Προς το περιεχόμενο

Eufy lumos smart bulb 1.90euro @ kooqie.com


madnifestah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε προσφορά βλέπω ότι υπάρχει και αυτή στα 3,9

https://www.kooqie.com/p/brennenstuhl-connect-exypni-lampa-led-wifi-lefki-rgb-9w-e27-de-chreiazetai-hub-800-lm

Επεξ/σία από iManosX13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, feelihipo είπε

Η διαφορά πληθυσμού με την ποσότητα σχετικά με Αμερική οδηγεί στο ίδιο αποτέλεσμα 🤷‍♂️

Ξερετε βεβαια πως καποιες αλυσιδες στο Αμερικα και στην Αγγλια εχουν δεκαδες καταστηματα Χ την ποσοτητα που αναφερα στο καθενα. Δεν θεωρω πως υπαρχει συγκριση με την Ελλαδα απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, TheStranger80 είπε

καμια 30αρια λαμπες θα ειχαν και επρεπε να ξεστοκαρουν, ειπα και εγω, σωστη Black Friday προσφορα;;;;

με βαση ποσες πηρανε γενικα και εδω και διπλα δωσανε πανω απο 200 λαμπες έυκολα εμενα ηδη εσταλησαν μεσω skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, naxioths1979 είπε

με βαση ποσες πηρανε γενικα και εδω και διπλα δωσανε πανω απο 200 λαμπες έυκολα εμενα ηδη εσταλησαν μεσω skroutz

Μεσα σε μιση ωρα εφυγαν 200 κομματια; Αν ειναι ετσι τοτε ειναι προσφορα της Anker και οχι του καταστηματος (200 κομματια αποθεμα δεν το κοβω πιθανο).
Οπως και να εχει σημασια εχει πως κρατησε μιση ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, fysikos είπε

έχει βρει κάποιος το πως μπορω να την ελέγξω φωνητικά μέσω google home? την έχω προσθέσει αλλα δεν βρίσκω το πως της "απευθύνομαι" :) :P 

δεν ξέρω αν ρωτάς ακριβώς αυτό, αλλά γενικά πρέπει να της δώσεις όνομα π.χ. "desk lamp" και μετά μπορείς να πεις "ok  google" "turn on desk lamp" !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...