Προς το περιεχόμενο

Logitech MK240 nano (keyboard + mouse set) 16.99 [ΕΛΗΞΕ]


ReBeLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρω πολυ καλη προσφορα για το συγκεκριμενο σετακι μιας και δεν το εχω δει να παιζει ποτε κατω απο 30 ευρω.
Ιδανικο αν εχεις smart tv η γαι χρηση σε tv box

https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/keyboards-sets/174178-logitech-mk240-nano-black-yellow

 

Επεξ/σία από ReBeLoS
  • Like 13
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, ReBeLoS είπε

Θεωρω πολυ καλη προσφορα για το συγκεκριμενο σετακι μιας και δεν το εχω δει να παιζει ποτε κατω απο 30 ευρω.
Ιδανικο αν εχεις smart tv η γαι χρηση σε tv box

https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/keyboards-sets/174178-logitech-mk240-nano-black-yellow

 

Ιδια τιμη το ειχα παρει οταν κυκλοφορισε παλι απο κοτσο.. θα μου πεις αλλες εποχες, σαν Combo παντως ειναι ιδανικο. Καθημερινη χρηση και ακομα δουλευει αψογα. Αξιζει η αγορα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arch11 είπε

Μπορει να μας πει καποιος που το εχει δουλεψει τι εμβελεια εχει?

Και εγώ αυτό έψαχνα να βρω. Από ότι είδα στις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ μετά τα 2 μέτρα χάνει σήμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arch11 είπε

Μπορει να μας πει καποιος που το εχει δουλεψει τι εμβελεια εχει?

Wireless range (in meters): 10 m 1

https://www.logitech.com/en-hk/products/combos/mk240-minimalist-keyboard-mouse.920-008207.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε samsung q80 , δεν δουλευει σωστα. Τα πληκτρα που εχει στην πανω σειρα , ΔΕΝ κανουν αυτο που γραφουν αλλα οτι γραφει το ακριβως διπλα κουμπι. Πχ πατας να παει στο προηγουμενο και παει στο επομενο. Πατας να χαμηλωσει και αυτο ανεβαζει.. To ποντικι δεν κουναει , ισως να φταιει οτι ειναι με ενα usb? test soon.

24 λεπτά πριν, dimtsef είπε

το τσίμπησα και εγώ για την smart tv μια χαρά θα είναι



Αντε εγω θα το συνηθισω , καποιος που δεν το εχει με την τεχνολογια τζαμπα θα το αγορασει . Μενει να το δοκιμασω για κανενα χαλαρο παιχνιδι μεσω steam link η nvidia.

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ καλα θα το ψαξω αν και το εβαλα αντικαταβολη αρχικα, επισης εμενα ειναι η TV είναι toshiba με android που ισως αυτο που περιγραφεις να εχει να κανει με το λειτουργικο της τηλεορασης ; λεω τωρα.. ισως στο android λειτουργικο να ειναι πιο σταθερο ; λεω τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgedas είπε

Και εγώ αυτό έψαχνα να βρω. Από ότι είδα στις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ μετά τα 2 μέτρα χάνει σήμα 

καλησπέρα το δουλεύω κάθε ήμερα σε τρία μετρα απόσταση χωρίς κανενα θέμα χρονια τώρα και εχει δοκιμαστει και παραπάνω αλλά όχι συνεχή χρήση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, power_ran είπε

Ξέρει κάποιος αν το πληκτρολόγιο δουλεύει απλά με το Bluetooth του λάπτοπ ή χρειάζεται το Usb dongle?

Όχι, δεν είναι Bluetooth για να δουλέψει. Μόνο με τον  usb δέκτη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...