με καθαρίσματα καθόλου. Το βραδάκι που θα βάλω κανά καλαμάκι θα σας στείλω φωτό. Ελπίζω να βοήθησα λίγο.

 

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-large-m-150-x-p-65-x-u-110-cm-62185333

0-02-05-1478b6ccdaa1e9ce08431d7d002e24a5f6eebdcb96a08bcd6a021e6cd1cd2525_ed866c8092f0c376.jpg

0-02-05-6c9275d474bfa1b91f1c166e7922fc8dcece2eb83c896449644243eca42bc0d3_daea83076526a237.jpg

0-02-05-7b96995a7ccaf68d24e33d92e69fd2feb10a02e015de05b9356e490775b9bdcb_1d91d2795f783efa.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...