Προς το περιεχόμενο

Αξίζει το Vodafone Unlimited data ultra?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα με 29.30€ + 3€ η σιμ + 40€ μια φορά το mifi που δίνει απεριόριστα δεδομένα κλήσεις κ σμσ για 2 χρόνια η Vodafone.

Δεν έχω κάποια σταθερή γραμμή παρά μόνο φοιτητικούς αριθμούς Vodafone - cosmote και θέλω να κάνω γραμμή με απεριόριστα να κάνω hotspot στον υπολογιστή και στο κινητό με το mifi είτε αργότερα με καλύτερο sim router

Το θέμα είναι:

Αξίζει η γραμμή? 

Έχει κανείς κόφτη?

Έχει αποσυνδέσεις?

Ευχαριστώ πολύ 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως χθες έκλεισα το Ultra με 24.5Ε το μήνα, εκμεταλλευόμενος την προσφορά αλλά και την έκπτωση για τους κάτω των 30 ετών από το κράτος. Νομίζω πολύ καλή τιμή, αν και με φοβίζει λίγο γιατί όλοι γκρινιάζουν για την κάλυψη. Για mifi η αλήθεια είναι ότι δε μου αναφέραν κάτι αν και το αναγράφει στην ιστοσελίδα. 

Επεξ/σία από tsakitsan95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsakitsan95 είπε

Εγώ πάντως χθες έκλεισα το Ultra με 24.5Ε το μήνα, εκμεταλλευόμενος την προσφορά αλλά και την έκπτωση για τους κάτω των 30 ετών από το κράτος. Νομίζω πολύ καλή τιμή, αν και με φοβίζει λίγο γιατί όλοι γκρινιάζουν για την κάλυψη. Για mifi η αλήθεια είναι ότι δε μου αναφέραν κάτι αν και το αναγράφη στην ιστοσελίδα. 

Είναι και το 10% ακριβώς 

Το ότι δεν υπάρχει κάλυψη είναι θέμα της Vodafone γενικά θεωρώ και δεν προέρχεται από την συνδεση αυτή προφανώς..

Τώρα δεν ξέρω έχω περιθώριο μέχρι και σήμερα προς ενεργοποίηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι εδώ και πολλές μέρες. Δοκίμασα με ένα CU στις περιοχές που κινούμαι και δυστυχώς τα αποτελέσματα ήταν απογοητευτικά. Σε πολλές περιοχές βλέπω ακόμη και 3G, ενώ ακόμη και 4G να γράφει σε αρκετές περιπτώσεις δεν φορτώνουν καν οι σελίδες. 

Δοκίμασε στην περιοχή σου και αν είναι ευχαριστημένος με τα αποτελέσματα προχώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, djuan1988 είπε

Το σκέφτομαι εδώ και πολλές μέρες. Δοκίμασα με ένα CU στις περιοχές που κινούμαι και δυστυχώς τα αποτελέσματα ήταν απογοητευτικά. Σε πολλές περιοχές βλέπω ακόμη και 3G, ενώ ακόμη και 4G να γράφει σε αρκετές περιπτώσεις δεν φορτώνουν καν οι σελίδες. 

Δοκίμασε στην περιοχή σου και αν είναι ευχαριστημένος με τα αποτελέσματα προχώρα.

Γαμωτο πιάνω 10-14 Mbps με 5g με την Vodafone  Samsung s21 fe . Ενώ με την κοσμοτε 100+ απλά είναι πολύ ακριβή η καταραμένη..

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω μερικους μηνες στα 23,80 σε συνδυασμό με σταθερη. Το σημα εχει να κανει με την περιοχη που μενεις. Εγω δεν εχω 5g αλλα κανω τη δουλεια μου και με 4g.Δεν εχει κοφτη. Απεριοριστα δεδομενα με απεριοριστη ταχυτητα. Το ιδιο ισχυει και με το mifi που επισης εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 26/11/2022 στις 2:01 ΠΜ, manouras2 είπε

Το εχω μερικους μηνες στα 23,80 σε συνδυασμό με σταθερη. Το σημα εχει να κανει με την περιοχη που μενεις. Εγω δεν εχω 5g αλλα κανω τη δουλεια μου και με 4g.Δεν εχει κοφτη. Απεριοριστα δεδομενα με απεριοριστη ταχυτητα. Το ιδιο ισχυει και με το mifi που επισης εχω.

Είσαι κάτω κάτω των 30 ετών ;

Παίζει κάποια προσφορά για πάνω από 30 ετών ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dandri είπε

Είσαι κάτω κάτω των 30 ετών ;

Παίζει κάποια προσφορά για πάνω από 30 ετών ;

Δεν ειμαι κατω απο 30. Δεν εχω απαλλαγή φορου αν αυτο εννοεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, manouras2 είπε

Δεν ειμαι κατω απο 30. Δεν εχω απαλλαγή φορου αν αυτο εννοεις

Από πηρες την προσφορά ; Την ψάχνω.

Επεξ/σία από dandri
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dandri είπε

Από πηρες την προσφορά ; Την ψάχνω.

Την πηρα απο καταστημα. Την ζήτησα. Ειναι επιλεγμένες προσφορές που εχουν την δυνατότητα να κανουν τα καταστήματα. Απλα δοκίμασε να πας σ ενα καταστημα και ζητα τη. Πες τους ξερω οτι δινετε το unlimited ultra σε συνδυασμό με σταθερή στα 23,87. Μπορω να το εχω; Για να σε προλαβω δεν ηταν γνωστή μου η κοπέλα που μου το εκανε. Για την ακρίβεια δεν την ξερω καν. Τηλεφωνικά εγινε η δουλεια. Ειμαστε εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manouras2 είπε

Την πηρα απο καταστημα. Την ζήτησα. Ειναι επιλεγμένες προσφορές που εχουν την δυνατότητα να κανουν τα καταστήματα. Απλα δοκίμασε να πας σ ενα καταστημα και ζητα τη. Πες τους ξερω οτι δινετε το unlimited ultra σε συνδυασμό με σταθερή στα 23,87. Μπορω να το εχω; Για να σε προλαβω δεν ηταν γνωστή μου η κοπέλα που μου το εκανε. Για την ακρίβεια δεν την ξερω καν. Τηλεφωνικά εγινε η δουλεια. Ειμαστε εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά.

Ποιο κατάστημα ;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...