Προς το περιεχόμενο

vivo Y35 Review


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 26/11/2022 στις 10:08 ΠΜ, alexistefania είπε

Τους αρέσει γιατί έχουν απλώς συνηθίσει και δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο.

 

Στις 26/11/2022 στις 10:07 ΠΜ, Tlykog είπε

Μαζί σου 100%, αλλά αρέσει σε αρκετούς. Εγώ το βρίσκω χάλι μαύρο.

 

Στις 26/11/2022 στις 7:11 ΠΜ, alexistefania είπε

Καλημέρα.

Μακριά από miui.

Άριστη συσκευη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειμαι οπαδος οχι φανατικος της XIAOMI ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ(Ειχα τα 3-note 4 βλακεια που το εδωσα τοNote 7 & note 9 pro(απο αυτο ειμαι τωρα + 1 Χ3 pro ανεπαφο μεσα στο κουτι του(το εδωσα στον αδελφο μου αλλα μια μα...κια & αυτη.)ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ειναι ποτε θα βγει το καινουργιο miui & αναμονη θεματα με τα μικρ/να & μην νομιζεται οτι αυτα δεν κολλουν & αλλα πολλα.Ειπα θα αλλαξω εταιρια & αντι να παρω το V23 πηρα το Υ35.ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΤΗΛ ΑΞΙΖΕΙ ΥΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ δεν σου λεει θα φαω τα μεγαλα & το κυριοτερο το λεει πριν το παρεις οτι φοραω τον 680 με οτι χρηση το κανει ο καθενας,Ειναι ενα κιν οχι για κοντρες αλλα για ταξιδια.Εγω το εχω παρει στα 300Ε μαλιστα απο τον Γερμανο & τωρα το ετουμαζω για χρηση παιρναω την προικα μου & βλεπουμε.Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΑ(δεν προλαβα τα199Ε)ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ οτι θα υπαρχουν καλυτερα το ξερουμε,ΥΓΚαταρχιν οταν μιλαμε για VIVO μιλαμε για OPPO-REALMAL-ONEOPLUS νουμερο 1 στη Κινα.ΥΓ2.Διαβασα οτι μπορει να αποχωρησουν γιατι δεν εχουν τις πωλησεις που περιμεναν για να κλεισω επιτελους οι ναυαρχιδες τους εκει ψυλα στα 1000+Ε ΕΥΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ Η Χ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΟΡΡΟ...........

Επεξ/σία από kalampoyri
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...