Προς το περιεχόμενο

[App][Οδηγοί] ReVanced Megathread


Retrial

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, salmp7 είπε

κι ακόμα μια ερώτηση αν γνωρίζεις. Βάζοντας το revanced μένει παράλληλα στο κινητό και η εφαρμογή του youtube. Στο spotify αντικαθιστά την εφαρμογή ή τρέχει παράλληλα; νομίζω σε Twitter( X) , strava & tiktok δεν τρέχουν παράλληλα.

Για να έχεις μια modded εφαρμογή παράλληλα με την stock, θα πρέπει η modded να έχει διαφορετικό package name. 

Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει όπως και στις άλλες που αναφέρεις, οπότε διέγραψε την stock πρώτα. Πολλές φορές η αλλαγή του package name μιας εφαρμογής προκαλεί δυσλειτουργία μετά και έχεις προβλήματα.

Επίσης κάνε απενεργοποίηση της αυτόματης ενημέρωσης του modded Spotify στο Play Store, ώστε να μην προσπαθεί να σου κάνει update με την stock.

Επεξ/σία από Retrial
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

🗓️Τα ReVanced apks έχουν ενημερωθεί στις τελευταίες υποστηριζόμενες εκδόσεις, με τα patches v4.7.0 και integrations v1.8.0.

Downloads στο MEGA Cloud μου.

📝Σημείωση: Εάν έχετε κάποιο πρόβλημα, πριν το αναφέρετε κάντε αυτά τα βήματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2024 στις 3:34 ΜΜ, Retrial είπε

Για να έχεις μια modded εφαρμογή παράλληλα με την stock, θα πρέπει η modded να έχει διαφορετικό package name. 

Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει όπως και στις άλλες που αναφέρεις, οπότε διέγραψε την stock πρώτα. Πολλές φορές η αλλαγή του package name μιας εφαρμογής προκαλεί δυσλειτουργία μετά και έχεις προβλήματα.

 

Στις δικές μου συσκευές, κινητό και tablet samsung δεν μπορείς να απεγκαταστήσεις στην stock youtube εφαρμογή, μόνο απενεργοποίηση γίνεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geo1st487 είπε

Στις δικές μου συσκευές, κινητό και tablet samsung δεν μπορείς να απεγκαταστήσεις στην stock youtube εφαρμογή, μόνο απενεργοποίηση γίνεται.

Δεν χρειάζεται να την διαγράψεις ή να την κάνεις απενεργοποίηση. Αυτό το βήμα είναι προαιρετικό.

Μπορείς να την κάνεις απλά απενεργοποίηση αν θες και σιγουρέψου ότι έχεις βγάλει τα links για άνοιγμα από προεπιλογή από την stock και τα έχεις βάλει να τα ανοίγει με το revanced.

Screenshot_20240421-231221_Ρυθμίσεις.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, geo1st487 είπε

Δηλαδή αν κρατήσω την stock youtube και βάλω και την revanced, θα παίζει χωρίς προβλήματα το revanced;

Ναι αλλά χρειάζεται να βάλεις και το GMSCore (microG) κτλπ.

Το Revanced έχει διαφορετικό package name και έτσι μπορείς να το εγκαταστήσεις ενώ έχεις και το stock installed.

Απλά μην τα μπερδέψεις γιατί θα έχουν και τα 2 το stock εικονίδιο 😋

Επεξ/σία από Retrial
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Liverpool89 είπε

Γεια σας. Γιατι δεν δουλεύει η αυτοματη αναπαραγωγή;

Δηλαδη οταν τελειωνει ενα βιντεο να παιζει το επομενο.

Ποιο έχεις; ReVanced ή ReVanced Extended (ReX) και ποια έκδοση;

Εμένα στο ReVanced μου δουλεύει κανονικά. Είσαι σίγουρος ότι έχεις την latest version?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Retrial είπε

Ποιο έχεις; ReVanced ή ReVanced Extended (ReX) και ποια έκδοση;

Εμένα στο ReVanced μου δουλεύει κανονικά. Είσαι σίγουρος ότι έχεις την latest version?

Τωρα θα σε γελασω. Πως μπορω να το δω αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Liverpool89 είπε

Τωρα θα σε γελασω. Πως μπορω να το δω αυτό; 

Απλά κάνε uninstall το ReVanced και το MicroG που έχεις και ακολούθα αυτά τα βήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...