Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ


Kaseri33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, Nikolas_620ti είπε

γιαυτο ελεγα να μην την κανω!απο την μια να μπει "μεσα" γιορταρες μερες απ την αλλη μενω και εγω χωρις λεφτα τετοιες μερες

Τον ρώτησες γιατί δεν μπήκαν τα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

33 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Σιγα μη του ζητήσεις και συγγνώμη που διεκδικείς αυτό που σου ανήκει σύμφωνα με το νόμο. Σήμερα επικοινωνία μαζί του και αν δε στο καταβάλει μέχρι αύριο το μεσημέρι, καταγγελία

σήμερα θα προσπαθήσω να έχω μια επικοινωνία ανθρώπινη μαζι του για να βρεθεί άμεσα λύση του θέματος η τουλάχιστόν να ξέρω πότε θα τα βάλει 

15 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Τον ρώτησες γιατί δεν μπήκαν τα λεφτά;

η αλήθεια είναι η επιχείρηση μπαίνει μέσα απο μισθούς ενοίκια κτλ οποτε σίγουρα είναι θέμα χρημάτων... αυτό είπε τουλάχιστον! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Nikolas_620ti είπε

η αλήθεια είναι η επιχείρηση μπαίνει μέσα απο μισθούς ενοίκια κτλ οποτε σίγουρα είναι θέμα χρημάτων... αυτό είπε τουλάχιστον! 

οοοοοχι ρε συ να του βάλουμε κι εμείς κάνα φράγκο μπας και ορθοποδήσει ο άνθρωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Nikolas_620ti είπε

σήμερα θα προσπαθήσω να έχω μια επικοινωνία ανθρώπινη μαζι του για να βρεθεί άμεσα λύση του θέματος η τουλάχιστόν να ξέρω πότε θα τα βάλει 

η αλήθεια είναι η επιχείρηση μπαίνει μέσα απο μισθούς ενοίκια κτλ οποτε σίγουρα είναι θέμα χρημάτων... αυτό είπε τουλάχιστον! 

b0f7deec-f239-4a5a-ab8e-143b9632964f_tex

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 22/12/2022 στις 11:20 ΜΜ, dtzgr είπε

https://www.kepea.gr/article.php?id=1524#

Βάση για τον υπολογισμό του δώρου αποτελούν οι αποδοχές που πραγματικά καταβάλλονται στους μισθωτούς κατά την 10η Δεκεμβρίου.

Ακριβώς ίδια περίπτωση και εγω με το φίλο που απαντησες. Πήρα μια καλή αύξηση τον Αύγουστο και το δώρο ήταν αναλογικό με τα μικτά κάθε μήνα από Μαιο, επομενως αρκετά μικρότερο του τρέχοντος μισθού. Υπάρχει κάπου ΦΕΚ, νόμος που να μπορώ να το δείξω; Εχω ηδη ψάξει αλλα δεν βρήκα κάτι επίσημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...